Hüppa postitusse

karlv

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    19
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja karlv saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Tervist, tahtsin küsida, oma mootori kohta mootoriks on 1.8 83 kw, Autol on kaks temperatuuri andurit, kumb on kumb? tahaks teada kumb peab minema nina poole ja kum siis salongi poole. üks reguleerib kütte jne. segu vist ja teine kõiki muid temperatuure. Kui saite aru, mis ma küsida tahtsin, siis palun öelge kumb on kumb. või nad omavahel ei sobigi Kui loll küsimus, siis vabandan
  2. karlv

    K: Mootorivahetus

    mul jäi e30 sissepritse süsteem ja aju, kuna e36 aju ja pritsungi süsteemi pistiks ei istunud, säde on ja bensiini tuleb ka peale.
  3. Tervist, Jutt siis selline panin oma e30 peale e36 mootori mis on ka samuti 1.8l 83kw, pidin jätma vana pritsungisüsteemi, ning jätsin ka e30 aju, auto käima ei lähe ainult lubab. küsimus siis selline, miks auto käima ei lähe ? kui midagi jäi arusaamatuks siis küsige üle. Ettetänades Karl
  4. karlv

    K: Tuled 2

    küsimus siis selline: Kust ma saaksin selliseid esitulesi? http://fotoalbum.ee/photos/karlval/sets/1226459 ja mis sellised maksavad, mäletan et kunagi oli foorumis üleval ka. Lugupidamisega Karl
  5. karlv

    K: Tuled

    Küsimis siis elline, et kuidas ma saan omal esimesed tuled tumedaks? et saaksin esimesed tuled selliseks nagu siin pildil http://pic90.picturetrail.com/VOL2367/13109344/23329301/389214144.jpg a kust saab tellida neid tumedaid suundasi? ja ka udukaid jne.?
  6. mis hind velgedel on ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus