Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. rutja oleks näiteks hea koht kus pidada sellist üritust hea ilmakorral,
  2. sass

    M: E30 Strutbari plaadid

    kas terviklahendus ka võimalik ja poldi süvenditega?
  3. sass

    Lobamokkade rubriik

    kellegi is rändas soome ja kellegi m tech toodi asemele,loodus tühjakohta ei salli
  4. mina lasin mootori vahele ehitada kunagi tõnisel,kontakti leiad www.bmwclassic.ee/forum kasutaja:tõnis
  5. aga suured jõud mõjuvad sellele talale? mingi kõver pinges toru seal kahe püstaku vahel on nagu vibu minu vaimusilmas,liskas on ilmselt se pigutamis koht üks nõrgemaid lülisi selles instrumendis. ma arvan et se tala peaks olema nelikant torust või topelt toru ja võimalikult jäik st ilma jätkukohata.
  6. http://www.auto24.ee/used/1308917 huvitav miks seda keegi ei taha,ix jaoks hind ju soodne`?
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    mis juhtub kui ma panen kahemassilise sidurikomplekti yhemassilise hooratta kylge,või kasutan ainult jäika kahemassilise siduriketast?
  8. sass

    Lobamokkade rubriik

    mis kasu või kahju oleks kui lamdasond välja programeerida m30?
  9. sass

    Lobamokkade rubriik

    518 saab ilmselt kapoti kauda ka sidurit vahetada olen sõtinud sellisega ja täitsa muheda mulje jättis
  10. kasutades bmw e30 325i radikat on need termolyliti avad yldjuhul olemas
  11. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://fotoalbum.ee/photos/zaz222/55992951/ projekt noh
  12. sass

    Lobamokkade rubriik

    hm kahtlane seistes käivad ka käigud raskelt,ühel e34 touringul käisid käigud ka siis hästi sisse kui survelaager oma viimased päevi töötas.
  13. sass

    Lobamokkade rubriik

    keegi oskab öelda mis põhjusel käigukang on hakanud jube tuugalt liikuma edasi tagasi suunas mu e34jal? oli kunagi yks e36 sama hädaga....
  14. sass

    Lobamokkade rubriik

    mis se kahe kõrvaga võ `?
  15. sass

    Differ ei unda vaid sahiseb

    pikkivõlli regulliga on mul kooliraha makstud,poosin suht teadmatusest kinni seoses simmeri vahetusega ja differ läks väga kuumaks sõites.
  16. sass

    Lobamokkade rubriik

    kiirete ja vihaste foorumis on eraldi teema täitsa erekteerunud sõiduautodest.
  17. sass

    325e mootori ehitamine

    Mul kül m30 moto ja kasutan e34 juhtmestikku ,ning moto aju täitsa õigekohapeal..
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    Mu kadunud vanaisa on öelnud:miks lada maha vaatab? Sest ta häbeneb oma hinda. Miks moskvich taevasse vaatab? ikka tähtede poole ikka tähtede poole... Paide vei olen sõitnud preparaadiga mis omas ass up face down thats the way we like to...setupi väga frukt oli :-D Se vedru porr käib nagu sügis kevad mood,minul isiklikult sai isu täis peale seda kui õppisin enamus tallinna tänavate augud pähe
  19. sass

    O:FL nahksisu

    klassiku foorum ehk abiks http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=8318
  20. sass

    Lobamokkade rubriik

    krt ma kahtlustan et seal peaks ikka veel midagi olema ,pilti kellegil?
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    Need torud ka kuidagi kinnituvad? Mul pidevalt pudenevad logari ja põlle vahelt..
  22. sass

    Lobamokkade rubriik

    no krt äge on ju udukate ja parkidega,krt te ei jaga ka seda mattsu...
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus