Jump to content
E30 COMMUNITY

jaan1414

Foorumikasutaja
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About jaan1414

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Väga ilus tahaks juba rajal rehvi tossutamas näha teda
 2. Olen veic uurinud seda asja ja ega nende 325 korralike isendite leidminegi niiväga lihtne ole:P Eeldades et üle 25000 ei taha kindlasti maksta.
 3. No elektroonika poolelt olen ka siksidel näinud päris palju jura isegi ajuga mootor on minukäsutuses olnud. Ja ega see mootor nüüd nii erinev ka ei ole põhimõte on ikka sama lihtsalt juhtimine teistsugune.
 4. suured tänud eix22 sain targemaks küll. Nüüd peab siis hakkama turuuringut tegema sest ronti ei taha osta midagi korralikku kuid saan hakkama ka tegemist vajava autoga. Eelnevalt juba kahe siksipeal kogemused üks neist pm nullist üles ehitatud.
 5. No prioriteedid ongi rohkem ikka kiiret sõitu ka harrastada ehk siis vahest rinkal paugutada. Kuid samas võiks jh ikkagi rahulikul sõidul nii 3000 pealt käiku vahetades kütte kulu keskmine 10 ringi jääda. Ja äkki on kellegil veel inffi ka sellest kuidas käitub just küttekulu suhtes uuem 2.5 mootor eks siis 141kw. Ja kuidas on 1.8is mootori remondiga lood? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=467290 ja kuidas on lood üldse sellise auto mõttekusega?
 6. Kuna olen juba pikemat aega veeretanud endas ikkagi e30 mõtet tekis veel mõte et uurida mis võiks ka küttekulud olla vastavatel masinatel.Loodan abi saada ja siis juba suvel vb üks liige juures enda mõte kaldub rohkem 318is poole teine võimalus oleks 325. Mis soovitusi ise annate? Ja kui palju on kupee ja sedaani kaaluvahe? 316 318 318is 320 323 325
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy