Hüppa postitusse

eix22

Moderaator
  • Postitusi

    6 157
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    237

Kõik, mis eix22 postitas

  1. Piltide järgi võiks õelda et päris hea hind, tegu ju pre facelifti eellasega, palju reaalselt neid alla 85a pre facelifte alles on?
  2. eix22

    E30 pildid internetist.

    Kõik peale velgede ja madalduse tekitaks mõtlemisainet...värvimata ka see auto muiudgi
  3. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Ei julge jah, uute autude uksed on ka nii värdja kujuga, et ukse liistud ka ei päästa midagi. Ise küll ja küll autos istunud, kui pannakse kolaki uksega vastu autot, õnneks küll töö bussis Enamus on pohhuistist rikkurid või rumalad naisterahvad.
  4. kraani vahele panema või korda tegema auto
  5. Vähe, mingi 18 vist oli, vahest on neljapäevasel kogunemisel ka rohkem..
  6. Mul oli sama jama, ühel teisel m40 motoga isendil oli ka sama probleem.
  7. Jutt käis originaalis peal olnud laienditest, eks nad kõik mädanevad , aga tehases paigaldatud , vigastuste ja avariivaba ei tohiks küll lampi mädaneda. Einar, sinu M-Tech 2 IS ei lähe arvesse, see polnud ju tehasest M-technik.
  8. ajad äkki sassi kroomäärtega tiiva servades vms...
  9. Virise kui tahad, mul oli postitusel point taga ka nagu. Ehk tuleb veel mõni peale minu kaugemalt, ei viitsi nagu ööseks koju jõuda.
  10. eelmisel lehel karjuti kell 13:00 välja, milles probleem võii miks jälle muudate???
  11. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Naljamees, loe teemat ka mitte esimest posti http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=4&t=22292&hilit=330&start=60 Minu auto teema esimesel lehel on samuti 318i, aga nüüd on hoopis turbodiisel
  12. Mul oleks...ja sinu tuled ka endiselt ootavad...
  13. eix22

    Lobamokkade rubriik

    ...no ja tahtsid et selle odava võileivahinna eest sulle ära teeksin koos konksuga, mida soovisid samuti võileivahinna eest.
  14. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Eesti ei sakkinud üldse vaid hindamissüsteem sakib sajaga. Hinnatakse põhimõtteliselt riiki, mitte laulu. Naaber naabrile. Mõttetu jura. Salajane peaks olema, et tehtakse alles hiljem avalikuks, mis laulu mingi riik laulis
  15. mul on, võta miljonid kaasa Ka kohal ilmselt.
  16. eix22

    O:M tech 2 rool

    Saab ikka, nagunii vaja nahatada, kummi saab õmbluse alt lõhki lõigata ja kinni liimida...
  17. eix22

    O:M tech 2 rool

    Ilma nahata, kumm käib ringi ülemisel osal , 80 annaks ära ,odavamalt pole mõtet, kuna tegu ikka väiksema e30 rooliga!
  18. Sry OT, loodan et kirvega selga ei tulla, aga siit foorumist vast 10 autot oleks kokku, mida saaks tutvustada "uunikumina" ja mitte rullnoka autona , enamus on läbinud suuremahulisi ümberehitusi ja tuunimisi...
  19. Neile ei ole midagi näidata ja rääkida ju....
  20. P2hkel, miks masin müügis? Kui hinda vaadata ja võrrelda, siis peaks oma ixi 5k müüki panema
  21. Ega see nädal miskit ei toimu? Neljapäev ilmselt mitte, aga täna?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus