Jump to content
E30 COMMUNITY

TonT

Foorumikasutaja
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TonT last won the day on May 8 2016

TonT had the most liked content!

Community Reputation

25 meeldimist

About TonT

 • Rank
  Usin rullija

Profile Info

 • Minu autod
  316 touring (M50B25)

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. Müüa varuosadeks 91 aasta 316i touring. Toon mõned detalilid välja, küsida võib kõike. M-tech 1 rool. Heas seisukorras(suurem varjant) Väga korralik armatuur, kruvide auke,mõrasid ei ole. Ees suured püstakud. Korralik esisillatala. Taga ketassild,lahti võetud aga kõik pudinad kuni piduriketasteni olemas (ilma ABS) Uus kütusepaak,30L on võibolla aastaga läbi käinud. Esitiivad väga heas seisus.(B osad) Ilma katita R6 summuti,praktiliselt uus (B osa) Uksed ja tagaluuk roostesed, kui tahta saaks veel mõneks ajaks asja Tagatuled koos tagustega, tagused väga heas seisus, tuledel mõne üksiku defekti leiab. Lisaks pakkuda M50B25TU mootor täiskomplektsena. Asjad asuvad Saaremaal. Kontakt PS või 5647464viis.
 2. TonT

  ARK

  Sain isegi nii hakkama, et piisas 25 minutist ja 20 eurost. Nüüd läksin e46 el mootorivahetust registreerima ja nii lihtsalt ei läinud kuna 1997 ja edasi autod peab kaaluma ja mõõtma jne, et saada tüübikinnitus. Eriti naljakas veel see, et mnt amet ei ole suutnud saaremaale kaalukoda tekitada omale st saarlased peavad sellejaoks ekstra mandrile sõitma.See eeldab ka töölt vaba päeva võtmist. Kokkuvõttes läheb see lihtlabane protseduur üsnagi kulukaks(1 tööpäev, kütus, praamipiletid, riigilõiv ja tasu kaalumise eest).
 3. Pöördesse ei pruugi minna ka vigase väntvõlli anduri pärast ja üldiselt see ei näita ka viga, eriti kui sul siiski käima läheb kuidagi.
 4. Nukkvõlli andurit prooviks vahetada, mis nägu küünlad on? ega pole vana bens sees? See "uus" 95 läheb üsna kiiresti hapuks. Mul seisis 3 kuud on see bens oli juba kõlbmatu, 30L 98 sat lahendas mure.
 5. TonT

  Auto reg Eesti

  Läbikäidud tee, ole kui mõistlik tahes nendega see neid ei kõiguta. Täielik idiootsus on see rehvide teema seal, minu autol oli orig style 5 velg all ja rehvid uued nokian lamellid aga vale mõõduga st erines originaal mõõdust. Ostsin siis 14" opeli plekid kus oli orig mõõdus rehvid peal, kõik erineva mustriga, suvekad(oli talv), ette panin flatsid, et rattad natukegi veereks, käisid ju vastu suppordi need ja sõitsin angaari metallkahina saatel, härrastele kõik sobis ja meeldis, välja sain siis vahetasin kohe ringi jälle loogiline mõtlemine seal ei toimi, huvitavad ainult numbrid.
 6. Ja saatmine tasuta, kuller toob koju kätte.
 7. 63L kütusepaaki osta plaanid siis ise tellisin just avaruosad.ee lehelt üsna mitukümend raha odavamalt, tootja neil sama seega kvaliteedivahet ei tohiks olla.
 8. Keegi rohkem ka teab sellest autost ?
 9. TonT

  Lobamokkade rubriik

  316 e peal see vidin on jah. Meil saaremaal veel kaameraid ei ole õnneks 😀. Sportlikust huvist tahaks teada küll kas asi toimib ka, eks peab ära proovima mis muud 😀. Ehk härrad ikka kohe ära ei vääna 😂. Sellest väiksest nupust mis sinna veetud on saan kõik uksed lukku panna.
 10. TonT

  Lobamokkade rubriik

  siis peab kellaga keskkonsooli vastu vist välja vahetama 😂
 11. TonT

  Lobamokkade rubriik

  Ja seda tahaks ks teada🤔😀
 12. TonT

  Lobamokkade rubriik

  Ehk keegi targem oskab vastata mis imevidin see on siin kella asemel. See valge ringiga nupp paneb selle asja käima.
 13. Isegi sealt korduvalt tellinud, siiani probleeme pole olnud ja hinnad vägagi mõistlikud.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy