Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ander

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

40
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast ander

• Tiitel
    Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. ander

316 (m20b25) '86 - siimp

Kui seal veel minu vana visko küljes siis see on eix-lt kunagi ostetud ja polnud uus.Nagu sa mäletad siis mul oli el.vent radika ees selle mootoriga ja visko panin igaksjuhuks mingisuguse juurde,et kapotialust ka natuke jahutaks. Visko tasuks kindlasti uus osta ja ega suurem radikas poleks ka paha mõte. Torukolle osta pigem originaal kasutatuna kui mingi hiina oma uuena.Hartge andis ikka päris palju juurde sellele mootorile,oma viga,et selle ostmisega hiljaks jäid ja Kert suht kommiraha eest selle ära müüs
  2. ander

316 (m20b25) '86 - siimp

Minu musta M-tech 325 86a vana mootor see.
  3. ander

316 (m20b25) '86 - siimp

Et selle siis sama hästi ikka liikuma saaksid kui mu autopeal olles Chipitud aju unustasid mainida siin ja natukene näpitud see mootor ka või rikkusin nüüd üllatusmomendi ära
  4. ander

316 (m20b25) '86 - siimp

Mu vana mootor ootab juba ammu sind Sellega muidugi autot kiireks ei saa...
  5. ander

Lobamokkade rubriik

Olen paarkorda end tabanud mõtlemast,et huvitav mida mööda pressivad kaasliiklejad mõtlevad kui järvevanal 50 alas venin neil 60-ga jalus Tavaliselt ilmselt kirutakse rullikat nähes,et kuradi rullnokad kihutavad... Samas olen kindel,et kui "härrad" kiirust mõõdavad siis olen mina esimene kes kinni peatatakse
  6. ander

SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

Äkki oleks teil mõistlikum rääkida EBK-s Coley-ga.Ta orgunnib sinna klubiala ja Sallu lubas bemmid esimeseks ka kohe panna Ühed bemmid ju kõik ja kindlasti saate oma väikese E30 nurga teha.
  7. ander

Huvitavad tehase jupid

Ma poole lugemisepealt hakkasin mõtlema,et oleks hädasti neid uksepakkusid vaja. Eix aga purustas mu unistused nüüd 100eur küll ei kavatse maksta nende eest ...
  8. ander

Esimesed soetatud E30-d ja vanus

Esimese rullika ostsin 2008a,autoks oli 325 kabrio,mis siin ühe foorumlase käes nüüdseks. Sama aasta sügisel ostsin ühe 316 facelifti naisele ja endale talveks veel 325ix-i. 2009a. müüsin need kõik aga maha ja sõitsin vähe suurema autoga. 2011a. kevadel aga sai jälle üks rullikas õuele toodud,seekord siis 325 M-tech1,seda plaaniks nüüd vähe pikemalt pidada suveautona. Vanus hetkel 31,seega esimene rullikas tuli 27 aastaselt.
  9. ander

BMW 320i Kabriolett '89 - eix22

Ise vist küll ei tahaks ühtegi autot enam ehitama hakata Sul aga see eelis,et ilmselt teed enamus asju ise. Tore,et ühe kabrio päästsid. Kui katus ja klaasid terved siis ülejäänud juppe suht lihtne leida arvatavasti.
  10. ander

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Käisin poes ja imestasin,et niipalju rullikaid.Siis aga meenus,et kolmapäeval kuskil kogunete vms. Kuna aga kedagi ei tea ilmselt seltskonnast ja pole suuremasi hängija ka siis seekord sai edasi koju sõidetud.
  11. ander

Hädas lamdaga!

Mul vedelevad ühed 2,5 pihustid autos.Kui sul pooma hakkab siis äkki ei saa piisavalt kütet,äkki pihustivahetus päästab midagi Kui sul mõnipäev igav siis võin neid laenata ja saad vaadata kas muutub midagi.
  12. Kuna selline teema on siit kadunud siis paluks infot mis neil erinevat on Stanged ja tagatuled on erinevad seda tean aga uksed,pagassiluuk jne ?
  13. ander

M: Pagasniku luuk (must, koos spoiler)

Palju sellel roostet on ja mitme auguga see "tiib" sinna kinnitatud on Värvikoodi oskad ka äkki öelda
  14. ander

BMW 320i(m20b25) '90 - Renx320

Ma üritasin "kuumaastiku" jälgida ja ei olnud aega jälgida mis teises autos tehakse.Tavaliselt nii ebaviisakas pole :wink:
  15. ander

BMW 320i(m20b25) '90 - Renx320

Panid autole 2,5 diisli ? Eile mustamäe teel vaatasin,et tahmas ikka korralikult kohalt äraminekul. Olin selle teise mustaga,millega 8 ajal kõrvuti sattusid.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus