Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

mart154

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  342
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja mart154 saavutused

Foorumi püsikunde

Foorumi püsikunde (8/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. mart154

  K:Stroker

  B27 vänt, kepsud, B25 kolvid, B25 plokikaas ja sisselaskekolle. Natuke siit-sealt viilida, selle kohta on siin foorumis infot küll, kui otsida. Või kes arvutada oskab, mõtleb ilma otsimatagi välja. Kompotti juhtima M30B35 pealt motronic ja peakski olema "odav" stroker olemas.
 2. Mardo, kui linna juhtud, helista mulle. Ma teen sulle 525eA-ga sõitu
 3. kõvatamiseks on see võimsa m50 jutt hea küll reaalsuses on täiesti jõuetu see auto. kust ma küll tean?
 4. mõõdetakse kolvi seelikust, mitte peast. Pea ongi sutsu peenem.
 5. Meie mõõtmistulemused ütlesid, et auk oli umbestäpselt 12. (ju siis tegelikult mõni sajandik alla 12) Polt on M12x1.5 Ehk natuke pidi üle hõõruma. Siiki. Pretensioone mul pole, olen kaubaga rahul edit: sa vist puurisid auku kahelt poolt? mitte ühelt poolt ja otse läbi? Siis on seletatav... Keskele tekkis väike aste.
 6. Väike tilk tõrva meepotti, nagu ma mainisin, siis täpsusega oli suti probleemi. Puksid said alla, aga pidime hülsid seest üle puurima, sest poldid ei mahtunud läbi. See tähendas muidugi pukside uuesti välja võtmist, mis ei olnud enam väga meeldiv töö
 7. Mehe tööga saab alati rahul olla, seega teeme läbi minu fotosilma ühe reklaamipildi..
 8. viimased siis lähvad minu auto külge prooviks. Täpsus võiks sutsu parem olla, aga olen rahul. Põhiline, et nad P-flexist jäigemad on Paigaldamiseks läheb arvatavasti uue nädala algul, eks siis annan märku, kuidas jäi.
 9. miks sa tikkpolte ei võtnud :roll:
 10. üks neist on "tuulutuspaagist" tagasivool paaki, teine neist peaks olema siis auru tuulde laskmise toru
 11. Vastupidavus on nüüd tõestatud vähemalt 550hp
 12. http://jam.avoterm.ee/images/stories/jam_strut/DSC_9081.jpg Taoline, nagu sellel pildil alumine on, tuleb umbes 1.3-1.5k vahele. NB! Pildil on E21 strutbar, E30 oma oleks sarnane, mitte 100% kattuv.
 13. tänavaautol EI TOHI puuri olla... EAL Litsensiga autod võivad tänaval liigelda. Sõita EAL'is registreeritud võistlustele või EAL'is registreeritud treeningule. See, kui mõnimees kuritarvitab EALi litsentsi, on tema isiklik mure ja probleem.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus