Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel


Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga alates 20.02.2019 asukohas Postitused

 1. 6 punkti
  Tere seltsimehed. Kuna kuulsin, et minu ühe auto müügikuulutust on siin märgatud, siis mõtlesin, et kõige esimesena annan info tõelistele asjahuvilistele. Nimelt see punane ilusate/koledate stangedega E30 sai ostetud omale hobiautode kõrvale täitsa mõttega seda suvel kasutada kuid tänu ühele tõsise unerikkuja müügiletulekuga ning seejärel täiesti ootamatule oksjoni võitmisele, on vaja loobuda nii mõnestki masinast, sest raha ei kasva kahjuks puu otsas. Seetõttu lasen just nüüd hinna sulama ka teiste hulgas sellel 325-l. Kuskil mujal ma veel hinda mutnud ei ole, ega kuulutanud ka mitte, kavatsen seda midugi teha. Mina arvan, et auto suurim eelis on California päritolu, mis tähendab et kere on ilma igasuguse roosteta. Mis on veel suht haruldane minu arust, ning mida unustasin pildistada, on kompuuter, mis asub tahavaate peegli juures. Lisan ka paar fotot autost, kui ta oli Ameerikas, seega, täpselt nii ta tuli. Mis mina siin olen teinud, on kogu põrand välja, ning müramati paigaldus. Lisaks poleerimine ning autole paigaldatud keraamiline vaha. Sai ka küünlad vahetatud. Auto nahksisu tahaks kunagi värskendust, kuid hetkel on auto, "võta ja sõida" seisus. Niisiis, kui kellegil on tõsine huvi see auto soetada, siis helista ning saame hinnast tõsiselt rääkida. https://www.auto24.ee/used/3047181
 2. 5 punkti
  Kokkupanek võtab ikka kolm korda rohkem aega kui lahti võtmine. Juhtmestik ka otsast lõpuni üle käidud. Ja nüüd on minu poolt valmis.Keda huvitab palju võib kogu möllu peale aega kulub,siis 293h.
 3. 5 punkti
  Rullikas on üldse nii töökindla vanakooli vedrustuse lahendusega tõesti, et seal ei ole kestvusest eriti ilmselt lugu. Muidugi juhul kui kuritarvitamiseks ei lähe, siis on enivei erilahendused. Siia ka üks asjakohane pilt.
 4. 5 punkti
  Ja kes kuulnud ja mäletab lugusi kuidas härra selle rulliga kalal käis
 5. 4 punkti
  Minu arust tähtsaim küsimus on, et palju tõmmet selle 300 euri eest juurde tuleb. @Margo ütles, et mingi 4. käiguga pidi ka nüüd ketsi saama lasta.
 6. 4 punkti
  Vbl siis paari lehekülje taguseid asju uppima, saad vbl vähe vabamalt võtta Raha kulutamiseks ei jäägi aega muidu.
 7. 4 punkti
  Enne kui see kunagi soomest ära sai toodud:
 8. 3 punkti
  Hei, Panen raske südamega enda rullika müüki 😥. Minu käes on ta nüüdseks olnud 2 aastat, millest esimene suvi (2017) sai suhteliselt tihti ringi kärutatud ja tehnilisi pisivigu parandatud, kuid hooaja lõpuks hakkas mootorist sinist välja viskama. 2018 hooaja algul tekkis tahtmine auto garaažist välja ajada ja natukene sõitu nautida. Jõudsin teises Eesti otsas suvepäevadel ära käia ja tagasiteel umbes 30 km enne Tallinna piiri tuli kolin mootorisse sisse. Selle 30 km sõitsin ma koju lõpuni ära, aga sealt edasi jäi ta ootama mootori remonti. Ootab seda tänaseni, kuna pole peaaegu, et aasta aega olnud aega, et see töö ette võtta ja ära teha. Täna olen ma olukorras, kus on ette teada, et ma ei saa siin pikemas tulevikus kohe kindlasti elu tagasi sellesse autosse puhuda. Seepärast võib-olla on soov seda teha kellelgi teisel 😊. Kuna pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis panin kokku albumi, et millist nokitsemist on auto minu poolt saanud: https://photos.app.goo.gl/RgDXMSJDJ8ofak6u5 Ehk nipet näpet Kõikide rihmade, veepumba, visco siduri, termostaadi, temperatuuri andurite vahetus; Uus rattalaagrite ring; Uus piduriketaste/klotside ring (k.a. käsipidur); Uus kasutatud tühikäigumootor; Sisselaske komponentide hooldus; Uued süüteküünlad; Uus õlirõhu andur; Paremad küljepeegliklaasid; Keevitatud differ; Uus paisupaagi kork; Uus pööreteandur; Uued jahutussüsteemi lõdvikud; Uus kardaani muhv; Uued esituled; Uus siduri töösilinder; Kütusefilter vahetatud; Klapikambrikaanetihend, mootoriõli, õlifilter; Uued eesmised suunatuled; Aku; Tagumised amordid; Sportsummuti (Evo X katalüsaator) - ei olnud kõige parem mõte; Üksikud keretööd; Taastatud Evo 8 istmed; GUP-Tuningu kärjed (ees 5mm flantsid) ja lisaks terve ring plekkvelgesid, millest üks paar on pulbervärvis (mustad) käinud; Kojamehed (elementaarne); Uued numbrimärgituled; SI mooduli patareide vahetus; on minu poolt tehtud ja kindlasti veel nii mõndagi teha, aga seda otsustab juba uus omanik ise, et millist tulevikku ta sellele rullikale ette näeb. Ühesõnaga, kellel on asja vastu huvi, saab mind kätte telefonil 58050898 ja võib kirjutada postkasti lisaküsimusi või siia samasse teema alla. Auto asub Tallinnas ja 2k eest olen nõus ära loovutama. Siin foorumis ka olemas mingi teema selle sama auto kohta enne minu aja ajaarvamist. Juttude põhjal on mootorisse pandud disla vänt ja asjad, aga pole ise sisse vaadanud, seega ei tea kinnitada 😅:
 9. 3 punkti
  noh kuna igapeävaslet paigaldan keskmisest rohkem vidinaid autode külge kui keskmine siinne kasutaja siis lemförder või trw ei ole ammu enam mingi näitaja, Toon minig 2-3 näidet. TRw õõts e38l, piisas rataste ühele ja teisele poole keeramisest kui sama õõtsa sarniiri oli lõtk, Lemföderi õõtsad e61, puksid läbi 3k km( ei ma ei keeranud lampi pukse kinni) trw paralleelvarras e39(v8) 5k km, audi ülemised õõtsad lemförder, 10k km. Kogemus näitab,et keskmine toprani sillaosa kestab 3-5k km, ehk siis tihtipeale pea samapalju kui 3 korda kallim varuosa. Aga sellekohta ütlen,et inimesed ärge kartke minna garantiisse oma pudinatega, eriti kui oled mingi umbluukalli lemförderi ostnud.
 10. 3 punkti
  Nii hakkasin varuosasi tellima ja selgus, et aeromotors on endale konkurente saanud, kohati hinnad isegi sootsamad. Põhi lehed mida sai vaadatud on www.hlautoosad.ee ja www.avaruosad.ee muidugi ka www.aeromotors.ee kui keegi teab veel häid lehti kust kaupa hea hinnaga saab pane siia kirja näiteks e30 tiib e.v KLOKKERHOLM 0054311 HL hind 53,64 € Aero 131,45 € AV 96,61 € küusepaak Blick 55l 6906-00-0054009P HL 172,46 € Aero 223,79 € 239,39 € kohati ka teispidi hinnad Numbrituli Hella 2KA 004 331-031 HL 4.93 Aero 3.50 AV 5.01 Soovitan soojalt kui keegi hakkab varuosasi otsima vaadata ka HLautosade lehele sest viimaselajal on hinnad ikka tublisti parremaks läinud
 11. 3 punkti
  Osta autoleht enne järgmist kolmapäeva ,seal terve artikkel olemas.
 12. 3 punkti
  Jep, vahuga võib küljekarpides mettalli asendada. Allpool väike meenutus 2018a Poola tripist.
 13. 3 punkti
  samas, kui karbis tugevdust pole, kust sa teeääresolles tungiga tõstad siis kui rehv läheb? koguaeg hüdrutung pagasnikus kaasas kolisemas?
 14. 3 punkti
  Müüa e30 sedaan. Sõidab, pidurdab. Leidub iluvigu ja roostet. Mootor m20b25, manuaal (zf 320), typ188 (lsd 70%/50%), ketassild, hüdrauliline käsipidur, 14 talverehvid, 15 (style 5) suverehvid, kat all, torukollektor. Hind: 4000.- Huviline küsib lisa - 58188282. Tallinn.
 15. 2 punkti
  Värsked andmed (18/19) kuidas saksamaal E30-id hinnatakse. Millisesse kategooriasse (1-5) sinu auto kuulub hindab komisjon. Miskipärast ei ole 1.- ja 5. kategooriasse kuuluvate autode hindu välja toodud aga pm Note 1 tähendab täielikku prillikivi ja Note 5 varuosa või taastamisobjekti. Viimases tulbas uute autode müügihinnad.
 16. 2 punkti
  Rüanile lähevad roolid hullult hinge alati Sa millalgi reklaamisid ennast nahatajana vist?
 17. 2 punkti
  Meenutab seda "lollimast lollim" koera masinat
 18. 2 punkti
  Homme peaks selle Rulliga ühele poole saama.
 19. 2 punkti
  Õnneks on ühel neist siiani hea hind ja foorumis ilusti esindatud:
 20. 2 punkti
  Ma ei taha sellest väga rääkida.😁 Tegelikult on kulu päris suur. Mitte ainult elekter.
 21. 2 punkti
  ....Ilmselt võib uue lõhnakuuse panna , kui seadus vastu võetakse
 22. 2 punkti
  MAANTEEAMETI TEHNOOSAKONNA JUHI Jürgo Vahtra sõnul on lootust, et autode ümberehitamise nõuded muutuvad juba sel aastal. Muidugi ei maksa muudatusi oodata kohe, sest Maanteeameti ettepanekud on alles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi koostatavas eelnõus, mis jõuab varsti riigikogu ette. Kehtima hakkavad need alles siis, kui eelnõu vastu võetakse. Mis täpsemalt muutub, saate lugeda Autolehe värskest numbrist.
 23. 2 punkti
 24. 2 punkti
  http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?32110-Atom-s-2-door-Amazon-wagon-Project-Headquarters/page11 Natukene reedesse ka , õlle kõrvale
 25. 2 punkti
  Oli ka kokkupuude, vbl mõni tunneb ennast veel ära. Kollasega peaks olema kõnealune isik.
 26. 2 punkti
 27. 2 punkti
  Ei pakutud teistele .Selle auto stange on pildil tavaline. Mis vastuse esindus annab 32a vanale autole, vin dekooder näitab neil samu asju. Vin järgi see auto pole tehase m-technik
 28. 2 punkti
  minu auto alla mahub näiteks ainult originaal tung, muude tungidega on suht võimatu ligipääseda kusagile, seega jugen väita, et oe tungikoht peab olemas olema alati ja töökorras.
 29. 2 punkti
 30. 2 punkti
  Kes ikka originaali soovivad, siis nühin ikka maha. Mõni relakas ikka leidub😁 Võiksin veel sajajalgne ka olla. Küll siis läheks lõbusalt
 31. 1 punkt
  Tänan küsimast! Teemat ma pole upitanud, sest kõik kes aeg-ajalt siin foorumis käivad, on nagunii kursis minu otsingutega. Arenguid eriti ei ole. Petra isa vist ikkagi ei taha seda autot müüa või kui tahabki, siis mitte mulle. Ülejäänud Eesti turul hetkel pakutavad autod on mulle teada, kuid ühel või teisel põhjusel mind ei kõneta. Ootan kannatlikult ja jälgin ka muu Euroopa turgu. Minu tunnetus on, et 4-5k eest 1.6 ja 1.8 M40 mootoriga kupeesid ja universaale leiaks. Selles hinnaklassis olevate kabriodel kipub mingeid kapitaalseid probleeme olema. 2.0 ja 2.5 M20 mootoriga ehk R6 autosid on selle raha eest pakkumisel väga vähe ja seal tuleb juba auto seisukorra osas hakata järeleandmisi tegema. Ma kahtlustan, et selle aja peale, kui mina siit Eestist jõuan reageerida, on kohalikud džigitid juba hea diili "ära realiseerinud".
 32. 1 punkt
  klokerholmi asju pakun ise ja olen ka korduvalt kasutanud.
 33. 1 punkt
  tegelt vist manta millele bmw asjad kylge istutatud. ja mua rust päris äge ägedam kui mingite pandem bodykittidega e30
 34. 1 punkt
  Tanelilt tuleb asju võtta jah, mingit mudru talt võtnud ja võtan edaspidigi, hea hinnaga ja viitsib tegeleda ka imelikemate muredega.
 35. 1 punkt
  Toimetasin foorumis natukene ja kui keegi nüüd eilsest saati arvab foorumi teemades ringi vaadates, et mingi kala on ja laeb pilte imelikult, siis see on tegelikult uus funktsioon Lazy Loading. See tähendab siis seda, et foorumi sisust laetakse parajasti täpselt nii palju, kui ekraanile mahub (plus mõned-kümned pikslid peale). Näiteks kui avad mingi teema, mis on pilte paksult täis aga sa juba peale esimest postitust lähed teemast minema, siis kõiki ülejäänud pilte alla ei tirita. See on eriti kasulik nt inimestele, kes kasutavad piiratud mahuga internetti. Muutus palju asju veel, mida silmaga näha eriti polegi, seega ei hakka neid välja tooma. Kui tahad millegi kohta küsida või miski jäi arusaamatuks, siis kirjuta mulle PM või selle jaoks on loodud lausa eraldi teema.
 36. 1 punkt
  Hakkab vaikselt sinnamaani jõudma,et saab osa asju külge tagasi kruvida. Enne muidugi veel kõik õõnsused täis lodistada 😁
 37. 1 punkt
  Põhimõtteliselt siis kõik rullikad on ukse taga järtsus oodates mil v8 na arvele saab 😁 kui see asi jõustuma peaks.
 38. 1 punkt
  Ma küsisin just ühelt autolehe toimetajalt, et kas nüüd võib teised veljed panna või ? Vastus oli, et nii hulluks ei maksa ka minna Just for kicks, Sain MNT'st ametliku vastuse, et teise (euroopa) riigi seadustega kooskõlas oleva autoga saab Eestis liigelda trahvivabalt. Ma võin vihjeks anda, et nii Rootsis kui Soomes on võimalik legaliseerida vajadusel liikluse jaoks nii turvapuur, 4- linik vedrustus kui ka slikk rehvid. Lisaks on veel selline värk, et Soomes peaks see aasta jõustuma seadus kus 40+ aastat vanale autole (vanasõiduk nende mõistes mis on sealt uuena ostetud või orginaalmasin, nö. uunikum) ei pea enam ülevaatust üldse tegema. Rootsis kehtib juba seadus kus 30+ aastat vanad autod peavad käima iga 3 aasta tagant.
 39. 1 punkt
  Paku talle oma mersu 4st kasti m20b20
 40. 1 punkt
  Käisin hiljuti ülevaatusel, coilide kohta neil polnud kûll midagi öelda.
 41. 1 punkt
  Hei ! https://hlautoosad.ee/ on siis minu kärglaps. Oleme sellega aastaid juba tegelenud kuid nüüd just rohkem suunanud end veebikaubandusele. Tegelikult on siin kunagisest mingi teemagi. Igatahes mõni aeg tagasi valmis meil uuel platvormil koduleht mis on kasutajasõbralikum. Meeletu arendustöö on alles ees nii, et ärge pahandage kui midagi pole päris õige veel. Hindadega püüaksime ikka konkurentsis olla ning tootevalikuga ei tohiks häbisse jääda. Ma olen teile tänulik absoluutselt igasuguse tagasiside eest ! Lisaks varuosadele on meil kodulehel meeletu valik igasugu muud mõeldavat kraami mida lisandub lähiajal kõvasti- just tööriistade, garaažiseadmete ning lisavarustuse arvelt. Meil on näiteks eraldi rubriik maalritarvetele https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=268 Oleme pikalt tegelenud Meguiarsiga. Paljud asjad on kohapeal https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=45 Loomulikult Liqui Moly https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=2 Rehvid https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=323 Igasugune valgustus https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=400 Ma muidugi ei ole kindel kas HL autoosade jutt siin võõras- konkureerivas teemas asjaeest on Ehk vana olijana võimaldatakse seda luksust aga üldiselt vist ma ei tea, kui huvi on võib eraldi teema teha ? Muidugi hea on siit lugeda kuidas enda lähemad või kaugemad sõbrad- tuttavad tuima kolhosniku näoga mujalt võtavad 😂 Tanel
 42. 1 punkt
  On see ajakiri aga jäi tööle , esmaspäeval võin teha ühe pildi . Mul ka auto valge , pre ja pudelikorgid all
 43. 1 punkt
  Akualusel plekil pole vajadust kui aku taga. Ainuke miinus, et kui M3 plastik akukaabli katet sinna panna siis ei ole teda kuhugi kinnitada.
 44. 1 punkt
  Kui kellegil huvi, siis auto1.com oksjonil on 2 päeva pärast selgumas järgneva auto saatus: WBAAA610302223895. (originaal M-tech2, kupee, must met., heas korras jne..) 2.0 AT on vahetatud 2.5MT vastu. Indikatiivne tehingu hind, koos toomisega 10th eurot, asukoht Saksamaa. Pole küll meie otsene sihtrühm, kuid saame vajadusel tehingut vahendada (see ei ole äri, heast tahtest :))
 45. 1 punkt
  Peaks seesama olema, mida ma sügisel vaatamas käisin. Hind on talvega 500 euro võrra tõusnud. Ma polnud toona nõus üle 3500 maksma. Toona müüjal kiiret ei olnud ja tal polnud vaja seda auto24-s müüma hakata. Ju siis süües kasvab isu ja praeguste hindade juures võib ka plankude plangu eest 4500 tugrikut küsida nii et silm ka ei pilgu.
 46. 1 punkt
  ma ei mõelnud keevitust , vaid meest ennast.
 47. 1 punkt
  @Toivoku siis tuleb voolu vähemaks keerata 😂
 48. 1 punkt
  https://www.auto24.ee/used/3047181
 49. 1 punkt
 50. 1 punkt
  Loodame, et läks pre tagatulesid otsima.
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus