Hüppa postitusse

Console

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    35
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Console postitas

  1. Auto müüdud, Valga vahel võib vahest endiselt näha, sest sinnakanti läks.
  2. Console

    O: Köie konks ette

    Sobib, kui oled Valgas, võtan ära.
  3. Tere! Oleks vaja E30 konksu mis käib ette vindiga. Avastasin, et puudub ja kes teab kuna vaja. Pakkumised palun teha postkasti. Pilt kui jäi arusaamatuks
  4. Console

    M: Bmw 318

    Asub kus?
  5. Console

    Lobamokkade rubriik

    tundub tõesti uskumatu. Kui on kõik õige, siis on küll väga hea pakkumine. Kas kellegil on anda selle klubi logo, mis foorumi lehel kõige üleval pesitseb? Äkki jagad mulle seda postkasti.
  6. Console

    Lobamokkade rubriik

    Kuskohas on selline asi nagu "Märgi foorumid loetuks" ? Pole veel leidnud Signatuuril võiks ka 1 mingi väiksema suurusega pilt lubatud olla. Muidu väga hea, annab kindlasti siin tegevust juurde
  7. Console

    Lobamokkade rubriik

    Tegu jah suure diffriga. Aga ostsin juba 75w80 juurde. Ei hakka kahte erinevat kokku mixima.
  8. Console

    Lobamokkade rubriik

    Kiire küsimus.. Kas diffrile võib 75w80 kallata ? Valvoline kodukal 80w90 kirjas aga sai juba 75w80 sisse kallatud. 1 L läks ära ja jäi puudu, kas kahte segamini tohib kallata, mõtlen siis 80w90 + 75w80 ? :roll:
  9. Console

    Lobamokkade rubriik

    Keegi nv Tallinnast Lõuna-Eesti poole ei liigu ?
  10. Console

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil on mõni hea tuttav treial ? Oleks vaja flantsid lasta teha.
  11. Console

    O: 4x100 flantse

    Tere, võõras teema aga täpselt sama mure. Nimelt, otsin treialit kes teeks mulle flantsid joonise järgi. Kui keegi teab kedagi siis kirjutage palun postkasti.
  12. Console

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas ma esimese rattalaagri kätte saan, kunde poolne tuli ilusti maha, aga juhi omal vist kuulid sassis võis mis iganes, laager maha ei tule mitte kuidagi Peab vist kokku tagasi lappima ja laskma kellegil maha pressida :/
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus