Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Marks

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

23
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Marks

• Tiitel
    Algaja
  1. Marks

K: Õlivahetus

Kõige parem pesu on korralik õli ise, vaheta õli ja filter ning tee õlivahetus uuesti u 3000 km pärast. Samas on näha mis värvi õli mootorist välja tuleb.
  2. Marks

Suvine kokkutulek 7-8 juuli Oore puhkealal

Tundub lahe üritus olivat, pildid autodest teevad südame soojaks.
  3. Marks

K: Tuled 2

Ennastki huvitab, mis hinnaga need originaalid Hella Black liiguvad. Mina kuulsin seda, et Hella enam neid ei valmista.
  4. Marks

325i M-technik 1 '86 - Hiis

Uskumatu vahend on selliste kinnijäänud mutrite jaoks Rost Off ICE, vist oli on sellisse nimega kui ei eksi, müüakse Würthis teeb kuumenenud ja roostetanud mutrid lahti. Hind suhteliselt soolane minu mäletamistmööda aga kulub vähe ja õigustab ennast, ise kõik kollekt. mutrid tänu sellele vahendile lahti saanud.
  5. Marks

Meie kunagised E30-d

Minu kunagine oli nr.märgiga 303MBI, Riho ehk oskad sellegi kohta midagi öelda
  6. Marks

320i (2,5-M50B25) Turbo '90 - KUKS

Väga ilusa värvivaliku oled teinud, edu.
  7. Marks

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

1502 on muidugi super! Kas kellelgi on rohkem infi v.mõni link selle auto kohta.
  8. Marks

CARBON DISAIN

Palju maksaksid neerud ees?
  9. Marks

325i 24v MSEFI '85 - Mart

Mis kohast selline coiloveri kama tellitakse ning kui saladus pole palju hinda küsitakse
  10. Marks

Erinevate mootorite kütusekulud

325-l ta kuskil 10 ringi jääbki, endal vähemalt 9,9 l keskmine ning sõidustiil suht rahutu esimene peaaegu-, teine kindlast kinni st. piirajasse ja kolmandaga juba peab vaatama kuidas märgid lubavad. Mulle meeldib 325i mootori sirin.
  11. Marks

318IT Shadowline '91 - Kert6

Ilus auto!
  12. Ise ka just äsja jõudsin koju.
  13. Kas sajabki kohe lund?
  14. Plaanin ise ka kohale tulla, käisin täna isegi kindlustust tegemas. Auto juba peaaegu 2 kuud garaazis seisnud (oli plaan auto talvituma panna) ning samas õues veel pluss kraadid ja lund ka pole siis mõtlesin teha veel ühe ringi see aasta.
  15. Kas Idast ka keegi plaanib minna?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus