Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Sohwer

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

31
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

4 meeldimist

Kasutajast Sohwer

• Tiitel
    Mininokk

Profiili info

• Minu autod
    324d 4d 88

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Sohwer

Lobamokkade rubriik

Käpad on e46 m57 omad ja padjad on e28 m30 omad. Kui ma nüüd ei eksi... Kasutusel 6manu kast. Pean mustast märkmikust varuosade päritolu ja koodid üle vaatama. Toivoku sul peaks ju olema juba sarnase swapiga masin e34 vast.
  2. Sohwer

Lobamokkade rubriik

Peaaegu. avalduses siis mootori mudel. kw ja mootori plokilt ka tähise pilt . Päritolu . Ehk mis mudelilt pärit. Kui võimalik siis ka vin. Ja heitgaaside test koopia. Siis kui vastus käes . Angaari näitama. Tehti kapotialusest pilt ja tehti ka pilt mootori markeeringust . PS. Minu swap on selline m21 ---m57. 142kw. ja seoses sellega polnud vaja kaaluda.
  3. Sohwer

Lobamokkade rubriik

Korras. Mootori vahetus ametlik... ei pidanud enam angaari isegi minema. Kirja teel tuli teade. Et korras. Vaja veel minna ära vormistada uus pass. PS. Tehtud
  4. Sohwer

Lobamokkade rubriik

Mis on igati tore muudatus. Põrkasin just nädal tagasi probleemi otsa kus mootori vahetus on mnt ametis pooleli. Vales suuruses rehvid/veljed ehk kasutusel 205/55/15. Ehk saab tuleval nädal siis protsessi lõpule viidud.
  5. Näeb nagu välja mingi spreimääre mida on sinna lastud.
  6. Sohwer

Coiloverid

BC coilil on mõlemat koos ja ilma.
  7. Sohwer

O: tankimistoru touring

Võin loovutada klapi. Pole enda pillile sobilik.
  8. Soetan FL sedaani 4d pagasiruumi parem poolset polstrit. PM.
  9. Sohwer

O: FL tule vasakut tagumist katet.

See ju parema poole oma.
  10. Ostan FL tule tagust katet. Vasakpoolset. https://www.schmiedmann.com/en/product/5987-new?product=51-71-1-965-241 PM.
  11. Ostan juhtmekanduri . Või sarnase. PM.
  12. Sohwer

M:Pre e30 kupee varuosadeks

Ei näe välja küll nagu piltidel. Kui ma just masinaga ei eksi.
  13. Sohwer

O:Automaadi kardaan.

Soovin soetada automaadi kardaani 1337 või 1327 pikkusega. 1337 siis 2,0 ja 2,3 mootori automaat kasti küljest. 1327 siis 2,4td ja 2,5 mootori automaat kasti küljest. P.M
  14. Sohwer

O:E30 soojaklapp

Tundub suht võimatu leida. Endalgi tarvis. Tuleb uus ligi võtta või teha mingit porri. Suvel ühe soetasin ja ka sellel tundus pragu sees olevat. Kestis suvelõpuni. Aeg on oma töö teinud.
  15. Sohwer

M: tagasilla camber plaadid

Mis tüüpi plaadid on. Eksentrik või hammastega?
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus