Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

jargo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    49
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis jargo postitas

  1. jargo

    Lobamokkade rubriik

    ja naised nimetavad mehi sigadeks!on ikka tabu
  2. no igal juhul on see liiga väike aeg. e34 olen vahetanud 3h kahekesi. oleneb muidugi kuidas summuti ja muud asjad lahti tulevad.tavaliselt ei pääse ka normaalselt käikar ülemistele torx poltidele ligi. ja muidugi starteri lahti keeramine on selline n***,et peale vahetust vajadki korralikku lõõgastust e30 peres
  3. nii kähku sa oma auto sidurit küll ei vaheta
  4. õige.tuleb ikka koguneda! ma võtan enda poja ka kaasa.ta tahab palju bemme näha.ma juba lubasin talle ,et näeb.ta jube bemmifänn! ärge siis mu poissi alt vedage
  5. teema on ära vajunud! toimub ikka? palju tulejaid on.hetkel hääletajate statistikas vaatan,et hääletanuid on üle 40.kuid 22 sobib ainult 8-le.või on see foorumi uunedamise süü.
  6. pole küll suurem asi koguneja,kuid suurema hulga rullide kokkuajamiseks veaks ennast ka kohale.
  7. erinevad ka esipõll,tagumised koopaääred,tagapõll,ukseklaasid,minu arust ka polsterdus-mürasummutus.
  8. jargo

    316i suur kütusekulu

    minul keila linna keskmine 9l/100le mootoriks m40b18. maanteel saan 8 hakkama!
  9. jargo

    O: 4x100 flantse

    hinnad ka suht head. alla 500 eek
  10. jargo

    O: 4x100 flantse

    mul oleks ka flantse vaja.
  11. oi ei märganud! millal saaks osta? mingit numbrit kuhu helistada?
  12. tagumistest ematalapuksidest oleks ise ka huvitatud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus