Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
dexter

316 '87 - Dexter

Soovitatud postitused

dexter

nädal aega tagasi toodi siis mulle õuepeale pusle :lol:

e30 kupee mis(mina sain nii aru)on kellegipoolt lahti võetud,keretööd on tehtud,siis on edasi müüdud ja järgmine inimene on autot edasi teinud. pannud peale mootori 2,7ETA ja käigukasti,vedanud ka ära juhtmed.siis sai ka temal vist jõud otsa ja nüüd üritan mina seda autot kokku panna.

reedel sai ta käima pandud ja tuli kohe suurem isu autot kokku panna.laupäeval käisin paar tundi ümber auto,lihtsalt ei osanud kusagilt pihta hakata,lõpuks jõudsin nii kaugele et põhjamati pesin enamvähem ära,lasin ära kuivada ja toppisin sisse,istmed ka(isegi juhi iste pole kulunud)

tekkis kohe mõte et proovisõidu võiks ära teha,kardaan alla ja sõitu

aga nii lihtne se ka ei ole.kahjuks ei sobinud kardaan leevendi otsa ja nüüd mõtlen et kumba uut vaja oleks kas kardaani või leevendit.

autol pole mitte ühtegi lisa :D vähemalt mina pole leidnud midagi sellist mida lisaks nimetada,vähemalt keskluku,el aknad aj vast ka el.luugi tahaks küll leiutada mingiaeg sinna.

siiamaani olen avastanud ja olen täiesti kindel et mul oleks vaja osta laepolster(must)

parempoolne tagumine tuli

siduri silinder mis käigukasti küljes on

bensupaagi luuk

esistange(kuigi tahaks mõlemad stanged mingi klaaskiud jama vastu vahetada)

summuti on ka puudu

usun et vajaminevate asjade nimekiri täieneb ka :D ja kindlasti jääb palju asju ka üle sest auto oli nii ääreni kraami täis kui ta sain.

pilte vast teen järgmine nädal mõne ja siis näitan teile ka enda autot.

äkki keegi teab,et kus tehakse odavalt piduri torusi sisi võib mulle õelda(pärnu,viljandi valgamaa) sest kõik piduri ja bensu torud lähevad vahetusse.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Margo

Nagu ma ütlesin, on sinust ka lõpuks hea automaitsega inimene saanud :lol:

Piduri ja küttetorud tee ise uued. Arvan, et tuleb odavam. Toru ostad paar rulli ning otste tegemise komplekt pole ka kallis. Otsi saad vast vanu kasutada, kui ei, siis need uuena ka eraldi müügil.

Kui järgmine nädalavahetus peaksin tulema, võib korra mul garaazis tiiru teha, äkki leiad midagi sobivat.

Pane siis kõvasti pildimaterjali ka, näeme, mis elukas tuleb.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

kuskohast ma seda toru osta saan? ja otste tegemise asja,tartus tööriista marketis nägin kunagi seda otste tegemis komplekti aga väga ei viitsi sellepärast tartusse sõitma hakata :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Margo

Toru saab mingist autovaruosi müütavast poest (autoasi vms). Pärnust leiad selle toruotsa tegemise komplekti ka kindlasti. Voolikud tasuks siis ka lasta uued teha juba :roll:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

ikka voolikud ka ,ma plaanin rattalaagrid ja puksid ja värgid ka ikka kõik ära vahetada,äki tuleb siis korralik:D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

Mul on olemas kodus vasktoru, otsikud ja piduritoru otste tegemise komplekt, võin uued teha, kui siiakanti satud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

eix22 käest sain täna palju head kraami ja järgmine nädalavahetus saan vast ka:)

nüüd on siis olemas kardaan mis sobib ilusasti alla ka,tagu tule ,paisupaagi ja trosse sain ka,siduri silindri ka.

järgmine nädalavahetus peaks siis esistange ja piduritorud ka saama.

nüüd oleks vaid viitsimist vaja :lol: pikale venib se värk kui ainult nädalavahetustel teha saab masinat :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
erxx

Karbi äär ikka mõnuga pekki keeratud. Hea näide sellest mida eix siin koguaeg räägib, et tõsta autot ikka õigest kohast.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

pole minu tehtud:D ja pole hullu midagi just täna vaatasin et seda kannatab seal sirgu taguda küll.se karbiäär on i väiksematest muredest selle auto juures :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

kas keegi oskab õelda et kuskohast ma saaks siduri silindrile(kasti küljes) uue manseti või mis selle kummijunni nimi ka poleks,õli jookseb vahelt läbi ja sidurit ei saa toimima kuidagi :lol: ei saa see nädal ka veel esimest sõitu ära teha

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

annan uue silindri, kui siiakanti satud, kuigi need kõik on töötavate autode pealt tulnud ja sellel oli see kaitsekumm katki ainult.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
marcelius19

näen ,et tegid ka teema siia :wink: olen rahul ,et auto läks headesse kätesse ning tehakse tast eluloom :lol: endal olid ka plaanid suured aga kahjuks tuli teine auto asemele ja sellega polnud võimalik rahaliselt enam tegelda :D aga jõudu ning edu sulle ehitamisel :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

nüüdseks juba puudu säde ja kütusepump kutu :lol:

lähen kalale,närve rahustama :D

peaks probleemide rubriiki tegema oma teema.Dexteri e30:D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

nüüdseks on saadud säde tagasi,ei tulnud voolu süütepoolile peale miskipärast.

kinni jooksud pumba vahetasin teisevastu,mis loomulikult ei löönud survet üles ja siis lõpuks sain margokäest mingi audi pumba millega sain käima bemmi. mõned käivitused kõik toimiski ja siis hakkas starter jamama:D ei hakka korralikult mootorit ringi vedama vaid ragistab jubedalt.

järgmine nädalavahetus siis starter maha ja uurima et mis viga on,kas kunagi sõita ka saab :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
priiduk
nüüdseks on saadud säde tagasi,ei tulnud voolu süütepoolile peale miskipärast.

kinni jooksud pumba vahetasin teisevastu,mis loomulikult ei löönud survet üles ja siis lõpuks sain margokäest mingi audi pumba millega sain käima bemmi. mõned käivitused kõik toimiski ja siis hakkas starter jamama:D ei hakka korralikult mootorit ringi vedama vaid ragistab jubedalt.

järgmine nädalavahetus siis starter maha ja uurima et mis viga on,kas kunagi sõita ka saab :)

kui ragin siis äkki on viga starteri pendiksis ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
marcelius19

kas ta üldse ringi ei käi? muidu sai tehtud auk millest ma sulle ka rääkisin ,et selle jaoks kui starter satub sellise koha peale kus ta enam edasi ei vea siis sealt august lükkad kruvika sisse ja liigutad teda edasi ning korras :wink: juhul kui viga on selles :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

kui üksteise järel asjad ära lagunevad siis ei saa sõita ju:D kõige lähemal olin proovisõidule ennem starteri pekki minekut

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

täna sai siis jälle eix22 juures käidud ja enda bemmile palju head ja paremat toodud.

starter,piduritorud stange ja veel väikseid jubinaid.

tänu sellele sai ka esimene sõit tehtud ;)

auto ehitamise tuju tuli küll tagasi nüüd.

nüüd peab summuti alla leidma

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
dexter

mis ma ikka ära tegin,panin starterile tõmberelee külge,keerasin starteri ka kiirelt mootorikülge,siis sai vägakiirelt enamvähem sidur ära õhutatud,hetkel on nii et 3 korda peab vajutama ennem kui käiku sisse saab panna ;)

homme peaks kõik asjad korralikult kinni keerama ,siis normaalsemat proovisõitu ka tegema.

tühikäigu regulaator või mis sunn se ka poleks,on ka puudu.

tegelt võiks keegi kellel on ka 2,7mootoriga e30 kapotialusest pilte teha ja mulle saata

,et kuidas need vaakumi ja tuulutuse torud vedama peaks :oops: hetkel on niipalju vaakumeid kui leidnud olen pimedaks lihtsalt tehtud

äkki teengi paar pilti ka homme

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .