Jump to content
E30 COMMUNITY

dirtythirty

Foorumikasutaja
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About dirtythirty

 • Rank
  Mininokk

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Tere otsin korralikku spidomeetrit pre fl 320i-le. PM või 5128339.
 2. Äkki soovib keegi haruldast starteci tulede komplekti osta. Klaasid korras, kerge toonierinevus. Hinnapakkumised palun postkasti, päris kommiraha eest loobuda ei sooviks.
 3. Just nimelt sel põhjusel jah...
 4. Tere otsin pre fl korralikke tagatulesi. Olen nõus head raha maksma või vahetuseks heas seisukorras startece pakkuma.
 5. Tervitus, ei lase Sulle miski pärast privaatsõnumit kirjutada. Pre-faceliftile korralikke tagatulesi pole pakkuda?
 6. Tervitus! Otsin enda kabriole juppe. - Kroomist tagastange keskmine osa, peab olema sirge. - Bavaria C originaalraadiot - Originaaltagatulesid - Komplektset tööriistakomplekti Kui kellelgi midagi pakkuda, siis palun kirjutada postkasti või helistada 5128339.
 7. https://autoplius.lt/skelbimai/bmw-318-kabrioletas-roadster-1986-benzinas-4854090.html Kas keegi sellest autost teab midagi? Jubedalt kaua vahelduva eduga müügis olnud, samas piltidelt tundub ju täitsa ilus.
 8. Eks ta ilmselt ole, kurat kus tahab ikka vahelt röövida
 9. Nõus, väga vinge asi, oleks vaid raha
 10. Infoks niipalju, et see punane ix seisab seal samas platsi peal siiani. Lisandunud on 325ix must kupee, mis mulle rohkem huvi pakkus. Käisin lähemalt vaatamas, roostet jagub. Kõige hullemas seisus paistis olevat juhipoolne uks. Sisu tundus täitsa korralik. Omanikku ennast kohapeal ei olnud, helistades ütles hinnaks 6000€... Mõni pilt ka:
 11. No ütleme siis nii, et 100% kindel ei saa olla, aga facebookis ühel pildil taga näha autopliuse suurt silti. Kahtlen, et neid Lõuna-Saksamaal leiab ja Eestis see ettevõte minu teada enam ei toimeta.
 12. Leedust, aga see ei pruugi absoluutselt oluline olla. Loodan, et üks hea e30 jälle Eesti pinnale lisandunud
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy