Jump to content
E30 COMMUNITY

BlingBling

Foorumikasutaja
  • Content Count

54
  • Last visited

• Days Won

7

BlingBling last won the day on July 30

BlingBling had the most liked content!

Community Reputation

55 meeldimist

About BlingBling

• Rank
    Bemarivend

Profile Info

• Minu autod
    320

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Müüa: 1. M60B40, komplektne koos automaat käigukasti ajuga - 1000 2. V8 Manuaal käigukast, 5 käiku, komplektis hooratas ja sidur - 700 3. V8 (m60 ja m62 automaatkäigukasti koda) - 40 .-
  2. Nagu pealkirjas mainitud, müüa E30 differ Typ188 tagumine kaas (Kõrv mõraga) - 75.- Harjumaa
  3. Loodan et pahaks ei pane aga teeks otsa lahti, 40.-
  4. Tere Soovin osta E36 TYP 188 diffrikaant (pilt manuses). Võin vahetada ka E30 type 188 tagumise kaane vastu (puksi kõrv mõraga) 56812772 Sobivad pakkumised üle vabariigi Evald
  5. Mul peaks olemas olema riiulis. PM kui huvi on.
  6. Tere Soov osta enda kupeele pildil olevad detailid: koopa plekid.
  7. Tere Soovin osta FL kerele tagumise ketaspiduritega silla, komplektina. Võib pakkuda ka ainult ketaspiduritega õõtsasid. Tel: viis kuus kaheksa 12772
  8. Müügiks FL kupee (võib-olla sobib ka muudele keredele) pagasniku vasakpoolne põhja tala. Puudu on otsad ja summuti klambrid. Hetkel 2 tk müügiks ja ühe tüki hind 50e. Uue hind oli ca 170e.- Saue linn 56812772
  9. Mul nii täitsa juhuslikult 150 eurot üle kui peaks komplekti vastu huvi pakkuma.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy