Jump to content
E30 COMMUNITY
  • 0

Kütusenäidikuga probleem!


süütusakslane

Question

Ahhoii! Teema siis selles,et mu e30 316i-st sai tehtud 325i. Vahetatud sai ka spidoplokk, probleem on selles, et kütusenäidik näitab nagu paak oleks poolenisti täis, aga tegelt nii pole, lööb ka küttetule põlema. Ühesõnaga, kütusenäidik ei langegi alla poole. Kas r4 ja r6 mootorite kütusenäidikud on erinevad või paneb lihtsalt näidik villast!?

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sinu auto on endiselt 316 ja jääb selleks oma elupäevade löpuni, ainuüksi mootori kubatuur ei peitu selles maagilises numbrikombinatsioonis ,sada ja rohkem asja on erinevad, selles ka viga peitub. Öigel 325'l on 63l paak koos kahe jadamisi anduriga. Köige lihtsam on kellaplokki panna 55l kütusenäidik.

  • Meeldib 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

See polegi määratav otseselt r6 järgi, olenemata mootorist on köikidel kabriodel ja touringutel ka 63l paak, välja arvatud turbodiislil. Sellega seoses siis teine andur lisaks, paremapoole oma on ikka samasugune nagu 55 l paagi puhul. Nii et jutu kokkuvötteks paagi vahetus ,pöhjaaluse juhtmestiku vahetus, vent toru väljavahetus täispikkuses, pöhjapleki vahetus jne ,sellega seoses kindlasti odavam pole :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

See ei pruugi otseselt kinni olla aastaarvus, aga 86 löpp - 88 algus autodel olen näinud seda topelt bensupumba süsteemi. Välised pumbad on ka erinevad. See ka su probleemi pöhjus.

Isegi kui sul öige välise pumbaga variant on, siis su probleemi lahendab see kahe pumba süsteem ära. Ixil näitab 86 keskpaigast juba ainult kahe pumba süsteemi, tava 325i on töesti mölemad variandid valikus löpuni välja ehk siis facelifti sisese pumbani.

http://file.yoyoparts.com/oeimage/2012/7/6/976/644580s.JPG

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy