Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Badass

M:recaro istmed

Soovitatud postitused

Ma eitea kas sulle on pakkumisi tehtud , aga kuna sa müüd neid juba kaua siis pakun 50.-

Muudetud , muutis Toivoku

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
9 tundi tagasi, Toivoku ütles:

Ma eitea kas sulle on pakkumisi tehtud , aga kuna sa müüd neid juba kaua siis pakun 50.-

Aaa siis juba mõtekam mul nad korda teha ja enda e30 kasutada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
4 minutit tagasi, buumer ütles:

Kas mõlemad parema poole istmed? Mõlemad klapitavad?

Mõlemad klapitavad ja ikka komplekt,mitte mõlemad ühe poole omad.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pildil paistab juhi istmeks parempoolne iste? seda järeldan edasi-tagasi kangi järgi. Targemad oskavad ehk öelda ka Recarol ja tavalisel spordikal istmeraamid erinevad?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul on enamvähem samasugune el lisadega recaro juhiistmeks ,neil universaalsuse mottes molemal pool seljatoekang.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

E30 recarodel kindlasti mõlemal pool kang ,mõlemal istmel. Siinid in ikka erinevad tava istmetest ja omakorda veel kuni 09/85 ja edasi variant, nagu originaalistmete puhulgi.

Need siin pole originaali, mingid Fordile või Opelile mõeldud, vihjeks niipalju, et müüsin samasuguseid aasta aega 50€ paar, enne kui ära läksid ja müüki alustasin 60 euroga. 

Sellised mitte originaalsed pole väga tahetud ja hinnatud ,vastupidiselt originaalistmetele, eriti kui on korralikud ja paaris.Viimati ühed läksid siin 500€ minema nii et ma ei saanud jaolegi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus