Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
KUKS

320i (2,5-M50B25) Turbo '90 - KUKS

Soovitatud postitused

KUKS

Nii.

aega on mööda läinud ja asi on edasi arenenud.

Punase kupee kere jätsin sinna paika, sest tundus mulle mõttetu seda üles ehitada, nina oli veits liiga paigast ära.

Ostsin kasutajalt m20b20 uue kere. 90a 320i kere, sedaan.

eks oli seegi suht kehvas seisus,tagumisse akukasti oli keegi makrot lasknud,tagumised tõstekohad läbi,eest tahtis samuti keevitada tõstekohti. kuid tasapisi tehes sain asja liikuma. Hetkel on veel keevitada tagumine akukast,ning kõrvalistuja poolne tagumine tõstekoht.

Mootori võtsin punaselt kupeelt ning tõstsin selle uuele kerele peale. Punase kere andsin tuttavale ära, eks tuleb veel sellesti uuesti liikuv isend, hetke olukorda ma sellest ei tea.

Nii ette kui taha ostsin alla venelaste tehtud täislogarid,tundus mõistlik kuna hoiab autot rohkem. Värvimisele hetkel rõhku ei pannud, selle pärast ka masin kirju ja veidi mõlgiline,kuna eelmised omanikud ei olnud seda masinat eriti hoidnud. See talv ei kavatse midagi värvimise koha pealt ette ka võtta,kuna ei ei näe mõtet kohe, pigem võtan suvel laiali uuesti ja siis läheb üleni värvimisse. Sarniirid lähevad ka lähiajal vahetusse.

Pilte hetke olukorrast leiab :

http://www.foto24.ee/album/43038

teha on veel küll ja küll, kuid arvan, et saab asja küll. :lol:

E30 (Y)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

on on tööd...aga esialgu tahan lihtsalt proovida kuidas masin ennast õigustab,et edasi tegeleda.

Kui kere töid tegema hakkan, pean kõik neli ust välja vahetama ning uued esitiivad muretsema. uksed on sõbral õnneks olemas.

kuid jah,kes tasa sõuab see kaugele jõuab :)

mureks on veel seegi, et ei näita mootori temperatuuri.

seega ka küsimus,et kas keegi teab kus kohas m50b20 mootoril on temperatuuri andur. proovisin kaane seest neid andureid,kuid ei midagi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

mäletan et kellelgi oli sellega probleemi....otsi foorumist siin oli kirjutatud sellest.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Sai ka eile jälle tiba masina kallal nokitsetud.

Korda sain temperatuuri anduri, mille viga oli kokku õttes suht lihtne.

nimelt oli punase kere omanik mootorit sinna peale pannes kaks pistikut sassi ajanud. sisselaske kollektorisse mineva ja tepmeratuuri oma. see muidugi andestatav,sest need mõlemad on mustad.Ma mootorit vahetades ia juhtmestikku maha ei võtnud mootoriküljest. Üks sõber otsis mulle pesade nr-id mis üleminekus olid tepmeratuuri omad ja siis hakkasin mootori pistikutes värve otsima ning saigi vea kätte.

üritasin ekonomeetrit ka tööle saada,kuid ei õnnestunud:

siit ka küsimus ,et mis viga võib olla?

üleminekus said juhtmed õieti. m50b20 pistikus on nr 24 pesa ja auto pistikus 16 pesa. kontrollisin ühelt teiselt üleminult üle ja värvid klappisid, kuid seier tööle ei hakka,käima pannes läheb põhja ja sinna jääb. :D

ahjaa..

struti panin ka peale :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
ryan

Tänapäevased Ehitusmeetoodid meenutavad mulle mu omi vanu aegu , kui sai kaubeldud välja delta raam ja sinna mini pealt asjad ümber visatud , raam ratastel müüki >> leidis keegi teine omale uue projekti . Nii see ringlus külavahel käis :lol:

..Aga vähemalt polnud kunagi igav , sest järgmisena sai ju siklid soetatud :twisted: (ja millele järgnesid omakorda sapakad :D )

..ehitusjõudu ! :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Eile sai jääraja peal käidud :lol: suht fun oli, kuid pidamisega oli probleeme, oleks lsd ikka alla vaja ja korralikke naelu ka, aga muidu nalja sai.

Muret teeb veel kütte kulu :? ma ei tea kas paneb paagi seier villast või võtab palju, ma ei pea silmas jäärada vaid nii sama sõites ikka kukub meeletult. peab paagi uuesti täis panema,siis on kindlalt selgem.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

need asjad kõik üle kontrollitud, ei leki kusagilt.

algselt oli väike auguke paagis,kuid see sai ära lapitud ning kogu aeg kontrollisin,et ei tuleks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Ja nüüd juhtus selline tore asi,et hakkasin küünlaid vahetama ning üks küünal murdus kaane sisse ära :? :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Küünal käes :lol:

nüüd peab uued ostma,kuid

bensupump või relee minestas ära. homme uurin täpsemalt järgi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

ikka vana jäi jah.

samas pump lööb,kuid relee plõgistab väga palju,gaasi andes sureb masin välja.

õnneks on mul uus pump olemas juba :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Lõpuks ometi sain mootori ilusti käima. Uued küünlad peal ning uus lambda ka all. Nüüd saab juba sõidurõõme nautida :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Täna siis lõpetas lõpuks oma töö see urisev bensu pump.

Kuna uus juba olemas,siis homme peaks auto jälle käima:)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
KUKS

Nii..

vahepeal on siis saanud tibake autot uuendatud.

Bensu pumba vahetasin juba ammu ära ning nüüd pole juba kuu aega autole kätt pidanud külge panema.

Vahe peal on lisandunud autole Angeleye tuled ette :lol: päris seff välimus on. Ja tuled ei ole mitte need ise tehtud vaid õiged pirnidega.

väikse modimise pidi küll tegema,sest need olid e34 omad,kuid ette said ilusasti.

millalgi teen pildid ka.

kevad võiks juba tulla.Kipitab kere tegemine,tahaks juba korralikult kere ära värvida,kuid hetkel ei taha laiali võtta,kua lumega on fun ju :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

milleks võtad uksed niimoodi eest ära????

pärast n*ssid ennast lolliks, et neid ilusti tagasi paika saada!

keerad 2 m6 polti lahti ja tõstad ukse hingelt maha. Lihtne ju :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .