Jump to content
E30 COMMUNITY

KUKS

Foorumikasutaja
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About KUKS

 • Rank
  Vana kala

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kas masin on üldse arvel? kunagine omanik ütles,et tema võttis auto arvelt maha,ei suudetud ringi teha võid midagi. Paistab,et kõik korralikud masinad kistakse ikka ribadeks ja head asjad rändavad eixi kätte.kahju,et ei osata masina komplektsust hinnata. ja kui mõni teeb oma masinal mootori vahtust,siis on mõnel siin häda,et miks originaali ei hoia.
 2. võib teema sulgeda! autol siis nüüdsest uus omanik. kahju oli tegelt,aga no kui aega ei ole tegeleda,siis seista ei ole ka mõtet lasta.
 3. no trummelist ikka väga ketas silda ei tee. ja see on pointless ka,lihtsam on juba ketas õõtsad otsida.
 4. mis jutt see on,et ei lähe. minul on ju see all olemas. ainuke vahe on kanduri puksides,need on compaktil madalamad,muidu läheb 1:1le.
 5. sulle ei saa ju ps saata. mis enduro on?
 6. [size=5]eip.[/size] [size=5]vahetuseks võib pakkuda 600+cc mootorratast(bike,naked)[/size]
 7. Eks ta ole jah. Aga no kes ikka tahab,küll see leiab selle raha.suur töö on juba ära tehtud ja suuremad kulutused ka tehtud. vaja vaid timmida ja saab sõita.
 8. ütleme siis esialgu 2500 euri. Alati võib pakkuda ka oma nägemuse hinnast. masinasse on kindlasti rohkem investeeritud kui see summa. lugemine läks juba ammu sassi.
 9. Passatit ei ole enam ammu nüüd on 330xd hoopis.
 10. Teen siis turu uuringut,kas kellegil oleks mu masina vastu huvi. Mõte tekkis sellest,et kuna tööl on kiire ja seda tuleb aina juurde,tegevusi ning ka masinaid on käes palju,siis lihtsalt ei jätku aega autoga tegeleda ja ka sõita. Kui mõistlikku pakkumist ei tule jääb muidugi omale. enamus asjadest siis teemas kirjas: Masin ise siis: Passis 320i 95kw. Mootoriks m50b25 turbo(hx40). Stock sisu,surve aste madaldatud.Mootor sai ehituse ajal uued saaled ja tihendid. Mootorit juhib MS2 ja segu näitab lairiba-lambda. Süütepoolid on audi 1.8T omad. 5x120 auguvalem.tagasild on e36 compacti oma. Pidurimeistri siduri ketas ja audi aan korv. m20b20 hooratas LSD JOM-i amorid+madaldus vedrud Hetkel siis masin käib ja sõidab. Vajaks üleseadistamist.Ülevaatust ja kindlustust ei ole jõudnud teha. Kõik ei tulegi meelde,seega infot võib alati küsida. Hinna suhtes ootaks pakkumisi,kuna otsest hinda ei oska lihtsalt panna, aega ja raha on autosse omajagu läinud. No muidugi crazy_e30 müüdavate autode hinda ma ei oota.
 11. hinnad on ikka eurodes? et see 14" hind on küll ju kosmiline.
 12. kuidas seda Metch 2 stanget kinnitada saab?
 13. Need ei ole jah recarod.Recarodel on seljatugi teistsugune ja kiri on ka ilusasti seljatoe peal olemas. Mul on e30-ne recarod olemas kahjuks küll taastamist vajavad.
 14. MInu teada on kasutajal Turbiin auto passis m50 mootor kirjas ja ei kuulnud küll,et probleeme oli tal selle vormistamisega,aga täpsemat infot oskab kindlasti anda. Aga äkki ma ostsin mootori lammustusest.Seega võib mootor üks kõik kust pärit olla ja mida ark siis öelda saab? Et sorry,aga ei saa arvele kuna ei tea autot,kust pärit.Lammutuse paberi saab ju alati sebida.seda ma uskuda ei taha,et see asi nii keeruline on arkis. Vabandan OT-pärast.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy