Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Ollu

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

17
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

5 meeldimist

Kasutajast Ollu

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    Volvo 240 1983, Bmw E30 320i Touring, Volvo S80, Audi B5 1,8TQ

Hiljutised profiili külastajad

243 profiili vaatamist
  1. Ollu

318i kupee '89 - Max

Kvaliteet võib ka järsku langeda, samadel inimestel kel Motuliga mure lahenend, enne Castroliga probleemi polnud. Aga see üks mõte kõigest. Eks saad juurelda kui plaanis nkn kaas lahti korra võtta. Mul Volvol olid sääretihendid juba normaalsed plastikud
  2. Ollu

318i kupee '89 - Max

Mis õli kasutad? Sellistel vanadel mootoritel võib õlitüüp ja ka mark mõjuda sellele, et palju kulub, nii veider kui see ka pole. Tean paari juhust kus selliste anomaaliate vastu aitas lihtsalt castroli pealt motuli peale üleminek.
  3. Ollu

320i Touring '90 M20B25 - Ollu

See 99kw on suht siuke nali. 0,2 bari eõhku vist aind, aga see tehnika osas pmst sama mis 121kw, niiet sinna otsa panna 121kw aju ja rõhku juurde keerata ja kanntab ilusti. Hiljuti sõber müüs oma tehasest 99kwsena väljunud punase kuudi maha. Veidi modides tõmbas dünos ca 180kw mootorist. Aga noh kuu nagu originaalsus tähtis, sis otsiks kohe oige mootoriga auto. Ise ei ole väga originaali inimene, oleks siis väärt originaalina hoidmist, aga näiteks 240 mudelit toodeti 19a ja peaaegu 3milj eksemplari, et mu tehase karpakas pole niikuinii originaalina väärt.
  4. Ollu

Kusjuures neid aegajalt kohtab müügis ja isegi võrdlemisi hea tehnikaga. Hiljuti oli just üks kuut turbokas 1.4kga müügia mis tundus võrdlemisi libe. Ja pigem pole as selles et neid ei oleks, vaid lihtsalt inimesed on avastanud selle , et tagavedu, bolton turbomootori võimalus, väga mugavad on nad samuti. Et kui huvi on ja silmad lahti hoida võib üsna hea isendi otsa sattuda.
  5. Ollu

Ninaraam sai külge keevitatud ja nina külge tagasi laotud. Stangenahk laines ja paarist kohast katki ning tala oli samuti pooleks, seega see ei istu päris õigesti ees. Samuti tundub, et põll veidi kõver kuskilt, sest prillide ja kapoti vahele jäi vahe. Aga eks seda vaatab hiljem. Karbid tegin ka korda. Kuna mõlemal pool olid vahelehe alumised servad läbi, sis sai täies pikkuses 3mm plekist uued servad ja epo krunt ka karpi sisse. ' Teiselpool suht sama lugu. Remontisin tagaluuki ka veits. Lõpptulemusest unustasin pilti teha, kuid see tõmbas lainesse ja kõveraks. Aga kuna kate niikuinii peal, sis ei põdend selle pärast. Vähemalt pole auku enam. Uus kütusepump ja lõpupütt sai ka vahepeal külge. Kuna vaja ressurssi ja energiat Volvosse suunata hetkel, et juuniks sõitma saada, sis läks rulla hetkel kuiva kohta teiste omasuguste juurde seisma. Avastasin, et karbikatetel on tiivapeale käivad plastikud puudu. Vist on äkki is katted need. Üks udune pilt https://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/494/0111497467557ac.jpg Kui kellelgi juhuslikult vedelevad tiivale käivad osad, sis võib pakkuda.
  6. Ollu

316i Touring '93 - raix

Mul Volvol 205/40/17 10.5 laia peal. Stretchib rohkem kui sul ja suviti on ca 1k km roadtrip soome tehtud ja polnud hullu midagi.
  7. Ollu

Aijah see vähe karm ja. Aga ma ise ei kahetse, pole küll Artjomi muusika kuulaja aga video oli päris äge. Muusosas, üritab mingipäev nina ära lõpetada ja sis karbid ette võtta. Kui kellelgi vedeleb õliradikat, siis võib pakkuda, voib ka e34,28 vms oma olla, eriti hea kui koos torudega. Praegune puru ja toruotsad ka on nagu on. Saaks uuesti ise sõitvaks, praegu jälle lükkamise rõõm.
  8. Ollu

Sellega oli kusjuures see, et mul sõber küsis, et kule Volvo musavideosse? Aga temalt uuris ka mingi ta tuttav omakorda ja mu houmi pill polnud sõiduvalmis sel hetkel ja pakkus mu Volvot aga sis ei teadnud sellest et mis videosse vms läheb midagi veel, hiljem oli lamp juba hakata keelduma ka
  9. Ollu

See ninaraam oli päris pude juba ja korralikult väändunud. Siuke tunne nagu keegi oleks kapotti jõuga ettepoole väänand ja see ninaraami ka ette propellerisse tõmband Velgede osas olen nõus, näevad täitsa khuulid välja. Mul oli midagi kiirelt alla vaja ja otsisin esialgu 50 euroga midagi 15", sest korralikud rehvid olid olemas, aga midagi ei leidnud ja olin paar päeva nende ozide kuulutusy juba kiibitsend ja mõtlesin, et rehv ka peal ja läheb käiku. 55 euri eest velge küll. Kuigi nad kõik korralikult kõverad. Pikemas perspektiivis tahaks muidugi suuremat velge niikuinii ja paremini istuma panna, umbes nagu mu Volvo.
  10. Ollu

Ninaraam vahel, hetkel veel keevitamata, kuid ladusin mudru külge ja ajasime houmiga vahed enamvähem paika. B-osa ninaraam, B-osa tiivad, rohkem paremaks praegu ei suutnud, aga no seis tunduvalt parem kuu enne oli.
  11. Ollu

2013 üsna ruttu peale ostu sai see touring ka maha müüdud. Nüüd neli aastat hiljem jõudis minuni tagasi. Seis suht halb. Uue omaniku käes jäi üsna ruttu põllule seisma ja eks see on oma töö teinud. Tagasi ostsin samalt inimeselt kellele müüsin ja kuna hind oli tegelikkuses niivõrd lamp sis ei saanud juhust kasutamata jätta. Praeguseks tehtud niipalju, et käigukast koos uue siduriga on autol uuesti küljes. Kuna keegi kunagi lasnud mingisuguse immo peale panna, sis see sai eemaldatud ja sai ka mootori käima. Nina on hetkel laiali, uus ninaraam värvitud ja vana kyljest lõigatud, ehk saab nina sirgelt istuma. 14 OZ Route turbine veljed sai ka alla ostetud, kuna seal olid all mingid opeli offsetiga veljed mis olid koik erinevad ning rehv käis püstakusse. Lisaks mõlemad karbid vaja vahetada. Pidurid üle käia. Tagasilla tala tuleks uus leida, sillakaikad ja puksid ilmselt kõik vahetusae, aga tasapisi nokkides saab asja.
  12. Ollu

No Volvol on plaanis talvel ühtteist teha. Kui suvel jälle volvoga sõita saab, tahaks rulla ka viisakaks teha ja tehniliselt kõik korda saada. Kui kellelgi huvi Volvo või selle arengu kohta, siis lugemist leiab siit: http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php?f=25&t=19720&start=0
  13. Ollu

Need ei tulnud kaasa. ja 4x100 ikka. Tavaline kärg all praegu.
  14. Ollu

Mis need reaalsed mootori numbrid sis on? huvitav muidugi ajalugu teada saada:) no salvo sõidab ka enamvähem. Odavat autot otsisingi talveks seepärast, et Volvole on talveks mõned asjad planeeritud mis omajagu raha ära võtavad. Coilid, turbomootor jne, ehk siis hakkab too ka liikuma.
  15. Ollu

No seepärast oligi seal umbes ees:d

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus