Hüppa postitusse

Polüuretaanpuksid


_siim_

Soovitatud postitused

Tervist,tegelen polüpukside valmistamisega,

materjali saab valida mitu erinevat tugevusastet.

Küsida võib üldiselt kõikvõimalike pukse,usun et hätta ei jää.

Ühes foorumis inimene küsis kas ma teen neid puust :),ei ma teen need siiski polüuretaanist/metallist.

igapäevaselt liigun tallinnas,mõnikord ka rapla.

Siim

56616539

Näidispuks,saab ka lahti võtta,ning sisse vaadata.

107571656be88d_m.jpg

Rs2000(rahvaralli) esisillapuks,originaal ei kesta seal ning mitte ka powerflex!

108711779ccef9_m.jpg

Kahjuks kõikidest tehtud töödest pilte pole aga

eks nimekiri hakkab täienema...

E-30 tagaõõtsapuksid,kõrvale on pandud näide powerflexilt

10884181c727a1_m.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii õhukese materjali töötlemine tuleb jah paremini ära õppida,ideed juba liikusid ka kuidas asi normaalsemalt toimima saada,enne tuleb hülss sisse panna ja alles siis väljast teha,mitte vastupidi,kui on mingi jama siis helista ja saab paremaks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väike tilk tõrva meepotti, nagu ma mainisin, siis täpsusega oli suti probleemi.

Puksid said alla, aga pidime hülsid seest üle puurima, sest poldid ei mahtunud läbi.

See tähendas muidugi pukside uuesti välja võtmist, mis ei olnud enam väga meeldiv töö :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Meie mõõtmistulemused ütlesid, et auk oli umbestäpselt 12. (ju siis tegelikult mõni sajandik alla 12)

Polt on M12x1.5

Ehk natuke pidi üle hõõruma.

Siiki. Pretensioone mul pole, olen kaubaga rahul

edit: sa vist puurisid auku kahelt poolt? mitte ühelt poolt ja otse läbi?

Siis on seletatav... Keskele tekkis väike aste.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
  • 2 kuud hiljem...
  • 1 aasta hiljem...

Siis kui kasutaja _siim_ siiski veel tegutseb nende asjadega, oleks äkki võimalik teha või organiseerida mingi group buy, äkki on keegi veel huvitatud ja arvatavasti oleks see kõigile kasulik (materjali peaks ka vähem raisku minema ning äkki tähendaks see ka mingit soodustust.. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ikka tegutsen,kvaliteet ja materjal on tunduvalt paranenud algusaegadest,suurem kogus tähendaks loomulikult vähem kulusi ja odavamat hinda.

Sillatalapuksid on päris suured,see materjal maksab suht palju,ehk kannataks need jäigad teha?

Kasulikum on muidugi helistada kuna kiired ajad ning ei jõua netis surfata koguaeg.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga äkki saaks mingid orienteeruvad hinnad? Oskaks paremini arvestada, kui hind on mõistlik, siis pigem ei nuumaks suurtootjaid.

Ma isiklikult oleks huvitatud tagumistest õõtsapuksidest (4tk), tagasillapuksidest (2tk) ja kui on hea hind siis ka reduktori omast (kui arvestada et ta on päris suur siis ei usu et seda tehakse kodumaal?)

Aga mis rahvas üldse arvab? Kas keegi oleks nõus tulema ka kampa lööma kui läheks mingi hetk ostuks?

Endale sobiks arvatavasti kuu teisel poolel.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus