Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    Varuosad

    Ate racing blue pidi hea kraam olema, ka vanematele sõidukitele. Pooltelgi saab uuena ka, ca 200-250e tükk b-osa.
  2. GTA

    M: M-Tech II Rool

    Tuhat vabandust Numbreid ma kuskil ei näinud aga nagu näha siis lugeda ka ei oska
  3. Ehk siis vaja FL 325i nn. suurele kompule korrektset koodipulka: 4-6 typ varuosakood 65 81 1 385 941 (vana nr. 65 81 1 380 374) Mootor M20B25 : 325e, 325i, 325iX (Facelift, alates ~88 ) Sobivustabel: http://bmwfans.info/parts/catalog/65811385941/ Vastu võin anda 5-5typ koodipulga 5-5 typ varuosakood 65 81 1 375 818 (vana nr. 65 81 1 370 129) Sobib M30 mootoriga e28-tele: 525e (too on küll m20 aga nii kataloog väidab), 525i, 528i, 535i, M535i Sobivustabel: http://bmwfans.info/parts/catalog/65811375818/ Võin soovi korral kaasa anda ka vastava OBC signa releekarbi koos juhtmestikuga, kuna ise seda kasutada ei kavatse. Samuti küsida võib kõike mis siin teemas: Asun Paides Pakkumisi ootan PS-i või 53 410 582 Sander
  4. GTA

    M: M-Tech II Rool

    Läbimõõt? Asukoht?
  5. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Tagastange eemaldamisel keerasin torxi võtmeid 3tk pooleks ja lahti pole siiani saanud Leotasin roostesurmaga, kütsin gaasileegiga - tolku mitte muhvigi - peab ka tunnistama, et seni ainus polt autode juures mida pole lahti saanud veel. Olin sunnitud stange koos amortidega eemaldama aga esistangega sellist võimalust pole.
  6. GTA

    Antitiib

    AC Schnitzeri tiib on ka väga sarnane, aga ilma kanajalgadeta: Margo, mulle pilte ei viitsi saata sest imeasjast? Oleks ehk huvi isegi.
  7. GTA

    M: 325i ja 320i mõned detailid (FL)

    AFM on facelifti oma, 1990 320i pealt. Ruudulised polstrid - mõtled neid pre sedaani omi? Nood olid pärit mälu järgi '84 323i-st. Võib müüa küll aga tagumistele on el. akna nupu augud lõigatud Mõlemad asjad võiksin korraga vahetada FL tagumiste el. akna uksepolstrite vastu
  8. GTA

    E30 väärtus

    Neile, kes inglise keelt jagavad, siis suhteliselt samal teemal ka üks videoklipp:
  9. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Äkki olin mina, käisin täna Pärnus Hea, et autot enne ei pesnud, peale teeremonti oli nagu porikärakas.
  10. GTA

    M: 325i ja 320i mõned detailid (FL)

    Pihustid ka läinud.
  11. GTA

    Head muusikat autosse :)

    Hollandi räpp Autos töötab hästi.
  12. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Stroker jah. Kapott on ära vahetatud, ei näinud? Seal oli muidu korralikult kriimus ja jutu järgi pidi kohe uus tulema.
  13. GTA

    Head muusikat autosse :)

    Raadio 2-te kuulates on kummitama hakanud: No ja hiphopi asjaarmastajatele ka midagi Lugu pühendatud klubi turvameestele.
  14. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Tln-Trt maanteel Neanurme kandis liikus nobedalt üks kärtskollane FL kupee, päris sile ka. Kasutaja Poochie?
  15. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Omal on kogemus Lada ajast, kui tahtsin minna sillastendi ühte Rakvere korralikumasse kohta, kus sel ajal oli laserstend mida mujal polnud. Esimese asjana öeldi, et ei saa, programmis pole sellist mudelit sees. Töökotta seda fakti kontrollima minna leti taga olev inimene ka ei tahtnud muidugi. Hakkasin juba ära sõitma aga parasjagu tehti garaazi ust lahti ja aeti mingit muud masinat välja, läksin siis ja ajasin mehhaanikuga paar sõna juttu. Ühesõnaga programmis olid sigulli parameetrid olemas ja ette ei tahetud võtta miskipärast kuna eeldati et vene autol ükski polt lahti ei tule. Kuna mul oli just kõik roolivardad ja möll uus saanud siis rahuneti maha ja võeti auto ette. Natuke naljakas suhtumine oli küll alguses aga õnneks asi laabus
  16. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Teed varuosadeks selle? Või mis plaan on? Hartge temaatikaga see tagalisa küll kokku ei lähe, pigem on see saanud inspiratsiooni M3 tagastangest.
  17. GTA

    Getrag 240

    Võib küll ja reeglina lekibki. Teiseks, kontrolli üle kas kasti tuulutusnippel on ikka lahti.
  18. GTA

    Velgede kohta.

    Kas ette on ikka flantsi vaja? Mul olid kunagi 7,5x16 ET20 veljed ja need mahtusid ette igasuguse flantsita ja ruumi jäi ülegi. 51mm püstak oli. Willtheyfit.com kalkulaatoriga erinevaid mõõte võrreldes sain tulemuseks, et püstaku ja velje serva vahele peaks ca 4mm jääma. 9-tollised jäävad ees veidi koopast välja, ma kasutaks seal võimalusel 8-tolliseid. Aga maitse asi Minu hinnangul on normaalseks tarbimiseks täiesti head mõõdud teemaalgatajal välja pakutud, saab ilma stretchita rehve kasutada ja üldiselt kui ainult välimus eesmärgiks pole siis on see parem lahendus. Ise pruugin juba neljandat hooaega stretch-rehvidega laiu velgi ja üldiselt saan juba aru küll, et plussideks on edev välimus aga miinuseks on rajal veidi kehvem (ettearvamatum) käitumine, eriti kombinatsioonis väga madalaks lastud autoga. Aga välimus on niipalju tähtsam, et jah...
  19. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    a ma sõitsin täna harcore majast mööda ja nägin tuttavat sinist rulli
  20. GTA

    E30 väärtus

    No sellise rondi mahapõlemine ei mõjuta vast ülejäänute hinda suures plaanis. Seda, et rullikad nüüd Eestis teab mis odavad on, ka ei ütleks. Hinnad on oma väikese tõusu teinud ja sinnapaika usutavasti jäävad nad nüüd mõneks ajaks - inflatsioon mõjutab hindu nii või naa. Korralik auto on alati korralikku raha maksnud ja enamasti maksid/maksavad siiani alla turuhinna ka seisukorralt vastavad autod. Minumeelest kehtib rullika puhul siiani, nagu ka 10 aastat tagasi, rusikareegel - korralik masin maksab ca 3-4 keskmist palka (2500-3500e vs 30-40k krooni) ning rimaka hind on pool kuni ühe kuu keskmine palk (450-900e vs 4,5-9k krooni). Aga kuna autod jäävad vanemaks siis korralikku, hinna ülempiirile vastavat autot on kordades raskem leida. Ainus positiivne asi, mis ma loo juures näen, on et mingit hullu kulupõlengut ei tekitatud ja miski lähedal asuv elumaja kannatada ei saanud sellise tobeduse tõttu Ehk võeti edaspidiseks õppust.
  21. GTA

    E30 väärtus

    Kus te seda korralikku autot nägite, et selline arutelu käib?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus