Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

priiduk

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

117
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

priiduk võitis päeva viimati 8. veebruar 2012

priiduk sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast priiduk

• Tiitel
    Usin rullija

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. priiduk

O: m40 1,8i mootor

pakkuge
  2. priiduk

M: M20B23, M40B16 ja M42B18

Kasti ei ole mootoriga kaasas ?
  3. priiduk

O: 2,5E anduritega manuaal kasti

ainult andurid sobivad ka
  4. ega sul eta radika jahutus lõdvikuid ei ole ?
  5. priiduk

P: kütusepump

jah, need koos aga nagu aju ei tunneks pumpa ära
  6. priiduk

P: kütusepump

terv, sai siis mootor ära vahetatud m20b27 m40b18 vastu, juhtmestikuga tuli probleeme, muu on nüüd juhtmestikuga korras va kütusepump, keegi kunagi kirjutas siia mis millega ühendada tuleb aga see kadunud, nimelt kütusepump ei saa voolu, et kas keegi tark seletaks korra veel mulle ära milles võib probleem olla.
  7. priiduk

K: juhtmestik

Tervist, tulen jälle oma juhtmestiku probleemiga. Olen jälle pärnu nüüd ja nõõd on natuke rohkem aega ja mõtlesin et võiks oma bemariga mõned ringid teha veel see suvi. Ühesõnaga, kas oleks siin härrat kes kohandaks m20b27 moto juhtmestiku pistiku ( see mis jookseb kaitsmekarpi) m40b18 moto juhtmestiku järgi. Ise ei ole eriline elektri fänn sp palun seda teilt. kellel on huvi siis võib psi kirjutada ja ehk saame kokkuleppele.
  8. priiduk

318 Touring '92 - Edoman

kuule lepa juures seisab üks e30 millel karteri all on õliloik ja sumpa toetub vastu äärekivi kui mu silm ei petnud, et kas on ikka sama auto ?
  9. priiduk

K: starter

2,7 mootorile 1,8 starteri istutamine? kuskilt olen kuulnud et 1,8 starteri peale panek 2,7 mootorile, et kas tuleks seibid vahele panna või starterilt natuke maha lihvida, et korralikut pendiks haakuks hoorattaga ?
  10. priiduk

O: BMW E30

kas punase kere läheb maha kandmisele siis ?
  11. priiduk

318 Touring '92 - Edoman

tagumiste vedrude keerdusid ei ole mõtet lõikuda, sest august läbi sõites võivad need vedrud omakoha pealt minema hüpata
  12. priiduk

müüdud lukku

ilma rehvideta ei müü `?
  13. priiduk

SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

olen kohal aga arvatavasti ilma rullita
  14. priiduk

325i '90 - GTA

ilus punane rull, jõudu,jaksu ja paksu rahakotti
  15. priiduk

M: esilisa 25.-

lukku! müüdud

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus