Jump to content
E30 COMMUNITY

M-Tech

Foorumikasutaja
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

M-Tech last won the day on December 26 2011

M-Tech had the most liked content!

Community Reputation

1 meeldimist

About M-Tech

 • Rank
  Jutupaunik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tänud, selle järgi on ka Wilwoodi silindri käik 28mm sisuliselt sama nagu originaalil.
 2. Kas kellegil on käepärast autost eraldatud BMW E30 siduri peasilindrit ning saaks sellelt ära mõõta maksimaalse peasilindri käigu (vabast asendist täiesti põhja)? Tahaks seda võrrelda Wilwoodi pedalbox-i "short" versiooni siduri peasilindri käiguga. Hetkel ei ole töösilindril piisavalt käiku ja sooviks aru saada, kust probleem sisse tuleb. Wilwoodi silindri mõõt on identne OEM peasilindriga.
 3. Pakkuda E30 IX pealt pärit TYP188 3.73 Visco LSD differ.Hind: 300.- eurAsukoht: Tallinn, MustamäeKontakt:Privaatsõnum
 4. Huvi M20 mootori starteri ja hooratta vastu. On kellegil pakkuda? Kontakt: 56 675 415 või andres(ät)joujaam.ee
 5. Jäi minu vanast autost seoses suurema siduri kasutamisega üle. Annaks mingi sümboolse summa eest ära, kahju niisama ka vanarauda viia töötavat asja, millel mõni aeg tagasi kõik simmerid vahetatud.
 6. Hetkel sai ka siis ikkagi M10 hoovastiku modifitseerimise teed mindud ning käigukangi alumiinium tala juba lühemaks tehtud ja kokku keevitatud. Käiguvalitsa hoova teen ka ise ringi. Seega võib selle teema lukku panna!
 7. Mulle mingi hetk nüüd jälle meenus, et M10 mootor on eespool, kui M20 mootor, seega ei pruugi M20 hoovastik ka 1:1-ele istuda. Lähend kaalun veel oma võimalusi veidi garaažis ja siis olen ehk taaskord targem. Lootsin lihtsalt, et äkki pääseb M20 hoovastikuga ilma hoovastiku ringi tegemata (M10-nel M30-ne käigukast).
 8. On kellegil pakkuda facelifti mudelile getrag 260 kastile käiguhoovastiku?
 9. Sain juba tuttavalt sobiva komplekti polte! Kui keegi neid kuskilt saab soovitan sahtlipõhja alles jätta, kunagi ei tea kui vaja võib minna.
 10. Ongi katted ees ahjul ja põrandamatil poroloonid sees. Seega võib teema ammendatuks lugeda!
 11. 22mm pikad jäid 2 keermeharja läbi hooratta, kuidagi vähe veidi. Kardan, et 25mm on ka suts piiripeal veel. 10mm võiks ikka väntvõlli ära ulatuda keermed. Saaks BalticBolt-ist ka uued osta aga seal on 12.9 poldid kõik sisekuuskandid ning silma järgi hakkab poldi pea vastu siduriketast käima. Originaal poldid on madala peaga.
 12. Ilmselt siis antud hetkel olin ise loll hoopis. Tsekin ahju ka veel üle siis, kui katted ees on pilt selge. Eraldi neid toppima sinna ei hakka kui nad sinna tehasest pole pandud, lisakaal teeb auto aeglasemaks. Tänud selle väikse valgustamise eest!
 13. Kuna uusi enam ei toodeta, siis oleks kiiremas korras vaja pikemat varianti hooratta polte ehk M12X1,5X28. Pikkus poldi pea alt poldi otsani 28mm. Lühemal variandil on 22mm, neid mul endal ka mitu komplekti. Leidub neid enamikel mootoritüüpidel, seega konkreetne mootor pole oluline, millelt need pärit. Vaja oleks kokku 8tk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy