Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
iknowthatfeelbro

O: kupee

Soovitatud postitused

Tervist.

Sooviksin osta endale e30 kupeed. Tingimused:

1. Auto peaks olema üsna korralik ja originaalilähedane, kuid kindlasti ei otsi prillikivi - need jäävad kalliks minu jaoks :) (kellel korralikkuse definitsioon häguseks jääb siis: pole ülemäära roostes ning saaks ülevaatuselt läbi / omaks ülevaatust). Viisakas M50 swap on minu jaoks samuti piisavalt originaalilähedane.

2. Eelistatavalt hallikat värvi ning eriti oleks huvitatud Cirrusblau Metallicust.

3. Eelistatavalt facelift (kardan, et pre-d jäävad kalliks, kuid ära ei ütleks muidugi).

4. Hind mõistlik (3000 euro ringis +/- mõnisada). Võin ka vahetuseks pakkuda valget M50B25 mootoriga kupeed (või muid huvitavaid asju).

Pakkumised võite postkasti kirjutada, kuid kui kellegil huvi helistada, siis number on 5463-1767.

Muudetud , muutis iknowthatfeelbro
tõstsin hinda

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Viimane aktiivne püüd midagi leida, sest peale juulikuud olen tõenäoliselt endale ise ühel või teisel moel ihaldatud halli kupee hankinud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus