Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    Design Edition

    kas kellegil on desing edition manual ka olemas?
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    mulle tuli kunagi...
  3. sass

    Head muusikat autosse :)

    https://soundcloud.com/5loops/5loops-ra-jahi-mu-lindu-spoom vaeslaps leiab telleri,kalrsson reaktiiv mootori ja unustab propelleri
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://www.ebay.de/itm/Hardtop-BMW-e30-Cabrio-/290872519545?pt=Automobile&hash=item43b95a6b79#ht_500wt_949 hardtop
  5. sass

    Lobamokkade rubriik

    silm punnis üritasin isegi mõnda tabada,ehk on touring midagi enneolematut seal maal
  6. sass

    m20b25(2,7i) stroker

    E21.ee foorumis on juba lahatud seda teemat küllaga,sa proovi ka oma sőnavara kontrollida.
  7. sass

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Mu meelest polnud ka mingit immot mu 97a 318sal...
  8. sass

    Lobamokkade rubriik

    ventileeritav rahvamaja
  9. Kuidas kvalieet on,kas peab neid detaile ümber tegema saagima puurima et mõistlikult külge istuks? Kinnitused peab ise leiutama?
  10. sass

    M43 mootori paigaldus E30-le

    e30.de ehk abiks?
  11. sass

    Lobamokkade rubriik

    meenutab vähe turbo saabi se ettevõttmine ja paistab et ketaslõikurit polnud veel leiutatud...
  12. sass

    K: vedrude jäikus

    tegu siis m-tech a/c varjandi vedruga-20mm r6 mis peaks olema jäigem kui tava e30 vedru,m30 moto ja blisu b4 jaga tundub minu jaoks sipa vedel aga usun et r4jaga pole probleemi,samas ei kaota ka väga kõrgust.
  13. sass

    Lobamokkade rubriik

    teab keegi mõnda tõsist touringu taastamis protsessi teemat,ilma tuuningu stääänsi,rätt stailita?
  14. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=22650 keegi touringut lappima hakab siis siin teemas saab ehk aimu keretööde mahust. ülejäänud tundub suht huinamuina
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    kas on ka miskit vahet pre tuledega,valgustab paremini halvemini voi pole sootuks vahet?
  16. sass

    Lobamokkade rubriik

    Milleks on luuptulel se naerusuu vajalik?
  17. sass

    Uued klubiriided

    huvitav kas bmw logo kasutamisel tuleb ka miski kooskõlastus teha või ei?
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    nägin interneeduse avarustes touringut millel tagumised klaasid olid avatavad,nagu kahe ukselistel sedaanidel lisavarustus. kas se featuur võiks olla reaalne tehase lisavarustus touringule?
  19. sass

    Lobamokkade rubriik

    eix,odavalt müüd oma pudi http://www.ebay.de/itm/BMW-ORIGINAL-E30-Touring-NACHRUSTSATZ-KOPFSTUTZEN-hinten-TOP-/160882991497?pt=DE_Autoteile&hash=item25755fa189#ht_5136wt_858
  20. sass

    k:lukoili kütus

    piinlik tunnistada,aga se kord tundub et võib selle jama kirjutada kütuse filtri kirja kuna se oli vanem kui mu e34
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    palju lubavad hääled aga kuidagi vähe ressursii välja andev,selline mulje jääb video põhjal bö e30 kapotialune on tegelt ikka hämmastavalt mahukas,sinna mahutatakse ära teab mis kolakas pada r4 jast v12 välja.
  22. sass

    Lobamokkade rubriik

    kutusuge kobara 11 aga lahe saade,sõidavad vanu volkareid puruks pidevalt ja ma nägin ühte e30 touringut kah aga eelarve on piiratud kuna peategeleaste e46 lõhutakse healjuhul vaid suunatuli , ah jaa tuli vana baywach meelde,e36 hakkas sõitma kaljult alla,e30 sõitis läbi aia ja e21 kukkus kaljult alla
  23. sass

    Head muusikat autosse :)

    eks ta ni võis olla,keerati bavaria viimasepeale lõuagama ja lasti 110 kw torust välja oma 323iga
  24. sass

    Lobamokkade rubriik

    4,45 4,27 e30 316 touring tiffri ülekanded,info e30.de huvitav mis suva järgi neid autokülge kruviti tehases,et se 316 touring teeme 4.45 ja selle 316 touringu hoopis 4.27 diffriga...
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus