Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

markusH

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    296
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis markusH postitas

  1. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Seda viimast ka ainult ühte ei teinud aga neid ma alla omahinna või aitäh eest päris ära anda ei taha Mõõdud orienteeruvalt kõigil 25x5cm, idee kohaselt sobiks tagumise tule alla.
  2. markusH

    Lobamokkade rubriik

    joujou Tegin mingi aeg mitteametlikke e30klubi kleepse enda tarbeks aga enne kui neid kuhugi kleepida jõudsin sain juba vol2-ga hakkama ning vanemad seisavad tühja - kui keegi tahab siis võib omale ka saada Tore oleks kui vähemalt mingi osa tegemise rahast tagasi saaks, mingi 1 eur või 1 õlu/tk ehk? , samas kellel rasked ajad aga kleepsu vastu huvi siis .. no kurat, saate tasuta ka. Huvi korral saatke mulle kiri vms Sealt saab kasvõi klubi adre välja lõigata või teha midaiganes (ülemised 4 pildilt)
  3. markusH

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    Ma usun, et sama mootoriplokiga mootorid on enam-vähem sama rasked, pole erilist vahet kas m30b28 või m30b35, mõned kg vahet on ilmselt juba erineva generatsiooni mootoritel, see pole enam eriti määrav. Kiirelt guugeldades leidsin ka ainult üldistavad andmed: M20 kaal 117·g N ja M30 kaal 143·g N
  4. markusH

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    Ja ka 3,0ga võib probleeme tekkida kui liiga põhjaliku tegelase otsa komistada, kes uurib ka mootori massi vahesid. Lubatud on 10% erinevus, m30 panekuga tuleb aga juba üle 20% muutus. Aga võimalik, et pigistatakse silm kinni.
  5. Suure ls-iga mootoritel võivad klapi ja nookurite kontaktpinnad omavahel reljeefseks olla kulunud, klapivahesid mõõtes mõõdad ainult kõrgeimate tippude vahet. Proovi näiteks nukkvõlli poolt reguleerida, 0.2 - 0.25 vahega umbes peaks okay jääma. Nookurite olukorda saad kontrollida alljärgneva pildi järgi, käik peaks kirjanduse andmetel jääma 0,016-0,052mm vahele.
  6. markusH

    O: E30 cabrio.

    Soovitan sul cabriot üldse mitte osta. Vana auto jääb vanaks autoks, palju chillim on nt konditsioneeriga e30 :wink: Vaadata seda autot on ilus, sõita ja omada aga mitte
  7. markusH

    K: Piduri torud

    Ära ise küll paikama hakka :wink: Kõige lihtsam kusagil remonditöökojas vajaliku pikkusega uus piduritoru lasta teha. Kusagilt jäi silma, et eixil ka otsade tegemise komplekt olemas
  8. Teoreetiliselt saab ka kaant maha võtmata vahetada. Kõige raskem osa on meisterdada mingi abivahend, millega klapivedrusid kokku suruda. Nookuritega seal laiutada ei saa aga niipalju nad peaksid eest ära liikuma, et ligi pääseda.
  9. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Keegi Tallinnas või Tartus purunenud õhutusnipleid pidurisadulatest välja keerab? Vaja 3 või 4 tagumist sadulat kasutuskõlblikeks teha.
  10. Müüa vaikne ja toimiv suure korpusega (type 188) differ. Ülekanne 3,64. Asukoht Karksi-Nuia (saan Tallinnasse transportida kui vaja) Hind xxx € 56730135
  11. 335 poisid, midagi teile Turboks KKK26/27 (külm27 ja kuum 26 mida kõvasti porditud ning sisse puuritud 3" tiivik) WG flants jookseb esitule taha, kapott mahub kinni. Lõtkud normi piires. M30b35-ga saavutatud 465hp, 680nm. Hetkel paremaid pilte pole. Hind xxx eur 56730135
  12. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Leidsin netist huvitava idee Ja video selle pildi tegemisest:
  13. markusH

    Lobamokkade rubriik

    Paaril sõbral oli sama jama, guugle abiga said nad lõpuks tööle (user account control tuli control paneli alt välja lülitada vms)
  14. markusH

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    Tekkis selline küsimus veel siia 3,5 teemasse, et kas keegi on kunagi üritanud arkis asja legaalselt ka ajada? Mis probleemid takistavad olnud? Kubatuuri ülemäärane tõus? Mootori kaalu liigne tõus? Omavalmistatud mootorikäpad? Võimsuse kasv 2,5lt 3,5le peaks olema piirides veel.
  15. markusH

    E30ne reklaamid

    Kopin sisu 316 316i 318i 320i 320i 323i 325i M3 333i
  16. markusH

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    Kui ma õigesti mäletan siis b35 kaanel on ainult sisselaske klapid suuremad ja seda ka 1mm. Kui b35 kaan panna siis peab jah sisselaske kolde ka panema, mul millegipärast meeles, et mitte ainult kanalid ei ole teised vaid kolle ei istu üldse külgegi sinna. Sama vist väljalaskega.. et tasuks enne väljalaske kolde tegemist ära otsustada kumba kaant kasutada, hiljem kui ümber otsustad pead kollet ka ringi timmima. Pihustid peaks niikuinii suuremad hankima, bemmide pihustid juba vabalthingavana suht viimasel piiril.
  17. Ainus point millele ma pihta ei saa on see, et miks sa tahad oma passi siis valet mudeli nimetust? Kui kusagil mujal seda A tähte kirjas pole siis ikkagi on ju suht sinu enda välja mõeldud. Cabriode juures oli ka kusagil minu mäletamsit mööda kirjas 325iC, samas e30-l sellist mudelit nagu 325iC ju ametlikult polnud. (või oli?) See ix ja mootorisildi põhjendus pole ju mingi ametlik alus, mille järgi marki kindlaks pannakse. See oli konkreetse juhtumiga seotud ainult. Kui IX siltidel oli kirjas 325i siis see ju minuarust selge näide, et see silt ei näita seal mudelit. Tasub ka silmas pidada, et need imelikud mudelid nagu "525TDA T A; 316 A COMPACT " pärinevad suure tõenäosusega ammusest aegadest kui igasugust infot nii kergelt kätte polnud võimalik saada. Pandi kellegi suva ja tuju järgi ära ja oligi kõik.
  18. Silt sildiks, aga mis vin decoderid sinu auto mudeliks näitavad? Äkki viskad 7 viimast nr siia.
  19. Seda edaspidi tähistamist peeti ilmselt silmas riigis uute autode arvele võtmisega. (siis kontrollitakse auto üle, aega uurida ja puurida) Kontoris ümber vormistades muidugi keegi ei hakka seal üle kontrollima kas mudeli nimi on korrektne. Kiiruse mõttes parem ongi, et seda ei tehta. Kui ise tähelepanu ei juhi ja peale ei käi ei muuda neid keegi. Sa võid oma märgist pilti teha ja PS panna, huvi pärast vaataks üle küll. Aga ei ole nagu tähendanud, et e30 mudeli nimes oleks A ka sees, mulle mulje jäänud, et see isetekitatud rohkem.. nagu need T jms. (võib-olla eksin siis) Üldiselt keegi vist peale sinu nii väikeste asjade pärast ei viitsi arki õiendama minna. Mul endal 01.01 kirjas oktoobris toodetud masinal, ei häiri :roll:
  20. No aga e30 mudelid on ikkagi: 316 316i 318i 318is 320i 320is 323i 324d 324td 325e 325es 325i 325is 325ix 333i M3 e30 mudelit 325iA pole olemas. (või tõesta vastupidist) IXidega oli veidi teine tera, need olid reaalselt olemas ka. Haagise massidega jah suurem segadus, ilmselt need omal ajal Ants Lae käsiraamatu järgi pandud, tunde järgi. (massi või kurat teab mille alusel) Sa eix võid ju minna arki oma õigusi nõudma, lased auto üle vaadata ja lasta korrektuurid teha. Kui nad vigu leiavad siis muudavad ära (minul nt. istekohtade arv) Küsimus on jah pigem selles, et kas ajada juuksekarv lõhki ja nõuda mingit ulme asja. Aga kui sa lähed siis ma soovitan sul õigust nõuda ka suurima vea kohalt: esmane registreerimine. Paljudel seal 01.01.xx kuupäev aga reaalselt ju keegi esimesel jaanuaril tööl pole. Löö kord majja
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus