Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Andres

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

29
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Andres võitis päeva viimati 26. märts 2015

Andres sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

4 meeldimist

Kasutajast Andres

• Tiitel
    Algaja
  1. Andres

318i Rappold Cabrio '84 - M20b20

Kas ma näen õigesti, et taga on aknavändad, mida vändata ei saa, sest vändal pole ruumi täistiiru tegemiseks?
  2. Andres

M: 18" 4x100/108 veljed

Müüdud.
  3. Andres

Endiselt saadaval.
  4. Andres

Ma ei ole proovinud neid alla. Ostsin, aga siis läks mootor laiali ja tahaks ära müüa veljed, et raha muudele asjadele suunata (mootorivahetus )
  5. Andres

323i '84 - Andres

Ja aga see mootor on küpse. Kui keegi mulle ok hinnaga toimiva 2.3 annaks, siis võibolla võtaksin ligi, kuid neid vist ei liigu väga.
  6. Andres

323i '84 - Andres

Igatahes asi nüüd sealmaal, et auto jääb mõneks ajaks seisma. Hakkan otsima mootorit. Veel ei ole otsustanud, kas 2.5l 141kw või 3.5l 155kw. Eks näeb, mis parema hinnaga kätte satub.
  7. Andres

150eur ja viige minema. Seisavad jalus.
  8. Andres

K: 323

Paar küsimust 323 kohta. Kas kõigil 323-del on taga ketaspidurid? Miks mul kapott tutika kapoti amortisaatori kõveraks painutab?
  9. Andres

Müüdud.

Kas armatuur läks müügiks ära?
  10. Andres

ET 35 18" keskava 57mm 4x100/108 Asukoht: Tartu Hind: 200. Vahetusvariandid: 4x100 16-17" veljed või muid e30 juppe (m-tech 1 rool, mingisugune käigukanginupp, ja igast muud nänni võib ka pakkuda. Eks siis kalkuleerib, kas ja kumb osapool juurde maksma peab). Motovarustust, auto helitehnikat. Sisuliselt kõike võib pakkuda, eks ma vaatan, kas läheb vaja või mitte. Kontakt: 56 666 560 või PS või mtxr@ut.ee
  11. Andres

323i '84 - Andres

Uus töösilinder küljes ja pill liigub omal jõul jälle.
  12. Andres

323i '84 - Andres

Niisama jutu jätkuks koristamata salongist ka pilti.
  13. Andres

323i '84 - Andres

Täna kadus sidur. pedaal nagu tallejalg. Õliloik maas. Ilmselt mingi voolik andis saba.
  14. Andres

323i '84 - Andres

esimesed meetrid sõidetud. Ülevaatusele tahaks jõuda veel. Aga kurat ei saand seda süüdet päris paika, peab veel näppima. Hetkel käib nagu traktor.
  15. Andres

Pressure sensor?

m20b23 mootor. õhufiltri kopsiku küljes on pistikuga mingisugune andur, mis tootekoodi järgi annab pressure sensor nime. Selle küljes on koht, kuhu nagu võiks vaakumvooliku ühendada. Selle kõrval on veel mingisugune asi, millel ka koht, kuhu võiks vaakumvooliku ühendada. Kummagi küljes midagi pole, kas need peaks omavahel ühenduses olema? Või mis nende otstarve on?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus