Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

BlingBling

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

62
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

BlingBling päevavõit oli viimati 30. juuli 2020

BlingBling sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

56 meeldimist

Kasutajast BlingBling

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    320

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Pakkuda parem esitiib. Sirge, alumine nurk vahetatud ja seismisega pindmine rooste peale tulnud. 45 euri.
  2. Müüki lähevad type188 reduktori tagumised kaaned. Üks tükk on korralik ja teine on kõrva mõraga.
  3. BlingBling

Lobamokkade rubriik

Kas FL kupeele sobivad kõik bensiini paagid põhja alla: 55L, 60L ja 63 liitrit?
  4. BlingBling

Lobamokkade rubriik

Olen polüretaan pukside otsingul (soov leida siis täiskomplekt: ette ja taha) ning millise ettevõtte/isiku käest leiab kõige parema hinnaga/kvaliteediga komplekti. Pigem otsiks alguses eesti pinnalt.
  5. BlingBling

O: kupee uksi, küljekarpe

Tere Pakkuda FL kupee küljekarbid. Juhipoolne on korralik ja reisija poolne korra külge pandud ja siis maha lõigatud. 30 euri komplekt. Saue linn. Maha lõigatud karbi pilt on viimase postituse all.
  6. Kaks tagumist kaant üle: 1. korralik kaas 120e. 2. puksi kõrva mõraga 80e.
  7. BlingBling

Lukku

Lukku
  8. BlingBling

M: Bmw 9L bensiini kanister

Loodan et pahaks ei pane aga teeks otsa lahti, 40.-
  9. Tere Soovin osta E36 TYP 188 diffrikaant (pilt manuses). Võin vahetada ka E30 type 188 tagumise kaane vastu (puksi kõrv mõraga) 56812772 Sobivad pakkumised üle vabariigi Evald
  10. BlingBling

Kes omab musta sedaani?

Millist abi vaja?
  11. BlingBling

Lobamokkade rubriik

Mul peaks olemas olema riiulis. PM kui huvi on.
  12. Võib selle teema lukku panna.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus