Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Rulli maffia mis siin ikka oiglus pannakse maksma
  2. hiis

    Varastatud e30

    Oli sul signa ka peal või midagi sellist.pagan ei julge ennam enda oma sina viiagi ,viivad teise varuosadeks. Loodan et saad kätte ikka.Tavaliselt nad kaugele ei sõida nendega .Tiiruta ise mingid koolide ja poe parklad läbi õhtul ehk näkkab.
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Tagasi peaks ikka kergemini minema ,eks ta ole selle müra summuti matti küljes ka kinni klepuunud olla nati.
  4. MA pannen märgi maha siis leijan ka ülles.
  5. Org M-tech 1tagumise plastikust naha kood on 51121953890. Tavalise naha kood 5112188286 ,sellised nr kuskilt leiad .
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei teagi kas neil on selline olemas.Aga mingi BMW oma on see milles müügi teemad on küll väga ifo vaesed keegi ei vitsi pilte panna jne. http://www.btcf.fi/forum/index.php
  7. Kui sa samma kangast ei leija ja tagumiku ja selja osa terved siis võid ju need ääred nahast ka teha,kestavad ka kauem.Porolooni võid lasta seal gregeri sõbra firmas kohendada lasta ja sealselle õmblejale ei ole raske ka su vana riidest osa järgi nahast samma sugune teha .Muidugi maha pead sa selle enne võtma mille järgi see teha,kui sul just lõiget pole sellest tükkist.
  8. Kui sa uut lähed ostma miks sa siis sama ei osta mis sulle soobib kohe teise kinnitad üheltpoolt nippukatega kinni või allumine kinnitus on teise koha peal ju.
  9. Ma otsisin ka seda materjali vahepeal taga. See kes mul õmleb neid ei tegele auto istmetega küll aga pehmemööbli katetega.
  10. Selle koha jättad saladuseks või?
  11. Varuosadeks we? Kui ma nüüd väga mööda ei panne siis selle auto asukoht oli Toyota keskuse taga Pärnu mnt .ääres hallis.Seisis seal kille all ühes hallis talvel . Seal oli teisigi väga häid autosi.
  12. Aru küll ei sa et nii suur madaldus oleks bergo autol,mõnel siin 60-40 ka madalam.Tagumine nagu oleks aga esimene ots küll mitte. Muidugi ühe firma -25 on teise 60 ning mõne 100 teise 40.
  13. Esimesel pildil on org M-techniku piduri jahutuse pikkendused aga huvitav et kuskilt ei ole näha millistest logaritest need läbi käivad?
  14. hiis

    E30 pildid internetist.

    Minu arvamus et omapärane .Kõik ei pea ühe lauaga löödud olema.
  15. hiis

    Ostan kärgvelge

    hibaroo Mis kogud neid we? Mis hinnaga need kõrgema hunniku BBS -id on
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Huvitav kas keegi rikkas on lasknud oma logo teha kunagi või?Scnurr.
  17. http://auto.motors24.ee/vehicles/355938-BMW-320-1990.aspx
  18. hiis

    K: E30 Pick-up

    Pagana Golfi moodi näevad ikka välja.
  19. hiis

    K: Liivaprits

    Autobaasi hoovis taga otsas on nad siis.
  20. No eix müüb sulle M-technik 1 käru konksu auguga selle saab kinni panna ja olemas värvima pead nagunii.Hind oli ka hea ,kui see veel alles on.Esimene lisa ka olemas .
  21. hiis

    M:torukolektor 220euri

    Mind huvitaks ka üllevalpool olev küsimus.Kelle toodang see on? Mingi hiina oma we?
  22. hiis

    aku klemm kuumeneb

    Pinge reele ehk õhtal.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus