Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 17.03.2014 kõikidest kohtadest

  1. Minu veljesaaga hakkab lõpule jõudma. Kolmapäeva õhtal viisin veljed vanglasse, täna toodi tööjuurde kätte ära(pmst oleks isegi reedel kätte saanud). Ülibrod on, ei tahagi auto alla panna... ja kui panen, siis naist rooli ei lase Kahjuks enne värvimist pilti ei teinud... Järgmine jutt siis. Kuskohast ma RAL 9007 spreid saan Tartus? Devor? Kapslid unustasin vangidele kaasa anda Ja ühtlasi võiks sadulad ka üle lagastada Täna viisin massina maalri juurde, nädala alguseks lubas nina sirgeks lüüa. Siis on ok. Ah jaa... Kellelgi 205/55 r16 kahte enam-vähem sõidetavat(al 4mm) rehvi pole mulle müüa? Seda siis Tartu-Elva ja muud lähikülad. Pakkumistele avatud
    1 punkt
  2. Kui silda värvima ei hakka ja rooste osas savi, siis võib muidugi leegil möllata lasta. Mis diffreid puudutab, siis kõik nad on tehasest tulles samadest juppidest kokku laotud, aga ometigi erineva reguleeringuga, seega ei hakka ma ka oma arvamust peale suruma
    1 punkt
  3. Ka käiguvahetus võib aidata
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus