Jump to content
E30 COMMUNITY
  • 0

E30 ja lapseiste


Tanel_P

Question

Tere!

 

Kindlasti on mõni teist kokku puutunud olukorraga, kus tuleb oma rulliga ka lapsi transportida. Milliseid turvavarustuse lahendusi olete kasutanud? Lapsed on 3 ja 5 ning pigem ei juhtu seda väga tihti - seega mingeid paarisajaeuroseid raskeid ja keerulise kinnitusega turvatoole ma ostma ei tahaks hakata. Mõtlen pigem mingit lapseistmekõrgenduse laadset toodet:

 

https://www.schmiedmann.com/en/bmw-E30/1961288-new?product=18WD13

 

Igasugused kogemused on teretulnud! :)

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Milles üldse küsimus?

Täiesti tavaline isofix kinnitusega turvatool tõsta uuest kärakast e30-nesse, vööga kinni ja tuld. Ja tõesti ära unusta tekki panna istme vahele. See kehtib muude autode puhul ka, eriti nahksisu hävitab ära. Näinud sellist nalja küll. Esiiste ka ette, muidu määrib jalgadega tagant ära  ja läbi lugu.

Lapse turvalisus ikka ennekõike, vaja siis pead 1000 ka välja käima, ei saa siinkohal koi olla :)

  • Aitäh 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Minu meelest see antud lingil olev istumise alus on mõeldud vist ikka vanematele kui 3 ja 5. Mul on poiss 6 ja ma kasutan ikka tooli, mis regullib, et see rihm ülevalt õigesti jookseb. Ma usun, et väikestel on suht lihtne nende rihmade vahelt välja lennata, kui korralikult ümber pole.

 

"Pikematel lastel on jätkuvalt lubatud kasutada ka müügil olevaid istumisalused, kuid kuna need  ei ole laste jaoks piisavalt turvalised, siis juurde neid enam ei toodeta. Istumisaluse asemel soovitame lapse sõidutamiseks kasutada turvaistet."

 

MNT link

Edited by group
  • Aitäh 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Istumisaluseid peab valima mitte raha/tooli raskuse järgi vaid ikka kaalu grupi järgi.  Selline istumisalus nagu lingil, on grupp III ehk alates 22kg, aga samuti peab jälgima nagu Tiit mainis turvarihma asukohta lapse kehal. Mõte on see, et kõigile 22kg kaaluvatele lastele ei sobi see pepualus. Samas grupp II istmed on kuni 25kg lastele. Vanasti sai üldse sellisega liigeldud 

 

tool.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy