Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    Lobamokkade rubriik

    Ehk aitab mõni kleepsudega tegutsev ettevõte fabritseerida need logod.
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi Tallinnast Tartu liigub ja viib 325i pool summutit minu juurest kasutajale siimp?
  3. Nahhui,ma ei jaksa ikka osta..
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://summutiabi.ee/soodus ,ehk on kellegile abiks summuti teemal.
  5. Müüa e46 330i tagumine summuti,kaks toru sisse kaks välja . Hinnasoov 25 eur, Tel:5620128kolm
  6. sass

    M:m20b20 kardaan

    Tõste Tugilaagri juurest üks plekkseib ja splint puudu tervest komplektsusest.
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    Tänapeva interneti ajastul pole enam küsimus kes teeb ,vaid pigem kui paju raha sa oled nõus välja käima.
  8. sass

    Lobamokkade rubriik

    krt ma sain 74mm
  9. mis el vendiga on tegu,mis on diameeter?
  10. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Sattusin nüüd sellise probleemi otsa ,et pole m52 mootori generaatorile kuhugi ergutusjuhet paigaldada,on vaid kandiline pistik generaatori küljes. Ilmselt on neid genekaid kahte sorti,kuid kuidas lahendada antud olukord,ilma et peaks geneka ära vahetama? Juhtmestik pärineb e36 328i,generaator e38 728ia
  11. sass

    Tagurpidi käik

    Ma pakun käiguhoovastiku puksid
  12. sass

    M: short shifter

    Kardaanile ei jää ette?
  13. sass

    M:m20b20 kardaan

    Müüa m20b20 täispikk väikseflantsiga kardaan,pikkusega 1485mm. Hinnasoov:15 eur Tel:5620128kolm
  14. Täispikk m20b20 kardaan pakkuda tallinnas.
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas vahetada kardaani tugilaagrit? Milliseid tööriistu on vaja ning mida peaks silmas pidama?
  16. sass

    Esisilla mod.

    Milleks sellist kompotti ültse vaja teha on? Mis need e46 öötsad muudavad paremaks?
  17. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Kasutan getarag 250 käigukasti,proovisin e30 m20b25 hoovastikku jääb tsipa lühikeseks,m40 oma aga liiga pikaks. Mõtlesin ,et äkki on m20b20 hoovastik see kuldne kesktee,või peab ise midagi kokku käkerdama?
  18. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Kas m52 käib roolivõimendipump ringi sama rihmaga mis generaator ja veepump? mul on mingisugune imelik rihma ratas rv pumbal, mis ei klapi teiste abisedamete rihma rataste töö trajektooriga.
  19. sass

    Kes, kus ja keda nägi

    Enam pole seda sääl.
  20. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kas tallinnas on kellegil laenutada mulle nädalavahetuseks(hommseks) momentvõtit?
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    tuli ära ikka http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/varastatud-bmw-ga-aeda-soitnud-noorukid-haaletasid-politseiametnike-autole?id=71199819&com=1&reg=1&no=0&s=1
  22. sass

    O: Hooratta poldid

    Uued tallinnas olemas 8tk 20eur
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus