Hüppa postitusse

Aaro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    512
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    22

Kõik, mis Aaro postitas

  1. Aaro

    O: Soundsystem kõlarid

    Kindel soov on osta kõlareid mitte kõlari kopsikuid? Tagumised kõlarid oleks pakkuda, kood tweeteritega.
  2. Selge, aga teema jääb avatuks kuni müüja seda statementi kinnitab.
  3. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Asi korras, tänan.
  4. Ei hakka uut teemat tegema, probleem peaaegu sarnane. Mootor M10B18. Koormusega sõites, järsemalt gaasitades, käis pauk (heli poolest nagu oleks keegi padjaga vastu voodit lõõnud) ja kõik, jõud kadunud, põõre vaevu 400-500 juures, välja ei surnud. Gaasile ei reageeri. Pidasin kinni, andsin starterit ja kõik on normis. Uuesti käivitades oli ka hetkeks bensiini lebra üleval. Ehks kütus töötas aga süüde oli kadunud. Miks või mis võis seda põhjustada? Jagaja kaan ja rootor on 3 aastat tagasi vahetatud. Peale seda probleemi sai sõidetu 300+ km ja ei midagi sarnast enam. Kuigi tagumiku tunde järgi, mootor nagu hakiks koormusega.
  5. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Mõnele kohe meeldib ennast võõraste sulgedega ehtida. Moskvalane on kindlasti palju lahedam suurlinnlane kui mingi kolka bayerlane.
  6. Väga kena vaadata, et eesti ka mujal euroopas oma jalajälje maha paneb. Nii peabki ja tegelikult peaks sellise asja traditsiooniks seadma, kui kaugele ei jõua siis Poola on siiski ainult ühe sõidupäeva kaugusel.
  7. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Kui mina oma musta kupee Suurupi lähedalt käruga Pärnu vedasin Audi 100 2,8 quattroga oli ka tunne, et varsti lähevad uksed lahti, auto venib nagu tatt pikaks. E30-ga lohistada võib ikka päris piin olla ja tõeliselt kahju masinast. Tean mida sa tunned. Konksu võid ikka alles hoida, aitab konkreetne "EI" ka sellistes olukordades.
  8. No kui osa teksti on ilmselgelt inglise keeles (meeting) siis loogiline on ka ülejäänust, eriti veel lühenditest, seda arvata.
  9. 4 dime? noh peaaegu ju ok vanasti oli time, aga kes tänapäeval grammarit enam jälgib, isegi patustan sellega, peaasi, et suuline on arusaadav (kõige jubedamad on inglased oma inglise keelega)
  10. Pilt on raskelt mõistetav. Ilmselt ei ole kohtumine Poolas kuskil E30 tehaseliinil. Ja mida peaks tähendama 4D, vast 4 doors (ust), kas kohtumine on ainult 4 ukselistele sedaanidele? Või lugeda popilt ja noortepäraselt - for door(s)? Uksele/Ustele ... no veel segasemaks läheb. Ahh, jorisen niisama, pigem kadeduseuss närib hinge, et ise ei saa kaasa tulla.
  11. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Kui sa mõtled, mis tehnilisse passi kirja läheb, siis jääb see kirje mis juba seal on. Kui auto oli enne ilma katita siis jääb ilma katita, isegi kui uus mootor on katiga.
  12. Jah, nii palju kui proovisin (tegelikut mitte eriti oli teada et ei saa) pean kurvastusega tõdema, et see aasta jääb vahele. Järgmine aasta rindel näeme.
  13. Tere Ork. Tee print screen, hetkel tundub et ei ole nagu midagi valesti. Ka minul on vasakul kõik teemad. Muidugi nad ei jookse kuhugi vaid ootavad kanatlikult oma aega, millal ma neid klikin.
  14. Mina olen kogu oma perega vaimselt teid toetamas ja naudin mõnusat seltskonda. Järgmine aasta kohtume rsk.
  15. Aaro

    O: FL 320i bensupaaki

    Panen lingi, ise algul ei leidnud aga jah paak täitsa olemas. Muidugi huvitav kas keegi on sealt ka midagi tellinud? Ettevõtte on loodud vähem kui 2 aastat tagasi. Asukoht Tallinnas Nõmmel eramajas ja ettevõte ise asutatud ilma sissemakset tegemata. Mis muidugi ei tähenda kohe midagi halba aga kuidagi ettevaatlikuks teeb küll.
  16. Mina saan aru, et vaja plokki ennast koodipulgad ja asjad pannakse ise. Siis polegi ju vahet mis, kas R4 või R6. Põhiline, et tahho töötaks ja plokk ise terve.
  17. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Kas sooja torud salongi radikasse õieti ühendasid?
  18. Aaro

    Kes, kus ja keda nägi

    Märgatud koduhoovis.
  19. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Luku taastamine.
  20. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Selge, suur nupp tõmbab kõik maha ja väike ainult tagumised. Jah, suht loogiline kui nii võtta.
  21. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Ma nagu oma arust igapäevane lugeja vähemalt 3-4 aastat aga pole silma jäänud. Aga selge, tänud. Ahjaa, üks siis veel juba, mis nupp on see akende lülitite peal, üks väike kuubik, sigaretisüütaja all?
  22. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    On keegi enne näinud sellist CD karusselli juhtimist (kella / obc koha peal) või on tegu osavad näpud?
  23. Aaro

    E30 lisavarustus

    radar töös radar töös 2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus