Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Lobamokkade rubriik

    :D Metal kardab et muidu laeb lendu see koos splidiga.
  2. Ma v6ttaks smoke sunaka klaasid ja keskkonsool on pre oma we seal kuidagi prele omased akna t6ste nuppude augud v6in sulle fl oma anda. Tuleks v6ttaks reedel 'ara kindlasti.Tel viiskas sul pildi tasku kui hel yritasin.
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Julm paugutaja .
  4. hiis

    K: ANTENN

    Kui 'ara v'sid v6id mule myya ja annan tava anteni asemele.
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mis lasti turvast täis aju geenjused.
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Org tuli pole paha hind kah.
  7. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Noorekutti jaoks jube hea ikka .Hea kui on selliseid inimesi . Tooriku v6ttaks ise ka aga ,milleks see tuli peaks seal kindlasti olema ,taskulambimeest we?
  8. hiis

    E30 pildid internetist.

    No siis ok , soome siis hea shellis tiksuda seal sees.
  9. hiis

    E30 pildid internetist.

    Et 350 eur ainult we?Kerdile ytlema et las v6ttab konksu otsa kui Saksast Eesti tuleb.K'asarit saab ka t6mata jeeeee.
  10. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Pagana kapitalistid peavad orje ka veel.
  11. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Maja pole küll auto omaniku oma ,aga Jakk ka ikka mehanik ja ehitaja samal ajal v6i Magnus paned sa sina seda uut voodrilauda et oma auto jaoks aeg ei jää .Hea auto on kyll ja ilus ka .
  12. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Siina olex pidanud X5 panema .
  13. hiis

    E30 pildid internetist.

    Vaatasin jah et otsisid taga teist ,hea et n'agid :D
  14. Minu rullil ka k'aib moto edasi kui klemm maas oli.Oli teine kehvasti kinni .
  15. See siis 4x100 v6i nagu pildil olev 5x120 augu valemiga
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Julm karusel ,mega k6rgel ikka tuuseldab inimestega .
  17. hiis

    K: Gongi juhtmed

    Minu omale l'aks 1 v'ahemalt.
  18. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Tiit kes sellise 6tsa endale aretanud on ? Extrem elate siis ka p'aris keskuses v6i lammutad seal ?
  19. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mul maja taga delet x buss kolisid siia we ?
  20. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Jube k6ik teemad sai l'bi lapatud ja loetuks pandud jube v'asinud nyyd .Kui ma kantsin siis oli puudu 35 eur.we ja kandsin mingilt arvelt 18 eur vist mis seal veel tolknes .No nyyd peaks see 50 t'ais olema ju .
  21. Milline see clubi pass v'alja n'aeb ,mulle pole keegi seda v'aljastanud . V6i olen ma kellelegi pildi unustanud saata .Velg peab olema siis nagu aru saan ikka ilma rehvita et aru saaks selle sirgusest.
  22. Kurjam tahaks kyll aga 600 koos rehvidega
  23. hiis

    Lobamokkade rubriik

    No nii kandsin ka sina siis raha ,no jooksmas pagan olen pea iga p'aev k'ainud peab vist j6usaali ka tagasi kolima 20.00 kuni 00.00 pole siitagi siin soomes teha, tv ainult .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus