Hüppa postitusse

Mpower

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    15
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Mpower saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Mpower

    m52b28 e39-lt e30-nele

    Ainuke asi mis puudu on et mootori tööle saaks on immo süsteemist,võtme sees olev kiip....oleks vaja e39 m50b28 immoplokki,aju,võtmeid.
  2. Mpower

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    ah jaa,ajasin segamini nati,aga juba uurisin et ei anna eriti kokkusobitada.
  3. Mpower

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Kas m50b20 otsa sobib m20b18 käiguhoovastik sobib?
  4. Mpower

    m52b28 e39-lt e30-nele

    Olen seda juba uurinud ka, tänud muidu.Keegi juhuslikult e36 käppasi ei müü?
  5. kuidas juhtmestiku ja kardaani ühendus peaks välja nägema.Mis e36 mootori käpad sobivad?ja kas peale 325 ix pidurivõimendi mingi teine ka sobiks?
  6. Mpower

    E30le peale M30 2,8 135kw

    Markush-mul on see ülemine karterivann Kas 2,8 ja 3,5 erinevad ainult kubatuuri poolest?või on ploki ehitus ka juba teine? Mõtlen et neid mootori käppasi ise tegema hakkata on suht raske(mõõta ja värki)äkki keegi jagaks käpajoonisied või kõik on ise teinud omale mootori käpad?aga kas muidu pidurivõimendit ei pea ära vahetama?325 ix oma vms(väiksem)või see on ainult m50 mootorite puhul?
  7. Tahaks panna e30le siis peale M30 2,8 mootori. Äkki keegi oskab nõu anda mis tuleks sebida enne kui tegema hakkata ja kas üldse sobib,mõtlesn just selle karteri vanni suhtes... Olen uurinud nati et see 2,8 pole päris sama mis ikka 3,5 või olen valesti aru saanud?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus