Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. Kui vool jõuab andurist C101 mootoripoolsesse pistikusse ja autopoolne on samuti kellaga ühenduses (klemm 4 massi andes peab kell põhja kargama), siis on sul C101 klemmid segi.
  2. Uksevastuse leian, kundepoolse esiukse klaasi vist leian, ka, kahjuks enne järgmist neljapäeva ei saa täpsustada. Kaup Põltsamaal.
  3. Tiib 60 ja et oleks aus, olgu kõik pakkumised avalikud🙄
  4. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Need on vist vana tüübi uksed, ma juba näen, kus on auke puudu.
  5. Sirget põlle siit ei leia, nendega üldse raske. Spidokat ei kavatse müüa.
  6. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    FL aknatõstukeid ei saa mingist hetkest vanematel kasutada (vastupidi minu teada sobib). Päris varajastel ka uksehinged teistmoodi. Eix kindlasti oskab tootmisaegu öelda, mul veel nii pähe pole sööbinud. Kindlasti leiad otsinguga ka foorumist. Vanale tagauksele annab 5 augu puurimise ja 2 distantspuksiga FL tõstuk sobitada. Kuna mul ühel autol uksed erinevatelt võetud, siis nii tegin.
  7. kurikristjan

    Stroker

    Pool mm lõtku on meeletult palju ja see nõuab kindla peale remontkolbi.
  8. Müüdud: esitiivad, tulepesurite komplekt, esituled, kapott, pagasiruumi luuk, analoogkell, turvavööde vastused, salongiventika mootor Broneeritud: Istmed, mütsiriiul Uksed on osadeks võetud, komplektsena koos liistude-lukkudega valmiskujul pakkuda ei ole.
  9. M40 ja M42 on sama kopsik (ja lugeja), lõdvik erineb.
  10. Kui õigesti mäletan, sõitis tuttav sellega mõned aastad tagasi, minu meelest paras rääbis oli.
  11. Mõtled ühekaupa või ustest eraldi, täpsusta palun.
  12. Istmetele ja mütsiriiulile hetkel juba 1 huviline.
  13. Varuosadeks FL 4-ukseline sedaan 318i. Auto pole eestis arvel, toodud Soomest. Oli algselt sõitev eksemplar, pidurid (sh käsipidur) toimisid, väliselt oli enam-vähem päevinäinud auto kohta, kuid kere vajab palju lappimist. Peal olnud M20B25 tehnika ei ole saadaval (v. a. kellegi custom summutilahendus), M40 mootor müüdud; alles kast, summuti jne. All typ168 lahtine differ. Sisu sinine, juhiistme põhi katki ja natuke äraistutud olemisega, nagu ikka. Katuseluugita variant. VIN 7 viimast 2596233. Ei ole mõtet küsida: Mootorit Style 5 velgi Roolialust katet Võimendiga roolilatti ja -kardaani Auto asub Põltsamaalt, Puhu-Ristist 7km. +372 5385 8447
  14. Seal on rohkem erinevusi juba. Esiteks eta pihustid on teised, kui 2,5i; teiseks on sidurikojas kaks vändaandurit, nagu pre-FL 2,5i. Lõpuks tuleb töömahu erinevus ka veel, õhulugeja teine jne. Kompunnida ju võib, aga kardan, et lihtsalt kokku lapates seda niiehknaa õigesti käima ei saa. Pead väga täpselt hakkama vaatama, millelt sul mis osad siis on. Vändaandur uuema motronicu jaoks ette viia pole suur probleem, kui kõik ülejäänu 2,5i sul klapib.
  15. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Väga ebapopulaarne plaan, aga automaadiks tegemisel kõige mõistlikum on otsida siis 325i kast. Veel parem, kui saad doonorauto, kus on kogu vajaminev kraam olemas.
  16. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Pikka juttu ei hakka kirjutama, palun pigem küsimust täpsustada. Kaste on erinevaid ja kõiki kõigiga vahetada ei saa olgugi, et M20 kastid kõik M20 otsa füüsiliselt istuvad. Erinevad hoovastikud, vändaanduri(te) asukohad, kardaanid. Loomulikult ka ülekandearvud.
  17. Müüa M40 katalüsaatoriga summutijooks. Tagumise püti vitsad samuti olemas. Hind €100 Asub Põltsamaa lähistel. +372 53858447
  18. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    See jutt on küll sama vettpidav, kui valimislubadused. 😀
  19. Müüa tiksuga M40B16, kõik käivituseks vajalik, kast ja kogupikkuses summutijooks. Mootor märgistab veits territooriumi ja mingi tainas on mootorijuhtmestiku suure pistiku juurest juhtmed läbi lõiganud, parandatav. Tundub, et ka katalüsaator on olemas. €120 53858447 Põltsamaa
  20. Käidud nagu naksti. Oli meid 4 autot, palju nägusid, saime kenasti hakkama. Mõnevõrra oli pretensioone uue kohavaliku poolelt, autod nagu hajusid laiali eri paikadesse ja sama võiks öelda ka rahva kohta, ei olnud enam seda karja lagedal platsil. Kuid sellele vaatamata väga lahe, motti ammutatud nüüd nii Eestist kui Poolast ja kogu roadtripist, praegune sõnum tuleb kenasti garaazist töö kõrvalt suitsupausilt. Saime tunda muuhulgas ka lõhkist rehvi ja seda, et ühtki sobivat varuratast ei olnud. Tuli ilmsiks muidki asju, milles on süüdi aeg või kodumaa mikroskoopilised dimensioonid. Igatahes mina loen ürituse kordaläinuks. Ja kuidas ma saakski mitte rahul olla?? Tänan oma sohvrit, meie peaorgunnijat ja kõiki teisi kohalviibijaid, minu poolest tuleb kolmas kord ka vabalt. Sihtpunkt ei olegi isegi kuigi oluline enam, mulle meeldib nagunii rohkem teel olek. Kojuminek pole iialgi nii hea, sest sa juba tead, mis sind ees ootab. Just see teadmatus teeb reisi põnevaks. 😉
  21. kurikristjan

    M:2,5 125kw õhulugeja.

    Mis koodiga, hind?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus