Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

Lobamokkade rubriik

Soovitatud postitused

Kes iganes Sa oma rulliga mulle täna Laagris vastu sõitsid ja lehvitasid, siis võta arvesse, et ma ei jõudnud reageerida. Just olin ärganud.

Ma ausalt oleks vastu lehvitanud, aga ei näinud ka pointi aknast välja kargamisel ja siis lehvitamisel.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kes iganes Sa oma rulliga mulle täna Laagris vastu sõitsid ja lehvitasid, siis võta arvesse, et ma ei jõudnud reageerida. Just olin ärganud.

Ma ausalt oleks vastu lehvitanud, aga ei näinud ka pointi aknast välja kargamisel ja siis lehvitamisel.

Ega ma märkasin ka Sind viimasel minutil :D jõudsin käpa veel kiiresti visata :D.

Vist oli see reedel pigem :D

Muudetud , muutis MairoG

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas 316 TEV vms must tuuring valgete mim velgedega on foorumi pill :D? Sai vanaaasta õhtul valga Maxima ees nähtud :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas nüüd võib rpm maha lasta vaikselt juba?

Mis päev träna on üldse ja mis päev oleks okei maha lasta.

Korra olin kaine ka tegelikult hommikul, hästi korraks.

Mis siis muidu uudist?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Oi kurja hommikul tegin silmad lahti kerisin kardina üles kokku ja ossa kurja :D taveast sajab drifiti mida on paksult maas juba :D oujeee.

KRT mix Tüv tegemata on tahaks hullama minna :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

oih ,sorri,minu viga,,link jäi lisamata :)http://www.rtsauto.com/ ja see eelmine jutt siis juurde. Ei tea kas on siit juba läbikäind,kindlasti osad teavad osad mitte, aga tundus suht huvitav lehekülg-eriti see DIY osa ning Interesting stuff.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

...See on nagu EURO raha tuli eestisse siis ka kõik vingusid aga näe saavad hakkama. Raha osatakse ikka lugeda :D

Mario ajab jälle mingit jura suust välja...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus