Jump to content
E30 COMMUNITY

Mpower

Foorumikasutaja
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Mpower

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ainuke asi mis puudu on et mootori tööle saaks on immo süsteemist,võtme sees olev kiip....oleks vaja e39 m50b28 immoplokki,aju,võtmeid.
 2. ah jaa,ajasin segamini nati,aga juba uurisin et ei anna eriti kokkusobitada.
 3. Kas m50b20 otsa sobib m20b18 käiguhoovastik sobib?
 4. Olen seda juba uurinud ka, tänud muidu.Keegi juhuslikult e36 käppasi ei müü?
 5. kuidas juhtmestiku ja kardaani ühendus peaks välja nägema.Mis e36 mootori käpad sobivad?ja kas peale 325 ix pidurivõimendi mingi teine ka sobiks?
 6. Markush-mul on see ülemine karterivann Kas 2,8 ja 3,5 erinevad ainult kubatuuri poolest?või on ploki ehitus ka juba teine? Mõtlen et neid mootori käppasi ise tegema hakkata on suht raske(mõõta ja värki)äkki keegi jagaks käpajoonisied või kõik on ise teinud omale mootori käpad?aga kas muidu pidurivõimendit ei pea ära vahetama?325 ix oma vms(väiksem)või see on ainult m50 mootorite puhul?
 7. Tahaks panna e30le siis peale M30 2,8 mootori. Äkki keegi oskab nõu anda mis tuleks sebida enne kui tegema hakkata ja kas üldse sobib,mõtlesn just selle karteri vanni suhtes... Olen uurinud nati et see 2,8 pole päris sama mis ikka 3,5 või olen valesti aru saanud?
 8. Müüa täiskomplektne mootor,vahetatud plokikaane tihend,klapid lihvitud,mootor töötab Kaasa annaks kaasa 2 kasti,ühel kastil uus õli sees ning hooratta mis on treitud ja tasakaalus. Hinna saab kokku leppida. Asun ise harjumaal
 9. Mpower

  O: m10b18 mootor

  Müüks 1,8i 77kw uus plokikaanetihend pandud,mootor töötab hästi,starterit pole hetlker. Muidu 2 kasti ja treitud hooratas on.soovi korrals saab sümpoolse hinna eest osta. Asun ise Harjumaal Vasalemmas.
 10. kas kuidagi postiga poleks võimalik saata?
 11. Kas kaan alles? see oli 1,8i 77kw peal?Ja kus asud?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy