Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

priiduk

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

117
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Kõik, mis priiduk postitas

1. priiduk

M: M20B23, M40B16 ja M42B18

Kasti ei ole mootoriga kaasas ?
  2. ainult andurid sobivad ka
  3. priiduk

P: kütusepump

jah, need koos aga nagu aju ei tunneks pumpa ära
  4. priiduk

P: kütusepump

terv, sai siis mootor ära vahetatud m20b27 m40b18 vastu, juhtmestikuga tuli probleeme, muu on nüüd juhtmestikuga korras va kütusepump, keegi kunagi kirjutas siia mis millega ühendada tuleb aga see kadunud, nimelt kütusepump ei saa voolu, et kas keegi tark seletaks korra veel mulle ära milles võib probleem olla.
  5. priiduk

K: juhtmestik

Tervist, tulen jälle oma juhtmestiku probleemiga. Olen jälle pärnu nüüd ja nõõd on natuke rohkem aega ja mõtlesin et võiks oma bemariga mõned ringid teha veel see suvi. Ühesõnaga, kas oleks siin härrat kes kohandaks m20b27 moto juhtmestiku pistiku ( see mis jookseb kaitsmekarpi) m40b18 moto juhtmestiku järgi. Ise ei ole eriline elektri fänn sp palun seda teilt. kellel on huvi siis võib psi kirjutada ja ehk saame kokkuleppele.
  6. priiduk

K: starter

2,7 mootorile 1,8 starteri istutamine? kuskilt olen kuulnud et 1,8 starteri peale panek 2,7 mootorile, et kas tuleks seibid vahele panna või starterilt natuke maha lihvida, et korralikut pendiks haakuks hoorattaga ?
  7. priiduk

O: BMW E30

kas punase kere läheb maha kandmisele siis ?
  8. priiduk

müüdud lukku

ilma rehvideta ei müü `?
  9. olen kohal aga arvatavasti ilma rullita
  10. priiduk

M: esilisa 25.-

lukku! müüdud
  11. priiduk

Pärnu E30 omanikud!

ma mõtlesin selle all seda, et ei jõua autot valmis lihtsalt selleks ajaks muud probleemi ei olnudgi. ju jääb siis seekord tulemata
  12. priiduk

Pärnu E30 omanikud!

oleks hea kui jätaks selle siis kui ilmad soojemad, siis ilmad kaua valgemad ning ehk saab ka oma auto valmis
  13. priiduk

Pärnu E30 omanikud!

mina küll ei kujuta ette, mul pole valmis veel
  14. priiduk

M: esilisa 25.-

on küll annan 10.- ära seisab jalus
  15. priiduk

kust saab selle kindlaks teha, kas need on õiged ?
  16. priiduk

ei ole, aga eks ma teen ära siis, ei teadnudgi seda aga mis moodi kus ma need juhtmed pistan või olemas need seal? oskab keegi juhendada veel ?
  17. priiduk

Nii, vahetasin m40 m20b27ne vastu ja nüüd on probleem selline kütusepump ei hakka tööle.M40nel on on ümmargune pistik juhtmestiku küljes mis läheb kaitsmeploki pistiku külge(keeruline seletada, aga ehks saab aru) ja m20nel on kandiline mis läheb kaitsmeplokki. vahetasin m20nel selle pistiku ära, ees oli skeem ka kuidas seda teha et juhtmed õigesti panna, tehtud kõik muu on kombes aga bensiinipump ei hakka tööle. Teine küsimus ka et, kui kaitsmeploki on kütusepump nr.11 kaitsmeall, siis peaks ka kaitsmeplokist juhe jooksma pistikusse nö nr.11 juhtme alla ? Keeruline jutt, aga ehk keegi sai aru
  18. priiduk

K: sarniir

tegin nii kuidas õpetatud ja sain vahetatud, tänud, sain jälle targemaks, võib lukku panna siis
  19. priiduk

selge, proovin ära täna
  20. priiduk

press nagu press ikka, suvel sain kõik puksid sõprade autol ära vahetada, vb siis valest kohast
  21. priiduk

terv, imelik küsida aga siiski... täna võtsin õõtsa alt ära ja tahtsin hakata sarniire vaehtama, õõts siis pressi all ja no pressi palju tahad välja ei tule sealt ? lasin roostesurma vahele jne, aga ei aita ? äkki tuleb mõni õpetussõna
  22. priiduk

K: 60/40 vedrude kohta!

ma panen täna 60/40 alla tule ja vaata õhtul siis, kuidas jääb
  23. priiduk

K: starter

terv! vahetasin 1,8 mootori vastu siis m20b27 ja probleem selles et starter ei tule taha? mismoodi saab kontrollida kas starter töötab ?
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus