Jump to content
E30 COMMUNITY

TigeTikker

Foorumikasutaja
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 meeldimist

About TigeTikker

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

453 profile views
 1. Müüa lõpetamatta projekt. Masinaks FL E30, vahelepantud 2.5L 141kw mootor. Masin käivitub/liigub. Lõpetamatta on summuti (lõpupüti osa), pidurid õhutada, esiklaas mõras, võibolla uut õhulugejat vaja. Kaasa saab ketas-tagasilla ja karterikaitse. Asukoht: Otepää Kontakt: 58857222 Hind: 1000€ (tingitav)
 2. mingi 1000€ või selle kanti
 3. Panen müüki oma projekti, mis üritasin mitu aastat üles ehitada aga jäi pooleli.Masinaks siis BMW E30 FL 2.5 vanos 141kw mootor E36 pealt tulnud. Masin käivitub/sõidab. Arvel ajutiselt maas. kaasa saab veel ketastega tagasilla ja alumiiniumist põhjakaitsme! Hinda ei oska praegu öelda aga võite ise pakkuda! ASUKOHT: OTEPÄÄ Kontakt: 58857222 Mõned pildid!
 4. Otsin E30 roolikardaani (roolivõimu oma). Kontakt: PS
 5. Mis seal muidu taastada on, kas midagi väga hullu ei ole. Lihtsalt puudu olevad jupid külge ja siis saab valmis ??
 6. minul on e28 mootori padjad ja ma kasutasin Golf 2 pidurivõimu,kuid pidi sisselaskekollel paar välist ribi maha lihvima et see ära.mahuks.
 7. Tere! Tekkis küsimus, et kui raske on teha automaatkäigukastiga auto manuaaliks. Mida vaja läheb ja kui keeruline see tegevus on? Ette tänades, TigeTikker
 8. On see võimalik, et e36 küttepumbaga mootor ei lähe enam käima, aga ennem e30 küttepumbaga (mis läks katki) töötas mootor kenasti???
 9. selle termostaadi asjas olen kuulnud, et mootor üle ei kuumeneks siis on vahele pandud väiksema tempiga termostaat nt: 5-2C (kraadi), mõnel juhul 10C (kraadi) originaal termostaadi tempist.
 10. mis tegema peaks siis et saaks legaalselt ketaspidurid taha aretada ??
 11. Ja seda 5 poldi velgede kasutamine on suva, sest ette panen ka 5 poldiga käändmikud !
 12. mix ma selle silla asja kohta küsin on see, et plaanin panna võimsam mootor vahele aga praegu mul trummelpidurid taga ja tahaks ketas pidureid taha asetada, et ARK-is ümber regada saaks ja ülevaatuselt ka saaks läbi !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy