Hüppa postitusse

Dejafumate

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    22
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    Bmw E30

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Dejafumate saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Pühendunud
  • Üks aasta foorumis
  • Kaasalööja
  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Võiks olla randiga veljed aga vaatan kõik üle. Asukoht ja hind ja pilt.
  2. up, kohapeal ka proovimis võimalus! kui tuled enda e30-ga
  3. Ostan e30 udukaid fl. Alieexpressi kaupa mitte pakkuda.
  4. M: pre fl. 30 spido. ( r4 ) 1 kõrv katki. Leian selle poole kõrva ka saab tagasi liimida. Mul endal facelift ja ei läinud rpm üle 5k. ( alguses näitas tühikäik 100rpm, ja max pöörded 1.5k ss sai koodipulka tehtud ss sain 3k peale ja viimane katsetus 5k ja loobusin ) ostsin fl spido. Ei tea kas spidos endas asi või fl mudelile ei sobi pre spido. Leian ka pre fl spidodele varuosasi mitu spido on varuosadeks Asukoht: põlva / abissaare ( tartu-võru vahel ) Olen avatud hinna pakkumistele.
  5. Dejafumate

    M:pre 2x Spidoblokid

    Tere las alles ( rpm) versioon?
  6. O kellaplokki ( Rpm ) Kütusepaaki 55l ( Mitte lekkivat )
  7. Olemas juba ainult sisu otsingul. Või sellist juhiistet
  8. Endiselt otsin sellist istet nagu pildil või korraliku pruuni sisu Ainult istmeid.
  9. mul orginaalis polnud, juhtme valmidus oli olemas, olen testinud ei toimi, mul 5-ne.
  10. pruuni tooni sisu ka kupeele. ( istmeid ainult )
  11. Esimesed Madaldusvedrusi ka võib pakkuda
  12. Kapotti ja fl juhipoolset tiiba. leitud esimesed udutuled! leitud pruuni tooni sisu ka kupeele. ( istmeid ainult ) või juhi istet sellist nagu pildil (pruunikas) Esimesed madaldusvedrud Võib pakkuda ka pedaalide ülemist plastikut.
  13. Juhiistet sellist nagu pildil.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus