Hüppa postitusse

Aaro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    512
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    22

Kõik, mis Aaro postitas

  1. Aaro

    Kes, kus ja keda nägi

    Eks mõnele punase tagant kuhugi lennata on suht OK, minule mitte.
  2. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Meie maja garaazis on viimane kuu aega parkinud just mitte E30 aga samaajastu väga kena tegelane:
  3. Aaro

    Kes, kus ja keda nägi

    Tanel, mitte miski ei seleta ega õigusta liikluseeskirja rikkumist.
  4. Aaro

    Tankimine

    Mina selle pildi järgi küll ei suuda tuvastada, et kõik omal kohal on. Võta see plast kate maha siis näed mis seal all toimub.
  5. Aaro

    M: esispoila lisa

    Käib originaal põlle peale. 35 eur i + saatmine. Vajab üle värvimist, on kivi täkked.
  6. Aaro

    O: Tag pidurisupportid

    Olemas, paku hind ps nb pakun suuri touringu omasid.
  7. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Pane kasvõi mineraali aga vaheta tihedalt. Õli on õli.
  8. Pole enne näinud kollast ohukolmnurga karpi. On originaal või mingi koopia?
  9. Aaro

    O: E30 hobiautoks

    Otsitakse fl autot. Esimeses postis kriteeriumid kirjas.
  10. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Petad riiki ja teed odavamt teenust või ei peta riiki ja maksad ausalt maksud ning teed kallist teenust. Vahe maksab ikka teenuse ostja kinni. Valik on teenuse ostjal, kas toetad riiki või mitte, ärimees saab ikka enamvähem sama raha taskusse. Riik on oma ahnusega eraisiku taskust saamisega minu arust juba ammu liiale läinud.
  11. Huvitav mis kasu Margus nägi, kui ehitas kaablite ümber sellisse raudkarbi, vaevalt, et elektrikaablite soojusjuhtivus sellest paraneb, pigem vastupidi.
  12. Mis see alternatiiv on, ei saa pildilt aru?
  13. Aaro

    O: Touringule lage

    Paljud jupid on tänapäeval E30-nele juba ise haruldased. Tuleb pikemaid reise ette võtta.
  14. Akualusel plekil pole vajadust kui aku taga. Ainuke miinus, et kui M3 plastik akukaabli katet sinna panna siis ei ole teda kuhugi kinnitada.
  15. Aaro

    M:50b30 stroker.

    Kes see asjalik poolteljed nii maha on võtnud?
  16. Kas neil siis mitte run flat rehvid ei ole? Margusele aga kiidusõnad, just nii tulebki oma äri reklaamida, vaata milline teema jälgitavus tänu otse reportaasile. Muidugi kõik inimesed ei soovi, et masina pilte avalikustatakse aga siis saab ju vanu pilte kasutada, et teema soe hoida.
  17. Aaro

    Lobamokkade rubriik

    Pilt ju tagurpidi.
  18. Ostan kupeele / sedaanile käetoega tagumise istme (istme ja seljatoe). Ideaalis R4 mustriga ja anthrazit värviga.
  19. Positiivsed kgemused: isiklikud kogemused: Tiit: mis kokku lepitud, see saab ka tehtud Buumer- väga hakkaja, aktiivne ja koostööaldis Eix-nii nagu asi peab käima 5+ Kaido - alati aus vastus ja aus kaup nii mõnigi veel, kelle nimi kohe pähe ei tulnud.
  20. Häbi peaks sul olema suud lahti teha!
  21. Kert võiksid suu oma äride õigustamisest ikka koomal hoida, nii jupi müük kui autod samuti. Paras äparduste hunnik sinu äristiil. Ilmselt arvamus, et teen paar kobedat e30 kokkusaamist see muudab mu siis kaitstuks iga halva sõna eest, siin sa eksid, ma ei ole ühtegi inimest kohanud kes sinu nime ja äritehingut kiidusõnaga meenutaks. Teisi laimata, nagu Marguse teemat, seda sa oskad, samas vanasõna ühed mustad mõlemad on siin rohkem kui küllalt.
  22. B osaga töötamine on muidugi ettevõtmine ja siin ma ei pidanudki vajalikuks midagi mainida. Pigem just see, et tükk mille ta ise taastas oli valesti kohale istutatud. Tükk kena, keevitus kena aga kui ei sinna külge enam teised asjad ei istu on natuke halvasti. Valesti on lihtsalt märgitud ja mõõdetud. Või hooletus, et ei jälgita defektse koha taastamist paraleelis olevalt tervelt detaililt, nii tuli mul üks esitiib õhu ja armastusega alt karbi külge kinnitada, kuna serv kuhu kruvi keerata oli 5cm varem maha lõigatud.
  23. Poolteistaastat tagasi oli Margusel veel raskusi täpsuse ja asjade õigele kohale keevitamisega. Mul omal oli hulgim probleeme, et lisatavad detailid keevitatud kohtadega istuma saada. Keevituse kui protsessi enda kvaliteet oli üsnagi hea. Eks õpib muidugi töö käigus. BMW clubi foorumis Taytzi mure, et küljekarbid vett täis ei ole üllatus, kui minu autolgi keevitati karp umbselt kinni ja katuseluugi äravool sinna sisse jookseb. BMW clubist pildid eemaldatud?
  24. Aaro

    O: 325i embleemi

    Hiinakas ei sobi, umbes 1 euriga need müügis ebays?
  25. Ilusamaid pilte ei ole? Tahaks just seda tagumist mtechi vaadata. Läbisõit ka selline vahepeal silikooni süstimas käinud, nooremaks venitatud tisside ja huultega. 😂
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus