Hüppa postitusse

iknowthatfeelbro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    107
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis iknowthatfeelbro postitas

  1. iknowthatfeelbro

    ARK

    Teljekoormuse lahtri juures tühjus - midagi kirjas pole? Äkki Maanteeameti taustakontrollist saad teada: https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf Ma saan aru, et see peaks olema pmst (registrimass - tühimass) / 2 nii, et saab vahele swappida 200 kilo raskema mootori ilma probleemideta? Ma muretseksin rohkem selle "mootori soetusdokumendi" pärast
  2. Vabandan, et veits OT vb, aga miks ei taha 8 tollisele 215-st kitsamat panna? Kas lausa 205 poleks mitte ideaalne 8 tollisele (8 tolli on 203 mm)? Ise maadlen veits teise probleemiga muidugi (rooliga võitlemine 245 laia rehviga Tartu rööbastes ), kuid lahendus oleks sama - 205 lai rehv.
  3. No poolakad ei ole, aga eestlased on. Jumal teab miks siia neid autosid keegi ei impordi. Kui meil käib siin terav diskussioon kas roostes 316 läheb müügiks 5000 euriga või 4000ga, siis välismaalt saab selle raha eest roostevaba tehase 325.
  4. Väga ei lähe need need otsingud - mul oleks auto kiiremaks tegemiseks vist lihtsam quick spool valve vms installida, kui selle ülekandega diffrit taga ajada Aga siiski ootan veel pakkumisi (eelkõige tavalisele LSD-le, eksperimendi korras võtaks visco soodsa hinnaga).
  5. Tervist. Sooviksin teada saada, mille poolest on tavaline LSD parem kui visco LSD? Kõigi "sellest juba korduvalt räägitud" vendade rahuldamiseks tuhnisin foorumit veits ning tõesti see teema on off hand kommentaarina 10+ aastat tagasi läbi käinud: "Viscol läheb rakendumiseks aega aga friktsioonketastega variandil on juba preload algul peal ja rakendub koheselt kui rataste kiirused muutuvad. Seetõttu on Visco diffriga auto veidi alajuhitavam ja läheb algul otse mitte kohe külge. See sõltub muidugi mootorivõimsusest ka veidi, kui kiirelt rattad tühja saadakse. Talvel igatahes on tunda mul, et murdosa sekundike võiks varem tagaosa liputama hakata aga hiljem ei ole enam nagu vahet. Subarul on samamoodi taga ja keskel viscod ning auto on väga alajuhitav ja läheb pidevalt otse. Ainult kontraga saab normaalselt kurve läbida, erinevalt näiteks audi quattro süsteemist. Nii Visco kui clutch-pack blokeeringud kuluvad ja igavene pole kumbki. Visco hakkab vaikselt läbi libisema kui vanaks jääb. Samas clutch-packi saab tunduvalt kiiremini p**sse keerata kasutades vana õli ja vahetamata seda korrapäraselt. Visco on kinnises korpuses ja selle õli vahetada ei saa, hammakatele käib tavaline friktsioonlisanditeta differentsiaaliõli. Ei maksa nüüd arvata, et visco halvem on kui clutch-pack blokeering, mõlemal on omad iseärasused. Kui ma tutikat diffrit peaks valima võtaks isiklikult clutch-packi aga kui kasutatud peaks valima, siis viscoga ilmselt veidi väiksem võimalus ÜLE saada." Kas tõesti nõks varem tavalise LSD rakendumine pälvib ligi 2-kordse hinnavahe või on ka mingid muud eelised? Näiteks haakumise tugevus vms?
  6. iknowthatfeelbro

    Lobamokkade rubriik

    Ma eelistaks inimesi, kes oskavad e30 hinnata. Kardan, et facebookis hakatakse mulle preface kupee vastu Chrysler Sebringuid pakkuma vms.
  7. iknowthatfeelbro

    Lobamokkade rubriik

    Kas siin foorumis keegi (kes teab kedagi), kes oleks huvitatud oma USA auto vahetusest e30 vastu (auto ja/või igasugust e30 stuffi). Oleks vaja mingit normaalset dailyt ka
  8. Tervist. Sooviks osta hea ülekandega (midagi 4-ga) LSD. Vahetuseks võin pakkuda 2.65, 3.45 või 3.73 LSD (ning ehk ka kompensatsiooni). Kirvehinnaga pakkuda pole mõtet, sest selle asjaga mul otseselt ei põle. Lihtsalt tahaks autot natuke teravamaks teha. Mina asun Tartus ning number on 5463-1767.
  9. iknowthatfeelbro

    O: kupee

    Viimane aktiivne püüd midagi leida, sest peale juulikuud olen tõenäoliselt endale ise ühel või teisel moel ihaldatud halli kupee hankinud.
  10. Eesti kontekstis on see ikka alati olnud rullnokkade auto (juba 90ndatel - siis muidugi vist veel polnud seda terminit). Välismaal kohta on sul vist aga õigus jah - nüüd on siis auto tulemas tagasi oma esialgse sihtrühma juurde
  11. e30 on siiski originaalne rullnoka pill. Millist suhtumist sa siis ootad selle auto keskmiselt omanikult? Noorte hipsterite ja ülem-keskklassi pereisade huvi e30 vastu on alles viimase aja trend (millest ka selline järsk hinnatõus).
  12. iknowthatfeelbro

    O: kupee

    Tõenäoliselt üks viimaseid tõsteid enne kui ma alla annan
  13. iknowthatfeelbro

    O: E30 hobiautoks

    Ma ei tea - kui ma võtan lähiriikide mainstream saidid lahti (ss.lv, nettiauto.fi, blocket.se vms), siis on viisakaid masinaid mõistlikke hindadega ikka suht lademetes. Ehk siis ülehinnatud e30 on ikka rohkem Eesti fenomen. Nüüd kui veel siseneda sügavamale nende riikide e30 maailma, siis võib leida ka paremaid diile. Ei taha mõeldagi kui soodsad võivad veel olla lõunariikide autod, kus vähene rooste on pigem reegel kui erand
  14. "müügile tulnud" - kas see pole mitte mingi vana kuulutus? Pildid on küll paar aastat vanad.
  15. iknowthatfeelbro

    O: kupee

    Juhul kui auto vastab minu tingimustele võib pakkuda ka suuremate summade eest.
  16. Mina olen selline natuke totu jah, et ei erista replicat originaalist juhul kui ma näen autot ainult väljaspoolt piltide pealt. Ja kui te tahate oma "see on 318i" argumendiga pressima hakata, siis vabalt võib tegu olla mingisuguse eksitusega (minul on passis 1985. aasta 325I näiteks) Ning seda ma tean, et originaal M-techid on kallimad. Minu point oli selles, et hinnavahe ei olnud suur vanasti aga see selleks.
  17. @karlerik Stangede järgi tundus olevat ning vin koodi me ju ei tea sellel autol. Ning 10 aastat tagasi ei omanud see nii suurt tähtsust e30 puhul kas tal olid M-techi stanged tehasest või mitte (vaata tänapäeval e36, e39 vms - suurt hinnavahet pole kas ta on tehase M-pakett või mitte).
  18. Ma ei tea mis teema siin vene keelega täpsemalt on, aga see tundub mulle libakuulutus. Nimelt anti mulle mõni lehekülg tagasi mõista, et M-tehnikuid polnud võimalik saada aastal 2009 2000 euri eest
  19. iknowthatfeelbro

    O: E30 hobiautoks

    @Tanel_P Nüüd tulevad veel kartellikokkulepete süüdistused ka sulle kaela lisaks sellele pahandamisele, et sa ei ole nõus maksma plankude R4 mootoriga rullikate eest 3. generatsiooni Trans Am-i või Camaro hinda
  20. iknowthatfeelbro

    Lobamokkade rubriik

    Näita mulle ka kust saab 20 aastat vanu, sõidukõlbulikke ja komplektseid 320i-sid 450 euro eest või siis vähemalt samas hinnaklassis (praegusel ajal räägime siis e36 ja/või e46 keredest). Heal juhul saad 700 euriga mingi viiese. Tahan öelda lihtsalt seda, et ei maksa downplayda e30 ülimadalat hinda vanasti argumentidega, et "vana auto ongi odav" vms, sest e30 oli reaalselt samal hinnatasemel ladade ja mossedega.
  21. iknowthatfeelbro

    Lobamokkade rubriik

    Halvas seisukorras keresid saab õnneks praegugi üsna mõistliku hinnaga. Kuid ülemise pildi teeb veel naljakamaks tegelt see, et 3000-eurised kabriohinnad on pigem 2014 aasta teema. Aastal 2009 olid nad seal rohkem 2000 ringis lausa
  22. iknowthatfeelbro

    O: kupee

    Muutsin requiremente veits leebemaks.
  23. @Tanel_P Võta parem mingi korralik M50 swap 2-3 kiloga ja hobiautot kui palju. Ise olen juba ammu alla andnud (korralike) originaalide otsingutel, sest hinnad on neil läinud üle mõistuse.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus