Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Raini

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

68
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

Kasutajast Raini

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    E46 2.0D

Hiljutised profiili külastajad

233 profiili vaatamist
  1. Raini

V: 16" Borbet A

mis on teiepoolne hinna pakkumine eks siis aab edasi arutada
  2. Raini

316(M50B25) Kupee 91.a Raini

Tervitus pole pikka aege mingid up-i teinud, Tööd suhteliseltt palju selle autode poleerimise värgiga nii palju kui selle kõrvalt aega jääb siis nokitsen. Vahepeal proovisin aja viideks teist spidot m20b20 pealt siis selgus tõsis asi et spidplokk mul arvatavasti pekkis,kõik jutud töötasid peale t.näidiku samas kui vahetasin omavahel eelmise spioka ploki T näidiku omavahel ära siis ikka ei töötanud nii et mõistus hetkel tühi, kelle ideid oleks väga hea =) Vahepeal sai soetatud ka endale orginaal plekid siis kelle on pakkuda orginaal ilukilpe 14" oleks huvi. Jõudud ja putitamist teile =)
  3. Raini

UP Pakkumistele oodatud VELJED KOOS REHVIDEGA.
  4. Raini

BMW E30 PRE COUPE HIND 2200 EUR PLEKKVELGEDEGA

soovitan auto aus!
  5. Raini

Väike up, Nv sai esimesed amordid ära vahetatud,mis olid jumala kutud. uued sai alla pandud ja kohe proovile,ütleme nii et teine tera kohe sõita ei uju ega midagi, kui jõuab siis järgmine nv peaks lahtise diffri alla saama mida hetkel valmistan ette värvi töödeks. pisike pilt ka kui laiali oli Ja eile oli pesupäev Kus eemaldasin igasugused klepsud autolt mis mind häirisid.
  6. Raini

Suvine kokkutulek Oore 2017

olles ise ka värske rulli omanik siis tuleks punti ja meelt lahutama,klepsust oleks ise ka huvitatud.
  7. Raini

väike up siis eile sai pandud suvekad alla,kaua ka ma seda naela klõbinat kuulan Vana mõõt mis oli 195/50/16 tundus nende velgede jaoks veits kitsas olema siis uueks panin 205/50/16 . Aga no tagumiste velgedega nägin kurja vaeva et peale saada,lõpuks peale pika jebimisega sai eetriga peale.
  8. Raini

vahetan eri laiustega 16" borbet a-d teiste velgede vastu esimesed 7,5" tagumised 9" peal korralikud rehvid 205/50/16 üld pillt viisakas aga tahaksid tegemist 5x120 aga on eelmise omaniku poolt ümber puuritud 4x100 vastu sooviks saada 16-17" velgi koos Rehvidega
  9. Raini

ok nv läheb niikuinii suuremaks tegemiseks,difri ja pooltelgede vahetuseks ka juhtmete korrastamiseks ja muid pisividinate tegemiseks eks siis annab märku mis ja kuidas edenes
  10. Raini

ma ise kahtlustan ka et äkki kapoti alt midagi kas on jäetud ühendamatta või valesti ühendatud saaks kuskil m50B25 non vanose juhtmestiku skeemi koos värvidega ja e30 1.6 juhtmestiku oma siis saaks hakata riburada mööda minema. Kilometraazi ka ei ole muidugi. kui keegi oskab selle murega aidata siis oleksin tänulik.
  11. Raini

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

tuleks ise ka kui rahavast tuleks saaks siist sealt võibolla head nõu
  12. Raini

kas samas ka tujurikkuja.
  13. Raini

kirjuta mulle saame hinnas kaubale äkki
  14. Raini

ok,no nende voolikutega on nii neid mul üldse pole,muidu olekski ise niimoodi käitunud,need vaja kuskilt sebida.
  15. Raini

ok eks peab üle vaatama sest tallinnas liikluses tahab temb üles minna jh, Küll selle nokitsemisega saab hakkam aega teda siin aaastaid teha =)

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus