Hüppa postitusse

eix22

Moderaator
  • Postitusi

    6 157
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    237

Kõik, mis eix22 postitas

  1. eix22

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Sobib ikka.
  2. eix22

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Paluks korralik kuulutus ja reaalne mudelitunnus!
  3. väga heas korras ilma toonita on pakkuda 15/tk
  4. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Madaldusvedrud ja madalamad/väsinud vedrud jätavad lääpa (taga vähemalt). Mul näiteks püstakute vahe paigas, aga esiratta kalded ikka valed.
  5. eix22

    m/v:e30 327it poolik projekt 900.-

    Tee palun kuulutus korda, kõik info ikka siia teemasse, mitte et igaüks peab seda eraldi PS`s pärima hakkama, samuti ei näe ma kusagil reaalset mudelinimetust?
  6. tõstad terve ühe külje üles ja keerad tagumist ratast, kui käib vabalt, siis visko otsas.
  7. eix22

    Lobamokkade rubriik

    suurde läheb ikka 1.7L
  8. Tahaks näha , millised näevad välja "suht veatud" veljed. "Peamiselt defektivaba" konsooli olen juba ostnud, mis osutus ikka rohkete vigadega konsooliks. Velgede puhul piisab juba, kui saamatud rehvivahétajad on välisservas värvi maha lasknud, siis ei saa neid veatuteks nimetada...
  9. eix22

    Sünna ///Mario pool

    kuidas möll läks siis?
  10. Just selle ülemiste pärast ongi kogunemine nüüd kolmapäeviti...
  11. eix22

    Lobamokkade rubriik

    näita teistele ka lubadust
  12. Oleks vaba raha, ostaks hoobilt ära, hind üsnagi normaalne, arvestades riidest sportistmete hindasi ainuüksi..
  13. eix22

    M: Läti tuningut

    nv ütlen mõõdud.
  14. On on, just sellist ma tahaks... värv ainult on jama
  15. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Valge auto omod...
  16. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Pole küll otsest statistikat teinud, aga minuarust on pühapäeva õhtuti ja esmaspäeviti siin palju rahvast.
  17. eix22

    Lobamokkade rubriik

    See on võimatu, mida enamus teevad reedeti sel kellaajal?
  18. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Tegu siiski lõigatud katusega Touringuga.
  19. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Äkki Einaril tarvis remondimeest
  20. Üle keskmise korralik pill on see, hind üsnagi tavaline sellises seisus masina eest.
  21. eix22

    Lobamokkade rubriik

    Sa oled teine inimene siit foorumist, kellel on täpselt sama probleem nagu mul nende udukatega sõitjate suhtes, eriti tõesti sügiseti pimedal ajal vastutulevad tutikad pillid oma nelja särava tulega. Või kui mõni debiil perses sõidab nelja tulega.
  22. See nullib kohe selle pilli väärtuse ja 84a mõtte ära.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus