Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
wabbit

SÜGISKOGUNEMINE: 3. November 16.00 Sikupilli parkla.

Soovitatud postitused

wabbit

et olenevalt ilmast siis kas maa peal või maa all :respect:

kaasa võtta siis hea tuju ja positiivne olek 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

kohal lõuna eestist.

jama selles et kella tömmatakse tund tagasi ja see 16:oo on praegune 17:oo-ei tea kas pime pole siis?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
wabbit

hmm, varasemaks ei julge eriti panna kuna paljudel annab veel reede õhtud tunda ja mõningad peavad ka tööl olema( mina ise kaasa arvatud) nii et minupoolest võib ka varem teha kui kõik seda soovivad

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
olev125

mina kindlasti kohal ja pähkel sina pead ka oma autoga kohale tulema :):):respect: ja kui vaja ss leiab selle lubadega juhi :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Ma vist juba saingi aga as pead ta minu juurde tooma ss kuna tal endal autot pole :respect:

Ja kui aus olla ega ma eriti ei viitsi sõita kah ise :respect:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
AllanA

Ärge läbustage teemat palun, piisab vastusest - tulen.

Tulen kohale eeldatavasti, kuna pole varem käinud. Sellisel kellaajal ostukeskuse parklas kogumine on küll küsitav, kuid katsun sellest üle olla :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Marks

Plaanin ise ka kohale tulla, käisin täna isegi kindlustust tegemas.

Auto juba peaaegu 2 kuud garaazis seisnud (oli plaan auto talvituma panna) ning samas õues veel pluss kraadid ja lund ka pole siis mõtlesin teha veel ühe ringi see aasta.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kert6

kellel hommikul natuke aega üle võiks oma masinad ära pesta ja siis saaks äkki mõned kalendri pildid kohapeal tehtudki.(ega snoop ilma tehnikata nii kui nii ei liigu :respect: )

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Renx
kellel hommikul natuke aega üle võiks oma masinad ära pesta ja siis saaks äkki mõned kalendri pildid kohapeal tehtudki.(ega snoop ilma tehnikata nii kui nii ei liigu :respect: )

plaanis oli ära pesta ja seest kah puhtaks teha, aga nüüd sajab lund ja kõik lögane :? :respect:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .