Hüppa postitusse

ander

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    40
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja ander saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. ander

    Lobamokkade rubriik

    Olen paarkorda end tabanud mõtlemast,et huvitav mida mööda pressivad kaasliiklejad mõtlevad kui järvevanal 50 alas venin neil 60-ga jalus Tavaliselt ilmselt kirutakse rullikat nähes,et kuradi rullnokad kihutavad... Samas olen kindel,et kui "härrad" kiirust mõõdavad siis olen mina esimene kes kinni peatatakse
  2. ander

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Äkki oleks teil mõistlikum rääkida EBK-s Coley-ga.Ta orgunnib sinna klubiala ja Sallu lubas bemmid esimeseks ka kohe panna Ühed bemmid ju kõik ja kindlasti saate oma väikese E30 nurga teha.
  3. Ma poole lugemisepealt hakkasin mõtlema,et oleks hädasti neid uksepakkusid vaja. Eix aga purustas mu unistused nüüd 100eur küll ei kavatse maksta nende eest ...
  4. Käisin poes ja imestasin,et niipalju rullikaid.Siis aga meenus,et kolmapäeval kuskil kogunete vms. Kuna aga kedagi ei tea ilmselt seltskonnast ja pole suuremasi hängija ka siis seekord sai edasi koju sõidetud.
  5. ander

    Hädas lamdaga!

    Mul vedelevad ühed 2,5 pihustid autos.Kui sul pooma hakkab siis äkki ei saa piisavalt kütet,äkki pihustivahetus päästab midagi Kui sul mõnipäev igav siis võin neid laenata ja saad vaadata kas muutub midagi.
  6. Kuna selline teema on siit kadunud siis paluks infot mis neil erinevat on Stanged ja tagatuled on erinevad seda tean aga uksed,pagassiluuk jne ?
  7. ander

    Suvepäevad?

    12-14 august on muidu EBK suvepäevad Vana-Vigala lähedal ja E30 omanikud on kindlasti ka sinna oodatud :wink: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=8&t=131660 - sellelt lingilt leiab rohkem lisainfot kui kellegil huvi
  8. Loodame,et sul on õigus Aga mingeid pilte vaataks küll,jäi silma,et keegi sikliga sõitis mööda ja pärast teeääres pildistas/filmis.
  9. Mul olid seoses aeglase liikumisega teised probleemid,kõik kütus ei tahtnud ära põleda Aga nägin selle vähemalt ära millepärast tulin korra sealt läbi,nimelt tahtsin näha mis mu endisest kabriost saanud on :wink: Kahjuks ei olnud seal midagi paremaks tehtud aga praegune omanik oli noor poiss ja huvi tundus ka olema ning ehk saab ikka asja 8)
  10. Et siis umbes 13.30 jõuate sinna pirita tee ääres olevasse parklasse ?
  11. Kuskohas ja mis kell umbes te plaanite siis vähe pikemalt seista ja ehk ka mõne pildi teha
  12. Võiks keegi jah mingi täpsema plaani välja mõelda. Tuleks vaataks isegi korra kui ilm ilus ja kuskil pikemalt peatutakse. Kruiisimisest pole paraku huvitatud.
  13. ander

    Lobamokkade rubriik

    Ilmselt annab ka sellega erakorralisele saata kui R4 asemele on R6 pandud ilma ARK-is ümber vormistamata. Endal õnneks sama mootor mis tehasest peale pandud.Väheke remonditud ja näpitud ainult :wink:
  14. ander

    Lobamokkade rubriik

    Korravalvurid vaatasid,et liiga kiiresti liigub auto,pidasid kinni ja tehti kohapeal põhjalik kontroll,poolenisti roniti taskulambiga isegi autoalla ja uuriti summuti sertifikaate jne.Päris pettunud oldi vist,kui V8 kapotialt ei leitud Mootori kinnitused jne vaadati kõik üle,et äkki ikka pole originaalmootor. On keegi veel sellise asjaga kokku puutunud ... Päris paljudele autodele teised mootorid pandud olen siit viimaselajal täheldanud aga vaevalt keegi väga neid ümber registeerimas käib
  15. Ei tahaks siin teise inimese ostuteemat risustada,tõstab vähemalt ülessepoole :wink: Mul oli sellel hetkel kui see auto minukäes oli aga müüsin eraldi maha kuna ei tahtnud auke teha.Tegelt on ka nüüd aga seda ei hakka küll autolt ära kiskuma kui juba on küljes ja kuulub komplekti. Aga las nüüd teema algataja otsib edasi soovitud osa.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus