Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

jounes

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

23
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

jounes võitis päeva viimati 26. aprill 2015

jounes sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

4 meeldimist

Kasutajast jounes

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

146 profiili vaatamist
  1. jounes

316i (2.0-110kw) '90 - Jounes

Pole jälle üle pika aja siia kirjutanud , vahepeal siis e36kupee pealt sisu muretsetud ning eelmine nädal sai sebitud üks korralik pauk metssea poolt juhiuksele. Väga õnnelik õnnetus oli , kuna enne seda julget rinda kes mulle pea ees läbi ukse tahtis joosta, tormas 3 samasugust elajat väga napilt ninaeest läbi.Esimene mõte oli kohe , et nüüd saab jälle tagatiibavahetada Õnneks sai ainult uks kannatada. Kui kellegil vedeleb juhiust siis andke teada , päris auku ussitanud ust pole mõtet pakkuda
  2. jounes

tallinnas asun.
  3. jounes

Pole väga ammu midagi siia kribanud . Vahepeal sain oma kasti probleemi lahendatud, natuke esiotsa välimust muudetud panin 2.5tdsi kasti vahele. ÜV ka olemas. kollased kleepsud ja ülejäänud mis tulevik toob jääb arvatavasti uuele omanikule teha. Auto läheb müüki , eks näha ole kas keegi teeb seda siis edasi või sõidetakse see lihtsalt samasugusesse seisundisse nagu ta enne oli. Ma väga loodan , et mitte. Aga endal aega pole tegeleda enam siis ootab järgmiseid huvilise see masin siinkohal küsin kas kellegil rooliümbrist ja aknaväntasi ei vedele ? Suutsin need ära kaotada kuhugi või kogemata läks prügikasti töökoda puhastades , igatahes teadmata kadunud asjad
  4. jounes

O: e30 fl sedaanile nahk või sportsisu

up
  5. jounes

Mul vaja sellist kasti kuhu sobib suurem kardaanimuhv, ja et vahed oleks piisavalt pikad et see pisike junn muhvile vastu ei käika kuhu hoob sisse ulatub. Kui võimalik siis sooviks kastist pilti. Veepumpa on ka vaja, edasi räägiks ps Kuna nüüd eemal mõneks ajaks siis võite jätkuvalt soovitusi anda, kuidas lahendada hoovastiku probleem. Martin. Kui oled oma jupid ära vahetanud siis sooviks lisainfi rohkem
  6. jounes

mis see lahendus probleemile on siis ? hetkel sai see osa kõrgemale tõstetud tsipa kuhu hoob sisse läheb, aga vaevalt ta kaua püsib, on mingisugust kasti kus kardaanimuhv vastu ei käiks ilma aretuseta ? samalaadseid mootorivahetusi peaks ju olema kõvasti, vaevalt kõigil seal mingisugune aretus on , kõik info teretulnud
  7. jounes

Müüdud

Hind on lõplik ?
  8. jounes

Hoob tuli keevitusest lahti , ulme nuss on hoovastikuga , pean mingi teise kasti sebima ikka millel hoova splindid värgid särgid ei hakkaks vastu muhvi käima. Paras aretis hetkel
  9. jounes

Vabandan ette piltide kvaliteedi pärast
  10. jounes

neid pidasin silmas.
  11. jounes

Kas keegi oskab juhtmete tähendused värvi järgi ära seletada siin ?
  12. jounes

Mainisingi ära ,et see proovikas, esiots tuleb must. Raha raiskamisest pole mõtet rääkida selle auto puhul ja ma arvan et ka iga teise 30 puhul mis läbinud mootorivahetuse ja keretööd
  13. jounes

ma ei teinud postitust selleks ,et siin mingi jututuba tekiks kes joob kes kraavis jne Minu arust see on just omapärane lahendus auto külili lükata ja töökoda ongi valmis. Pole vaja ennast nii puudutatuna tunda kui kellegil alkohol näpus, ise olin kaine ja ei näe selles pildis küll midagi negatiivset,kui siis ainult seda,et: "Kurat see splint sealt minema lendas" Pildid tulevad lähiajal , enne tahaks hoovastiku normaalselt kinni saada ,et julgeks rahuliku südamega kuhugi pildistama minna
  14. jounes

Neerud lähevad ilmselt hiljem siiski mustaks, see esmane oli testikas

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus