Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    O: M20B25 126kw

    Vänt ja kepsud pole olulised, plokk ja kolvid põhilised.
  2. Max.

    O: Salongipuhur

    https://aeromotors.ee/kataloog/bmw/3-e30/325-i/kute-ohutus/ventilaator-uksikosad?of=m290;t37;s10449 Küll tiba rohkem kui 60e, aga olemas.
  3. Max.

    O: M20B25 126kw

    Tegelt eelistan ainult alumist otsa, aga vaatan, mida üldse pakutakse. sel laupäeval (22.dets) suund Võrru.
  4. @Margo Peaks fesaris müüma.
  5. Max.

    E30 m2b20 juhtmestik

    Aa, see must pistik kust see ots tuleb on diagnostika pistik? Uuematel on see siis suurem ümar pistik keeratava korgiga?
  6. Ei saa aru nende postituste kustutamisest. Miks need ka bmwfoorumist kadusid? Kedagi isegi otseselt ei süüdistatud ju seal teemas? Ning kui arvate ja kardate mingit maine langemist, siis sellist teenust otsiv klient teeb igal juhul enne kõva eeltööd ja "taustakontrolli" teenuse pakkujale, mille käigus suudab vast ise selgusele jõuda, kas on hea või mitte. Selline väike postitus igaljuhul kellelegi vett peale küll ei tõmba. Shit happens igal pool. Kuskil mainekas töökojas juhtub midagi - no mis siis, elu läheb edasi. Ei pea ju kohe ilget tsensuuri peale tõmbama ja postitusi muutma/kustutama hakkama.
  7. Max.

    E30 m2b20 juhtmestik

    Klotsikulumisanduril on selline ümar pistik.
  8. Millal see üldse siis üle värviti, aastaid tagasi? Eeltöö ikka väga kehv olnud, et rooste niimodi märku endast annab.
  9. Just nimelt, inflatsioon. Masina tegelik väärtus paari aastaga nüüd küll veel nii kõrgeks ei kasva. Aga no mine tea, vb on juba praegugi antud isend muuseumikõlbulik.
  10. Vb siis mõne aasta pärast samal ajal on väike jõulusoodus, ntks velgede arvelt
  11. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Ma isegi saan nagu aru miks ta selles artiklis halab, aga no mida sa ostad siis neid roimasid. Neil on kindlasti ka varasem kogusemus nende “odavate” Peetritega. Ja siis soovitavad teistele, et vanad odavad autod ei pruugi töökindlald olla nagu seda keegi juba ei teaks. Jahutusvedeliku lõdvik oleks kohe kinni keeratud(järelikult üldsegi oma viga), siis oleks selle artikli saanud juba lõiguvõrra lühema trükkida.
  12. Max.

    M20b25 nukkvõll!!!

    Pean sönad tagasi vtma
  13. Max.

    M20b25 nukkvõll!!!

    272 tudub liiga hea. ja neid variantegi liiga palju erinevaid. Ei taha uskuda. Samuti m20b25 jutt, et 3 erinevat- no ei usu! .Pole küll tõestada, aga ilmselgelt see 1kw tuleb pigem kõrgemast surveastmest ning kati puudumisest. Tundub nagu oleks keegi kulunud nukka tutikaga võrrelnud.
  14. Max.

    M20b25 nukkvõll!!!

    A kisuks selle teema siin juba laiali siis ära. Mina ei ole suutnud leida inffi 2.3 nuka kohta. Oskab keegi jagada? kraad, tõus jne.
  15. See kallis ark on lõputu muinasjutt, mida iga ilmaga kohe kuulata tahaks
  16. Ei tea jah, kuidas ühes asutuses nii palju erinevaid arusaamu seadustest on. Vahest jääb nagu mulje, et isegi avaldust ei pea täitma. Jalaga arki uks sisse ja kõnnitakse sirge seljaga välja, auto pmst üldse kodus või pole olemaski. Teist aga hakatakse rehvimõõdu pärast kottima.
  17. Max.

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Mul m20 G260ga. Mõtlesin lihtsalt tulevikku korraks
  18. Max.

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Okei. Ma võrdlesin jah realis, et pikkused enamvähem samad kõigil soovitatud ja levinud variantidel. Mul endal suure flantsiga G260, et kui peaks M50 otsa sattuma, siis ei tohiks nagu Zf kastiga ka probleeme olla?
  19. Max.

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Kas zf-i kastiga on siis konks kardaani pikkuses või flantsi suuruses? Näiteks, miks ei sobi e30 325i kardaan - kas asi pikkuses või flantsis? Samas lugenud, et mingid 325E omad sobivad? vb asi USA versioonides?
  20. See on/oli vist väga hoola omaniku käes? bmwfoorumis oli mu arust teema ka, aga ei leia enam. Stroker oli ka uute kolbide jms kokku laotud.
  21. Max.

    Stroker

    Muidugi kuluks sellisele sitkele kombole kangem nukk + muudatused juhtmises ära. Groupi tähelepanek €-sid üles märkida on peen mõte, nõustun igati 😀 Aga noh, keegi polegi väitnud, et ehitamine odav on, isegi "korralik" säästuprojekt võib varanduse maksta.
  22. Max.

    Stroker

    Ma ka siis küsin... 1)Millest sellise kombo idee? Kindel soov silinder üle puurida ja sisse kasutatud kolvid panna? Ma ei saa infot prgu M20 kolvi kohta kätte, aga kas kolb üle silindriserva ei tule? (2mm)? 2)85mm tihend 86...mm kolviga. Kas see millimeeter on köömes, et sobiks? Tahaks ise ka selle kohapealt natuke teadmisi. 3)Kas mitte M5x 135mm kepsud pole suti kergemad? 4) Jääb vabalthingavaks? Mingit aimdust surveastmest ka?
  23. Pole ammu nii jätkusuutlikut müüjat kohanud Kas tootjat ei tea? Kõige säästuma tootja samasuguse püta saab poest 31rutsi kopikatega. Pead vist järeleandmisi tegema
  24. Max.

    L-Jetronic. Lollikindel?

    Temp anduritel peab olema kindel väärtus külmalt ja soojalt. Parameetrid leiad netist. Andureid ise on vees üpris lihtne testida. Youtubes mõned asjalikid videod ka, kuidas selliseid õhulugejaid kontrollida/hooldada.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus