Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Grim

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

26
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

Grim võitis päeva viimati 1. märts 2017

Grim sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

7 meeldimist

Kasutajast Grim

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    320i, 324D

Hiljutised profiili külastajad

128 profiili vaatamist
  1. Grim

OTSIN 2.4D/TD NOOKUREID!

Nagu pealkirjas on siis vaja oleks kõiki neid nookureid antud mootorile, 40 euri tükk ei soovi neid päris osta. Kuna mul on suhteliselt kiire nendega siis võib helistada ka: 54005805 kui on pakkuda mulle informatsiooni.
  2. Grim

BMW 320i (2.5) '90 - Anto

ee ülekanne on väga pikk, 3.xx millegiga, 2-e käiguga läheb vist 110-120 välja, 3-as on umb 160-170 ringi (üle kolmanda pole proovinud ei julge väga kuna ilmad pole parimad ja sillastend on tegematta veel sellel). Võin spidost video teha tegelikult, siis saaks ka teie arvamust kuulda mis asjast arvate, et kas on stroker või mitte.
  3. Grim

BMW 320i (2.5) '90 - Anto

Keskava vanadel velgedel on 57.1mm. Olen siis ringi sõitnud selle autoga paar päeva ja nagu väga ulmeline kogemus. Võin julgelt ära öelda, et see küll 125kw pole, edasi kerib nagu loom (kolmandaga tahab veel rehvi kriuksutada) ja kui isegi on 125kw siis ma ei kujuta ettegi miks sellist asja turbotada vaja oleks (osad on karjund siin @Anto-le, et ta ära turbotaks) Panin enda rulli toonklaasid külge asjale kuna ise soovin suht "mõrvatud" tulemust saada ja tahaks ikka päris tugevat tooni. Sellele pole rohkem tooni vaja kui hetkel on =) (eks @Anto varsti paneb pildid ka) Huvitav on see, et kui mootoriõli vahetasin siis mootorist tuli mingi peaaegu 3 liitrit õli ainult ja õlivarras oli koguaeg nii õline ennem, et reaalsest õli tasemest aru ei saanud, vahetasin ära ja nüüd saab ikka aru ka palju seal õli sees on (ei kujuta ettegi millal sellel viimati õlivahetust tehti ennem mind). Väike küsimus ka kas rullidel originaalis tulid klaaskiust karterikaitsmed või on sellel mingi isearetus tehtud või olen ma millegist valesti aru saanud?
  4. Grim

320i '87 (M3 Evolution II Look) - Grim

Kas mulle tundub või seal venemaal tehti kõike suht permanentselt? küljekarbi katted oleks nagu peale liimitud jne. Ma hetkel olen ehitanud C pillari ja tagatiivad permanentselt külge, ülejäänud asju saab ikka maha võtta vajadusel C pillarit panen peale umbes sama tehnikaga, originaal kere pole väga rohkem lõigatud kui aint tagatiibu nii nagu esimestel piltitel näha on. Katsun jätta ikka niipalju metalli külge kui võimalik
  5. Grim

Natuke fitmentist pilte ka siis (tagumist ratast pole proovinud veel :D) Siin pildil siis ratas niipalju välja keeratud kui kere lubas:
  6. Grim

E39 tagasild on ropult vastupidav ja tugev... Paljud soovitavad ja pole väga raske rullile alla panna ka(seda siis turbotamise eesmärgil)
  7. Grim

Ette jääb tavaline klaas, taha läheb polükarbonaat. Koopia on siiski koopia, vahet pole ju mis materjali kasutad jne kuidas keegi nimetab, osad nimetavad ka "pooletoobisteks" replicateks asju ehk siis nagu on aga samas ei ole Kuna tulevikus plaanis e39 tagasild alla paigutada siis pean nagunii järg talv pilbasteks kiskuma auto jälle. Järgmine talv plaanis vahele panna Precision PT6766 turbo koos Eagle sepis sisuga ja ajuks ms2 või ms3 pro, oleneb kuidas rahaline seis lubab. Siis tuleb vähe põhjalikumalt nagunii need kõik tööd (ülekanne - sidur - käigukast jne) see suvi esimesed nädalad vb kuud lasen vabalthingavaga ringi, vb suve keskel läheb turbo peale (see praegune mis on) ja siis sügisel uuesti ehitusse auto. Praeguse seisuga kerel pole häda midagi, tagumised poolraamid on heas seisus, läbiv rooste puudub (sai kõige hullemad kohad juba tehtud) ja need kohad mis silma jäid lihvisin ära, vaatasin üle ja uus värvikiht + mastiks peale. Võin pealkirja ära ka muuta kui see segab sind Loodan, et said oma küsimustele vastuse =)
  8. Grim

Sai siis hakatud C pillariga tegelema, bagassi luuk ei ole veel täielikult küljes sellepärast c pillariga veel jooned ei istu, aga c pillar on pmst omal kohal juba Ma lõpuks ka mõistan, et miks keegi selle c pillariga pole viitsinud jamada, et see külge panna, aga läbi higi ja viha saan loodetavasti hakkama selle paigaldusega Pidurivõimu sain lõpuks ka täielikult külge. Tasapisi asi edeneb EDIT: Olen unustanud siis ka ennem mainida, et ette läksid küll e36 käändmikud, aga need tibakene ümber tehtud ja rattad keeravad niipalju välja, et rehv käib ratta sisse koopasse vastu ära peab veel midagi sellega välja mõtlema, eile sai proovitud ühte 15" suht kõrge profiili rehviga velge ja fitment tundus kõik ok olevat tiivaga. Ratta vasta maad saan panna siis saab reaalse fitmenti teada, võibolla tuleb mingi teise ET-ga veljed otsida, et velg veel rohkem välja istuks. Fitmenti sai testitud siis vist E34 veljega, kui ei ole E34 oma siis E36 oma on ta kindlasti, emb kumb (hiljem lisan veel pilte)
  9. Grim

Org massi kinnitus on läinud jah, Mina nende tiibade lõikamisega ei alustanud, kui teemat natuke lugeda siis on aru saada ka miks. Aku jäi niipidi kuna on klemmidele mugavam ligipääs ja kate läheb nagunii peale, niisamuti aku ülevool on seal kohas kus voolab ka katuse alune niiskus välja seega oli mugavam jätta aku sedapidi.
  10. Grim

Nii ta kahjuks on jah. Selliseid bokse on kokku õnneks 3, üks on siuke ruum kus keevitab ja valmistab pisiasju ning kõik suuremad tööriistad jne, üks ruum tuleb vist värvimiseks ja ka ühe projekti jaoks ja siis praeguses kus e30 on seal ehitan selle auto enamvähem lõpuni valmis (üv saan siis hakkan autot enamjaolt maal hoidma) Tagatiivad on siis liim+tihendusmassiga kinni niipalju kui seda võimalik oli panna igalepoole, sissepoole lapin veel klaaskiudu tugipunktidesse ja väljast pahteldan klaaskiud pahtliga, kõik kruvid sai ilusti peidetud (taga küljeklaasi tihendi alla lähevad täpselt peitu, karbikatte all leidub neid, bagassiluugi alt ja tagastange alt) Esistange sisse istub E36-e klaaskiust tagastange tala nagu valatult: Aku tuleb siis nii suur, et kapoti alla see ei mahtunud ja igatepidi oleks olnud targem idee see bagassi viia. Tegin siis ka aku kohast pilti. (tolmune on kahjuks tulevikus kui puhastan asja siis teen paremaid pilte)
  11. Grim

Oeh olen siis tasapisi bodykiti külge sobitanud, tagatiivad on juba suht küljes, tibakene vaja veel teha tööd nendega (õhtupoole saab paar pilti veel jagada siia) Pidurivõimuga möllasin üks ööläbi garaazis ja pole siiani seda veel täielikult külge saanud... ette sai pandud siis e36 õõtsad, käändmikud, pidurid, püstakud ja amordid koos vedrudega. Nina sai proovitud külge ja nüüd tasapisi tuleb hakata seda kinnitama autole. (jah siukses kitsas boxis mässan selle autoga väga mugav ei ole)
  12. Grim

Sain siis bodykiti mõnda aega tagasi kätte, aga kuna aega eriti ei olnud, et asja üle vaadata siis leidsin eile aega üle vaadata asja ja avastasin, et peaaegu terve auto tagumine ots on vaja mingil määral toruraamile teha, et täielikult see bodykit külge panna. Tööd tuleb uhkelt ja pilte hakkan nüüd tihedalt lisama asjadest. Auto tehniline pool hakkab valmis saama, kütusepaak koos torustikuga on küljes. Kütusepaagiks siis 63L variant. sumpsijooks ja differ vaja alla panna, esimesed pidurikettad ja suppordid ka külge ja tibakene el. süsteemi vaja teha veel. Aku sai bagassi viidud. Turbo kitile sai ostetud bov ära ja veel igasugust pisemat nodi, turbo külge panekuks on veel vaja aju ja intercoolerit.
  13. Grim

Jah tõesti hind oli teine... pärast hakatakse kurtma, et miks tema sai selle hinnaga jne
  14. Grim

Annan endast parima, et projekt valmis saada, jah terve bodykit koos c pillari ja luugiga Täna tuli veel üks huvitav upgrade, lisan pikema jutu sellest hiljem
  15. Grim

O: Erinevaid juppe 87' PRE FL KUPEE-le

uuendasin listi

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus