Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    MÜÜDUD

    Vin koodi seitse viimast paluks
  2. Aga palun http://www.r3vlimited.com/board/attachment.php?attachmentid=6219&stc=1&d=1177357376
  3. Müügiks pealkirjas nimetatud sportrool koos M160C vahetükiga (E30, vanem e34 jne) ja 15mm detsentrikspaceriga (tõstab rooli ülessepoole, et näidikuid paremini näha oleks). Nahk on kulunud, keskosal värv pisut kribitud - näha piltidelt. Hiljuti nahavärviga üle värvitud. Läbimõõt 320mm Olemas dokumendid (saksa ABE), millest ilusti välja loetav et sellise rooli ja vahetüki kombinatsioon on sealmaal täiesti legaalne. Möödunud aastal ÜV-l läks seda kausta ka vaja Signaal töötab, suunatule lükkab ka välja. Pilt kulunud osast: Ja üks kehva kvaliteediga pilt, kuidas rool salongis välja näha võiks : Müüdud Sander
  4. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Chulo - ma pakuks puusalt, et sul on Wiechersi -40mm komplekt all. Roheline on nende brändivärv lihtsalt, pole seotud mingi konkreetse omadusega.
  5. GTA

    Liikmete haridustase?

    Keskkonnateaduse alal rakenduskõrghariduse esimene aste käes juba mõned aastad. Magistrisse astusin ka, sain poole pealegi kuid elukoha vahetus ja muud asjad segasid plaane nii, et too jääbki vist pooleli Päris ehtsaks bemarivennaks end ei pea, pigem seostub mu vaimne puue kõigi vanakooli sõidukitega
  6. GTA

    M: BMW 316 '89

    Müüdud ja otsapidi siin foorumiski juba:
  7. Pole küll ilus öelda aga odavaim ja lihtsaim on mõnelt teiselt sarnaselt masinalt "mõttelist osa" laenata. Uuesti arvele saamise kohta ei oska midagi öelda aga seda eelmist varianti on küll ja küll nähtud.
  8. GTA

    Käigukasti remont

    Võib küsida ka Bollverki käest, ehk teeks hinnapakkumise... http://www.1182.ee/margus-bollverk-fie Lasin möödunud aastal ta ettevõttes remontida Lada 5-k kasti, mis enam neljandat sees ei hoidnud ja muidu ka koledaid hääli tegi. Vahetati vedava võlli laagrid, vist ka üks sünkro ja koos tööga maksis too remont 70 eurot.
  9. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Usalda aga kontrolli. Mõõda niidi või rätsepa mõõdulindiga originaal üle igaks petteks, ise lasin poes bmwfansi andmete järgi väänata ja jäi natuke pikk miskipärast... Kuigi ma üritasin küll nii täpselt järgi voltida ja kleepida kui vähegi oskasin. Probleem oli just magistraaltoruga (ca 5cm oleks võinud lühem olla), need mis õõtsade ja sillatala küljes olid, klappisid punktipealt.
  10. GTA

    Probleem soojalt käivitades

    Tilkuvad pihustid, survet mitte hoidev kütuseregulaator, surema hakkav kütusepump, villast panevad andurid (jahutusvedeliku temp!), ebatihedad klapid. Mõned märksõnad Isiklikult teeks/laseks teha kütusesurve testi külmalt/soojalt (töötava mootoriga) ja võrdleks neid omavahel. Erinevusi ei tohiks olla. Samuti jälgida kütusesurve muutust kui soe mootor seisma jätta. Kui surve kiirelt alla kukub siis tuleb selle põhjus välja selgitada.
  11. GTA

    Lobamokkade rubriik

    A sedaani? Ma olen mudelautosid otsinud küll, tuuringud ja M3 on põhiline, muud nagu pole näinud :/
  12. GTA

    Head muusikat autosse :)

    Ma kuulan rohkem raadio kahte, sealt ka sellised kummalised loo valikud
  13. Karbid paistavad Mtech1 olema, kõik pole nende pikkade otstega lihtsalt. Rohkem väljast mingit originaali ei suuda küll tuvastada. A kui MT2 tiib peaks olema pagassiga kokku pahteldatud siis see on küll vinge modifikatsioon
  14. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Peab siis teemat ootama jääma Ja kevade poole kui oma rull koos on, tuleks kaema ka kui võib
  15. GTA

    Lobamokkade rubriik

    No kas võib sind õnnitleda siis kauaotsitud pre ostu puhul lõpuks? Oleneb mis seisus vana ketta vedrud ja vedrupesad on, kui need OK, siis ei näe küll miks ei võiks uusi katteid panna. Pidurimeistri töö kvaliteedi üle pole küll nurinat kuulnud, mitmed tuttavad on kasutanud seda teenust.
  16. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Kel kodumaiste restaureerimiste vastu huvi on, siis soovitaks Volgaklubist G/K Sõbra teemasid lugeda. Väga detailne lähenemine ja asjalikud tulemused alati.
  17. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Võib proovida ka remontkomplektiga alguses, tellisin endale just, maksis 4.60.- Komplektis siis mansett, kaitsekumm ja õhutusnipli kate. Kui vana lahti võtad ja sees roostet ning kriime pole siis võib aidata küll. Vahetus on suht lihtne.
  18. Kas polnud mitte töömaht 30%, võimsus 30% ja kaal 10% suurem originaalist, et need on viimased piirid? Arvesse võetakse kõiki, st. kaks kolmest ei ole kõlbulik, peab ikka kolm kolmest olema. Sama tootja mootor peab ka olema vist viimase seadusemuudatusega, enne võis muid marke ka kasutada.
  19. GTA

    Kõlari adapterid

    Saan sinna õiges suuruses midbass kõlareid panna küll, poleks enda autol neid auke juba kirve ja kahemehesaega eelmise omaniku poolt tehtud olnud, oleks ka hankinud.
  20. GTA

    k:lukoili kütus

    Ma võtsin oma autol paagi just maha pesemiseks ja üllatuslikult polnudki seal sees mingit sodi. Viimane pool aastat ainult Luki kütusega sõitnud ja Stati kabanossijärjekorda ei lähe põhimõtteliselt oma aega raiskama. Samas välimuse järgi võis filter parimal juhul olla umbes sellest ajast kui auto Eestisse jõudis (2004) ja sellest läbipuhumiseks pidi ikka kopsu punnitama. Samuti korjavad paagid kondentsvett kütuse sisse, mis mootori puterdama paneb. Eriti kui koguaeg põleva kütusetulega ringi sõidetakse. Olen kalliste kütuselisandite asemel teinekord sortsu piiritust paaki valanud. See teatavasti ka seob vett endasse ning pihustitest läbi minnes põleb kenasti ära. Ma kaldun ka arvama, et pigem on auto tehniline seis selline, mis igasuguseid turtsumisi ja anomaaliaid tekitavad ja eriti sellise niiskemapoolse talvise ilmaga. Tilkuvad pihustid, ummistunud magistraaltorud, viimaseid tuhandeid kilomeetreid toimiv kütusepump, vaakumlekked sisselaskepoolel, kulunud jagaja, rootor, süütejuhtmed, vilets mass jne. Ja kui kütus juba konkreetne solk on siis enamasti auto lõppkokkuvõttes ikka seisab kah - rikub pihustid või pumba ära.
  21. Müüa siis pealkirjas nimetatud rehvid: * 2tk Uniroyal, V-mustriga * 2tk Fulda Mustrit ~2mm, servad pisut kulunud. Õhku peavad ja kandilised ka pole, sõita kannatas ilusti. Eraldi ei müü. Pilte ka: Asuvad Paides Kokkuleppel võimalik transport Tallinna. Kontakti saab PS-iga või, Tel. 53 410 582 Sander
  22. Võib ka sellistest kohtadest uurida, kus tegeletakse rehvitööde ja kasutatud velgede müügiga. Mitmel korral nii abi saanud, ükskord anti lausa kast kapslitega ja kindad, et otsigu ma aga ise sobivad välja.
  23. GTA

    E30 pildid internetist.

    See oleks tõesti magus, aga kahjuks pole sellist skilli...
  24. GTA

    E30 pildid internetist.

    M3 sedaan... kindlapeale mingi fanaatiku käsitöö, mitte tehasemudel, aga päris ilus küll
  25. GTA

    Flantside valmistamine ?

    Tšeki siia: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=15&t=102358
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus