Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. Ma nagu põikasin sealt läbi ja ainuke vagun mis mu 7 kõrval seisis ilma omanikuta oli 734 nr ei tea kelle oma see oli ,aga rohkem ei näinud seal kedagi .
  2. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mul saama soov aga mitte lumme jaoks .
  3. hiis

    Häid pühi!

    Häid pühi ka minu poolt ja head vana ka juba ette .
  4. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Punase tn.alguses on ka v'arvipood mis paneb v'arvi aerosoolpurki.
  5. 1.Jaanuar Aigar#1 2.Veebruar Mario#4 3.M'arts Kalerik#1 4.April lamelink#2 5.Mai Face#3 6.Juuni Corrode#1 7.Juuli Matu665#2 8.August Magnus#2 9.September Lauriest#1 10.Ooktober m20b20 11.November Gta#3 12.Detsember Matuu#3
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Idioodid ime ka et neid kuskil karjade viisi ei sure.Loobivad raha ja tulistavad 10 min j'arjest ,....pulmad .Ohvrid olid tsiivil isikud kes tulid raha korjama ja arvasid et on pulmapidu aga vot kurat ei olnudki teroristid olid opis :D :D .
  7. hiis

    www.h2.ee

    Seal ju info tel nr ka hel sina juhendab .Mina maksin kyll tavalisele arve nr le.
  8. hiis

    m- sillad 5x120 e30le

    Pagan j'alle nupputa siin hinda mis on normalne kellegi jaoks .
  9. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Toidu lisandide teema on hea enne l'ahen vist hulluks kui selle jama k6ik l'abi peaks lapama .
  10. hiis

    M: e30 varuosad

    Mingeid pilte pole sul neist asjadest ?
  11. hiis

    Probleem veega !

    T6mba matti nurk korra teispidi ja keegi laseb vett peale n'aed kohe mis kohast see tuleb.
  12. hiis

    M: bbs 15 tolli 4x100

    Praegu siis 2 v'arvilised nagu aru saan ja millega sa v'arvid ega ometi spreiga .Kus veljed asuvad ?
  13. Kasutatud asjadele ei sa ju passe ennam ja kui on hooletu eelmine ommanik siis on ka k6ik asjad seitsme tuule suunas juba .M6ni oinas ei peagi neid juhendeid ja raamatuid t'ahtsaks ja nii need asjad siin mustal turul r'andavad ilma paberiteta.Pooled autod on igasugu paberi majanduseta liikvel. Minu omal polnud midagi kaasas .Mis ime kohas te kyll yllevaatusel k'aite et selliste asjadega teid nokkitakse kogu aeg.
  14. HEA tabel. http://www.r3vlimited.com/tech/breakdown/breakdown.htm
  15. Ple mul seal mingit kati ainult bensin seep'rast ongi imelik. Mootori diagnosti pistik on ka vana tyybi oma ,seega 125 kw see kohe kuidagi ple.Ymber ehitust seal pole tehtud .
  16. Saama siin et tühi ja töömaht sammuti 2476 ja kw 125 .Kas see mitte 126 ei pidanud olema prel.
  17. hiis

    M:Star spoke 15"

    Normalne vend enne kysib 200 aga 100 ka 'ara ei anna ,laas parem sulavad ahjus m6tetu raha eest. Eestlase kadedus we?
  18. Pljad et 87 a. ka veel karpa mootorid,aga korralikult s'ailinud.
  19. Huvitav org .pikk toru maksab mingi 10 eur otsad ka kyljes aga see vastu lyhemad on kallimad org.
  20. hiis

    K: aju chippimine

    Ainuke vaev mis tegema pead on aju karp v'alja v6ta ja lahti katkuda .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus