Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

karlv

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

20
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast karlv

• Tiitel
    Algaja
  1. karlv

K: temperatuuri andur

Tervist, tahtsin küsida, oma mootori kohta mootoriks on 1.8 83 kw, Autol on kaks temperatuuri andurit, kumb on kumb? tahaks teada kumb peab minema nina poole ja kum siis salongi poole. üks reguleerib kütte jne. segu vist ja teine kõiki muid temperatuure. Kui saite aru, mis ma küsida tahtsin, siis palun öelge kumb on kumb. või nad omavahel ei sobigi Kui loll küsimus, siis vabandan
  2. karlv

K: Mootorivahetus

mul jäi e30 sissepritse süsteem ja aju, kuna e36 aju ja pritsungi süsteemi pistiks ei istunud, säde on ja bensiini tuleb ka peale.
  3. karlv

K: Mootorivahetus

Tervist, Jutt siis selline panin oma e30 peale e36 mootori mis on ka samuti 1.8l 83kw, pidin jätma vana pritsungisüsteemi, ning jätsin ka e30 aju, auto käima ei lähe ainult lubab. küsimus siis selline, miks auto käima ei lähe ? kui midagi jäi arusaamatuks siis küsige üle. Ettetänades Karl
  4. karlv

K: Tuled 2

küsimus siis selline: Kust ma saaksin selliseid esitulesi? http://fotoalbum.ee/photos/karlval/sets/1226459 ja mis sellised maksavad, mäletan et kunagi oli foorumis üleval ka. Lugupidamisega Karl
  5. karlv

K: Tuled

Küsimis siis elline, et kuidas ma saan omal esimesed tuled tumedaks? et saaksin esimesed tuled selliseks nagu siin pildil http://pic90.picturetrail.com/VOL2367/13109344/23329301/389214144.jpg a kust saab tellida neid tumedaid suundasi? ja ka udukaid jne.?
  6. karlv

M: M10B18 pealt summuti jooks MÜÜDUD!

kus asub ?
  7. karlv

M:ARC ALURAD 4X100 15" ET24 4tk

mis hind velgedel on ?
  8. karlv

BMW 318it '91 - karlv

Hetkel asi selline et auto seisab garaa¾is. Enam müümis plaani pole, panin taha uued vedrud, ette madaldused, korrastasin kõiksugu tuled, panin lähituledeks xenonid, nüüd ootan uuesi juppe ja natuke paremat finantsi, et saaks lasta auto korralikult ühte värvi värvida, ja et auto oleks enamvähem ok.
  9. karlv

BMW 318it '91 - karlv

Ütleme nii et mootor sai vana kord, ei olnudki kokkujooks vaid vesi oli mootoris ja mootor ei käinud ringi, pole ammu kirjutanud ka, seis on selline hetkel, et läbisin just õlevaatuse, sai ennem seda äravahetatud sarniirid, rooliotsad, kondid ja amordid, eile veel panin korraliku tihendi kollektori ja pükste vahele ja vahetasin küünlad ära, eile tegin ka pardatsoki korda, panin nöörid külge esimeste istmete katted panin kinni ja ka ripplae panin kinni, kunagi plaaniskorrlik lagi teha.Täna vahetasin veel õli ja õlifiltri ka ära Ja ka uued valuveljed on all, eks kui jõuan, näitan pilte ka. Ja tänud kasutajale udukas kes aitas mul autot korrastada.
  10. karlv

BMW 318it '91 - karlv

Mootor jooksis kokku! uueks mootoriks on 1.6, kuna majanduslik olukord väga kiita pole ja selle saab võileiva hinnaga;)
  11. karlv

BMW 318it '91 - karlv

Nii sain teada et õhulugejas probleem ei olnud et pöörde d üle 5000 ei lähe aga kas keegi oskab öelda mis vooliks see on, see tuleb õhupuhastaja poolt välja, kas see peaks kuskile minema või peabki lihtsalt vedelema ? http://fotoalbum.ee/photos/karlval/sets/912939/?page=lastpage
  12. karlv

BMW 318it '91 - karlv

Hetke seis on selline, auto seisab garaa¾is lubade puudumise tõttu aga kõik salong on kokku lapatud , kõik on ilusti puhas ja korras, ainuke asi mis veel vajab tegemist on summutaja, sest see on kollektorist saadik ühes tükis ja käib vastu kere, mõtlesin, et lõikan kuskilt sirgema koha pealt katki ja siis panen mingi klambri vahele. :wink:
  13. karlv

BMW 318it '91 - karlv

esiistmed tulid parandusest tagasi :wink: aga eks vaadake ise oma silm on kunn http://fotoalbum.ee/photos/karlval/61267505/
  14. karlv

BMW 318it '91 - karlv

ma vist isegi saan õhulugeja aga kui see peak alt vedama mind siis võtan kindlasti ühendust :wink:
  15. karlv

BMW 318it '91 - karlv

ei klõbise küll. üks tuttav kes tegeleb varuosadega arvas, et õhulugeja ära. sest kohapeal seistes lähevad pöörded üle 5000 aga sõites mitte.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus